Re: UFC veceras?

puki86 napisao:

sutra je mec silva -sonnen pa vam evo nesto iz sonnenove knjige big_smile

Like all great men of myth and legend, I strive for the betterment of the human race. Prometheus brought us fire; Dana White brought us the modern day gladiator; and I bring you a step-by-step guide to being just like me. Do you have what it takes? Is there truly a chance that one day you will be able to walk in my shoes? Purchase this book and find out. There is no better day to stop being you and start trying to be me.

You're welcome civilization.

big_smile

Ma jeben frajer..

Odmah kupujem njegovu knjigu..Treba mi papira za potpalu rostilja..

I'm so broke, I can't even pay attention.
11

177

Re: UFC veceras?

pa tip je eksli dost dobar troll

10

Re: UFC veceras?

pricate pizdarije. unistia je silvu u prvom mecu, ali eto, silva je vrhunski borac i uspia je dobit taj mec na nacin koji je dobia.
u jucerasnjem mecu, prvu rundu je opet bia bolji, drugu rundu se malo sjeba i jebiga. kad se boris protiv vrhunskih boraca, ne smis napravit niti jednu gresku, on je napravia i zato je popusiua. a te price da nema pojma drze vodu ka i onaj thread da su sve poker sobe scam

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
13

Re: UFC veceras?

zamorano11 napisao:

pricate pizdarije. unistia je silvu u prvom mecu, ali eto, silva je vrhunski borac i uspia je dobit taj mec na nacin koji je dobia.
u jucerasnjem mecu, prvu rundu je opet bia bolji, drugu rundu se malo sjeba i jebiga. kad se boris protiv vrhunskih boraca, ne smis napravit niti jednu gresku, on je napravia i zato je popusiua. a te price da nema pojma drze vodu ka i onaj thread da su sve poker sobe scam

U prvom mecu je Silva odradio fajt sa slomljenim rebrom,nije onda mogo bit 100% spreman,dok je Sonnen bio na dopingu i bio u svom najboljem mogucem izdanju i opet je cak i na taj nacin popusio.
Jucer mu je Silva pokazao ko je baja kad je bio spreman 100%,jedino je trebao sudac pustit jos malo da ga masakrira za sva lajanja razvratna.

32

180

Re: UFC veceras?

..jedino je trebao sudac pustit jos malo da ga masakrira za sva lajanja razvratna.!!!!!!!

11

Re: UFC veceras?

lol. ok

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

182

Re: UFC veceras?

Sonnen je istrollao zamorana  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
11

Re: UFC veceras?

ajmo malo tko prati!  cool
prognoze:
aldo-edgar
reem-bigfoot
evans-lil nog
fitch-maia

ili jesi ili nisi
20

184

Re: UFC veceras?

Djabalebaros napisao:

ajmo malo tko prati!  cool
prognoze:
aldo-edgar
reem-bigfoot
evans-lil nog
fitch-maia

Fitch decision
reem ko 1r il 2r iako bi volio da izgubi big_smile
evans decision
aldo-edgar ovo je sick,mala prednost aldu jer je to ipak njegova kategorija
inace jedan od najjacih eventa u povijest IMO

30

Re: UFC veceras?

slažem se da bi mogao bit jedan od najboljih evenata,ovo je prvi put da neku borbu lakše kategorije isčekujem više nego teškašku,bit će jebeno..
aldo-edgar idem navijački pa kažem edgar decision smile a i dobra je kvota na kladi(2,5-3) pa mislim da se isplati probat
reem KO 2r
evans decision
fitch decision

ili jesi ili nisi
00

186

Re: UFC veceras?

Bome i ja jedva čekam,ma ta je borba strasno blizu,lako bi mogla bit jedna od boljih,ostale kvote su dosta mizerne na reema i evansa mislim,s undercarda treba dodat edwardsa i woodleya i izbjec ovaj main event i uživat u miru big_smile
Pogledaj staredown bigfoota i reema,odlicnoooo! smile

20

187

Re: UFC veceras?

aj neka netko okači koji link za večeras

00

188

Re: UFC veceras?

Imaš preliminarne na fejsu,samo lajkaj ufc.glavne pocinju u 4,i mozes ih nac na www.firstrow.eu...mislim mozes i preliminarne al je bolja slika na fb smile

00

Re: UFC veceras?

http://sportska-tv.com/ također prenosi sve, inače sajt koji hvata sve moguće sportske događaje. Samo kliknite pod ostalo. Što bude bliže borbi, bit će više linkova.

00

Re: UFC veceras?

kad bi otprilike tribala bit borba overeem-silva?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: UFC veceras?

Još jedna ipo borba..  Oko 05:15 dakle:)

00

Re: UFC veceras?

Očajni fajtovi zasad,(nisam gledao prva 4), početak kraja za Reema.

20

Re: UFC veceras?

sve borbe sam falio,dobro runnam zadnje vrijeme big_smile
reem podcijenjivački ušao,to mu se obilo o glavu
evans-lil nog dosadniju borbu mozda nisam nikad ni gledao
aldo-edgar zaslužena pobjeda alda iako mislim da je edgar mogao/trebao tu napravit više,al svaka čast obojici,strojevi

ili jesi ili nisi
00

194

Re: UFC veceras?

i ja sam prakticki citav event fulao,dosta iznenadjenja,evans me razocarao,uopce nije ni pokusao takedown,drago mi je da silva dobio ovog jer onako spustat ruke i sve sto je radio prije i za vrijeme borbe mu se vratilo,a aldo-edgar po meni isto cista pobjeda edgara,al opet sam ocekivao vise,malo me razocarao event,ocekivao sam bolje borbe.

00

Re: UFC veceras?

evans promašena taktika totalno,očito ne treniraju dobru u tom blackzilliansu big_smile overeem stvarno sa onim spuštenim rukama...nije mu to trebalo u životu,a aldo-edgar je po meni čisto jer je više štete aldo napravio iako je zadnje 2 runde bio bolji edgar,bilo je blizu dosta,al za uzimanje titule je trebao pokazati više

ili jesi ili nisi
00

196

Re: UFC veceras?

sve si rekao,do sljedeceg eventa smile

00

197

Re: UFC veceras?

Gdje se može naći cijela borba Overeem-Silva? Pronalazim samo highlightse...

00

198

Re: UFC veceras?

http://www.mma-core.com/

00