Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

@check_fold:

- mislim da protivnik na riveru od handova koji nas beataju ima 55/77/JJ, a od handova koji nas ne beataju moguće QQ ako je bio zbediran zbog 4beta PF (isti razlog zašto ima JJ), Jx i moguće ponekad, ali mislim jako rijetko A5/A7. Igram ovaj isti limit na rushu i ekipa to najčešće 3beta PF + callanje nakon BTN-a OOP? U svakom slučaju mislim da i ako ima A7/A5 trebao bi foldat na shove

@Tilt nisi napisao koliki je SB 3bet? Ako ima dosta veliki ili mali 3bet onda se ovaj range da malo korigirat. Jest da je 100 handova malo, ali bolje i to nego ništa

Zadnji popravljao AlphaScorpii (14-06-2011 13:54:06)

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Uff, malo sam zaj..., tek sam sada skužio, malo sam zabrijao, Ak out.
Ali sve drugo stoji, njegov range je od 46s,55,77, AA. Ne vjerujem da oma dvopar jer teško da bi kolao tri bet sa A7 ili A5. Njegov play u 3way potu  na sva tri streeta je jedino nuts, ako je dvopar onda je jako loš play, od PF pa nadalje....

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

lol @ lightbal

znam da ti sad uvjeren u to što pričaš, ali ako pogledaš ovaj svoj post nakon nekog dužeg perioda u kojem ćeš napredovat (recimo za godinu dana) skontat ćeš da trabunjaš gluposti i da si svijet gledao crno-bijelim očima. A jbg, tako smo svi mi.  wink  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
11

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

hm...
jest da sam novi ovdje ali nisam novi u pokeru,tako da....
Čovjek je rekao nema read, stasi su niš..., po njegovom playu jedino su to handovi sa kojim bi kolao flop bet i donkao river. A  i ono što si ti napisao ne razlikuje se niš od moga, tj. ja sam barem izračunao kombove, a ako izbaciš Ak (koji sam slučajno krivo ubacio jer nisam dobro gledao spot) onda tilt ne beata niš osim zraka, kojeg ovjde ima možda u 10% slučaja. Naravno, A5, A7 ne želim uopće računati jer premala vjreojatnost da sa tim kola 3bet OP u 3way spotu.

Zadnji popravljao lightbal (14-06-2011 16:07:53)

00

30

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Zašto nebi callao 3bet s A5s ili A7s? pogotovo jer su 3way i pogotovo jer su deep. Da su stackovi 100bb, onda naravno da ne calla.

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Mislim da nije fold iskljucen, ne vidim puno value handova od kojih smo bolji, mogao bi imati AJ u najboljem slucaju. I fold mi se cini bolji, ali nema sanse da bih uspio stisnuti tu tipku.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

32

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

o kakvom foldu pricate, cisti call

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

33

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

wat, ovo ne da se ne moze foldat, nego se ne smije.

ja sam prvo mislio isto samo callat river, al kad se postavim u njegovu poziciju, ja bi donkao set na ovom boardu jer ne ocekujem neki light cbet u sendvicu vs trojice na Jhi ili bi nakon x/c leadao turn jer ce protiv trojice org 3betor cekirat sav blef a ionak nastavit s overparovima. river bi shipao jer ti ne izgledas bas kao AJ, ne izgledas ni kao set i mozda se izlevela u call s A5s/A7s

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

34

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

milac napisao:

wat, ovo ne da se ne moze foldat, nego se ne smije.

ja sam prvo mislio isto samo callat river, al kad se postavim u njegovu poziciju, ja bi donkao set na ovom boardu jer ne ocekujem neki light cbet u sendvicu vs trojice na Jhi ili bi nakon x/c leadao turn jer ce protiv trojice org 3betor cekirat sav blef a ionak nastavit s overparovima. river bi shipao jer ti ne izgledas bas kao AJ, ne izgledas ni kao set i mozda se izlevela u call s A5s/A7s

+1
AJ je ovdje nuts.
Ja bi ipak samo callo - Teško da ćemo dobit call na river shove, a htio bi mu vidjet hand, zanima me sa kojom je rukom on ovako odigro.

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

55, 77, i dvije kombo AJ, mozda jos koji offsuit. Ostali ruke mu nisu u rangeu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

36

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

rear ,reci mi da se zajebavas molim te kad mislis ovdje  foldat

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Ne, mislim ozbiljno. Prerijetko ces vidjeti blefove.
Prije bi callao njegov bet da je dosla random karta nego A.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Rear_Admiral napisao:

Ne, mislim ozbiljno. Prerijetko ces vidjeti blefove.
Prije bi callao njegov bet da je dosla random karta nego A.

????????????????????????

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Razlog je taj sto mislim da nam taj as nije poboljsao ruku da bude bolja od sb-ove, a njemu as oduzima ruke iz rangea koje bi value betale, a sumnjam da ce ici blefat zbog tog asa protiv 2 igraca s made SDvalue handom tipa KJ.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

roba59 napisao:

pogotovo jer su 3

Jer neznam što bi post flop sa A7,A5, na Ah boardu...., od čega bi tu dobili value?
Više bio sklon kolu sa 45s,56s,67s....., nego A7 ili A5, pogotovo OP, eventulnao bi kolao IP...

00

41

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

lightbal napisao:

Jer neznam što bi post flop sa A7,A5, na Ah boardu...., od čega bi tu dobili value?
Više bio sklon kolu sa 45s,56s,67s....., nego A7 ili A5, pogotovo OP, eventulnao bi kolao IP...

To si ti. Ali ne igraju svi ko ti...

00

42

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Rear_Admiral napisao:

Razlog je taj sto mislim da nam taj as nije poboljsao ruku da bude bolja od sb-ove, a njemu as oduzima ruke iz rangea koje bi value betale, a sumnjam da ce ici blefat zbog tog asa protiv 2 igraca s made SDvalue handom tipa KJ.

brijam da to zavisi, npr ak bb squeza jako puno a ovo je jedna od njboljih situacijia za sq onda bi mogao repat A, s druge srtane ak bi ti ovo foldao možda bi on tako otjero BB-a sa slbog A npr AT

mislim da je zbog turna dosta levela tu, i ovo je čisti cal, brijem da je AJ ovdije botom r za shove i ovaj ak ima malo pameti neće calat sa slabijim, a ako foldamo kak sam reko zbog turna i toga da tilt ima underrepan hand mislim da gubimo dosta EV-a

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

roba59 napisao:
lightbal napisao:

Jer neznam što bi post flop sa A7,A5, na Ah boardu...., od čega bi tu dobili value?
Više bio sklon kolu sa 45s,56s,67s....., nego A7 ili A5, pogotovo OP, eventulnao bi kolao IP...

To si ti. Ali ne igraju svi ko ti...


Istina, jel to onda radi balansa kolanje 3beta OP u 3way potu ili value kol?

00

44

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

lol wtf znaci value call?
calla jer ima ok oddove, sjutane su, i deep smo

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

jab´rejz`o

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

46

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Mene ful zanima kaj je on imo, a vjerujem i druge
TIME smile

00

47

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

ne znam, shipo sam i foldo je..

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

A5s

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Jel neki od regulara (nick?) ili random lik?

00

Re: nl100 rush, top 2 u 3b, 200bb deep

Tilt napisao:

shipo sam

My man.  cool

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00