Tema: Problemi kod isplata na žiro račun

Pozdrav!
Kao prvo nisam baš siguran da sam postao na pravo mjesto ali...
Nedavno sam prodao neke novce sa MB, a dobio sam uplatu na račun u erste banci. e sad problem je u tome što je to žiro račun. pa kad sam prvi put posjetio banku dobio sam pitanja od službenica, da im malo pojasnim od čega su ti novci. ja sam im objasnio da je to kao od prodaje osobnih stvari na što sam dobio pojašnjenje da su takve privatne uplate zabranjene, uz mogućnost da bi mi porezna uprava mogla stvarat probleme, kao neki porez... stvar je još u tome da sam prošle godine na taj isti žiro račun radio isplate direktno sa Unibeta za što do sada nitko nije ni trepnuo s okom, a čisto se nadam da već ni neće.
Iako i sam znam da od toga najvjerovatnije neće bit ništa svejedno bi volio čut Vaša razmišljanja!
Hvala!

00

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

Pogledaj čemu služi žiro račun:
http://www.erstebank.hr/gr_ziro.asp

00

3

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

Da..da, sve mi je to sad jasno, ali nažalost prije se o tome nisam informirao!

00

4

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

moj savjet je da zatvoris sto prije accounte na poker sobama na kojima igras, a sa kojih si vukao pare, sve pare povuces na mb i prosljedis dalje na mb koji cu ti poslati porukom i moc ces mirno spavati..

u suprotnom javim poreznoj i onda kuda koji mili moji..
vjerojatno ce ti uzet fly-a da se namire..

posjetit cu te tu i tamo u "via romi".. wink

10

5

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

hahahahahha!!
Ajde baš mi je drago da si odmah našao rješenje za moje probleme. samo znaš kako kažu da novci kvare ljude, a ja te stvarno ne želim stavit na takve muke! a onda bi još morao razbijat glavu kako potrošit sve te novce.
jednostavno mi savjest brani da ti to napravim!  lol

00

6

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

Trebao si tu obicnu smrtnicu koja radi za salterom opizdit munjom... nezna ona kome se obratila
http://img571.imageshack.us/img571/6/zeuss.jpg

lol

btw da Mauro nije komentirao ne bi te uopce skuzio  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

7

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

lol Da, mislim da bi na taj dan trebala slavit rođendan! lol

10

Re: Problemi kod isplata na žiro račun

Kome si to slao pare  big_smile  big_smile  ????

00