Tema: mtt alati - pokerstars

Pitanje za sve koji igraju mtt na pokerstarsu . Koje alate koristite osim HEM-a?

Vidim da ima dosta alata kao npr. :
-Tournament Indicator
-Top Shark
-Tournament Shark
-Poker Push Bot
-itd.
http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/ - ovdje je lista programa koji su dopušteni na starsima , šta je od toga vrijedno spomena i korisno.

Zadnji popravljao ivica5261 (05-06-2011 16:25:24)

00

Re: mtt alati - pokerstars

sve ti je to nepotrebno osim HEM,samo si kompliciraš život,nebreju ti puno pomoci,jedino uz pomoć tshark možeš im vidjet rezultate pa ih možer rangirat ali vec nakon 20 ruku vidis kak igraju tak da nema tu neke koristi

00

3

Re: mtt alati - pokerstars

Rodman napisao:

sve ti je to nepotrebno osim HEM,samo si kompliciraš život,nebreju ti puno pomoci,jedino uz pomoć tshark možeš im vidjet rezultate pa ih možer rangirat ali vec nakon 20 ruku vidis kak igraju tak da nema tu neke koristi

+1

Kad si deep na nekom mtt lako opr-as stol, ili ako si u nekom spotu jebenom onda na brzinu opr-as villiana i to je to..

00

Re: mtt alati - pokerstars

Rodman napisao:

sve ti je to nepotrebno osim HEM,samo si kompliciraš život,nebreju ti puno pomoci,jedino uz pomoć tshark možeš im vidjet rezultate pa ih možer rangirat ali vec nakon 20 ruku vidis kak igraju tak da nema tu neke koristi

i mislio sam da je uglavnom gomila smeća al Tournament indicator mi se čini ok .je li ga netko koristio i valja li išta?

00

Re: mtt alati - pokerstars

Probao, odličan program

btw imaš i trial pa probaj

Zadnji popravljao nenadjebiv (05-06-2011 18:12:19)

Fire walk with me
00

6

Re: mtt alati - pokerstars

Ja sam ga koristio prije nogo sam kupio HEM
Ako imaš HEM ovo ti nepotrebno.

00

Re: mtt alati - pokerstars

krpa napisao:

Ja sam ga koristio prije nogo sam kupio HEM
Ako imaš HEM ovo ti nepotrebno.

this.

00