Tema: PokerStars Home Games....

evo....bilo bi lijepo zaigrati nekakav turnir(small buy in) sa ovdasnjim forumasima, i podijeliti iskustva...iliti zaigrati micro cash games 6max. i 9max.. pa sam odlucio otovriti svoj HG club..!

Mislio sam da subotom ili nedjeljom kada svi imamo najvise vremena da se dogovorimo za nekakav turnir, ujedno se dogovorimo i o buy inu i o strukturi, pa evo nadam se da je netko zainteresiran..!! wink  wink  wink

Club name- Croatian Poker Club
inv.code- 322612109
club ID- 461476


P.S. ako netko ima takodjer svoj poker klub, moze ostaviti club ID i inv.code da se pridruzim... big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: PokerStars Home Games....

solferino21 napisao:

evo....bilo bi lijepo zaigrati nekakav turnir(small buy in) sa ovdasnjim forumasima, i podijeliti iskustva...iliti zaigrati micro cash games 6max. i 9max.. pa sam odlucio otovriti svoj HG club..!

Mislio sam da subotom ili nedjeljom kada svi imamo najvise vremena da se dogovorimo za nekakav turnir, ujedno se dogovorimo i o buy inu i o strukturi, pa evo nadam se da je netko zainteresiran..!! wink  wink  wink

Club name- Croatian Poker Club
inv.code- 322612109
club ID- 461476


P.S. ako netko ima takodjer svoj poker klub, moze ostaviti club ID i inv.code da se pridruzim... big_smile  big_smile  big_smile

+1

00

Re: PokerStars Home Games....

Ja sam za...i navijam za cash. Čisto zabave radi, ne treba biti ništa extra, što se mene tiče može i microlimit. I btw. mogao bi se neki video snimit pa vidjet iz različitih perspektiva razmišljanja o rangevima,handovima itd, pa stavit video na forum obzirom da već dugo nema ništa novo u toj kategoriji.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: PokerStars Home Games....

tako je...upotpunosti se slazem- nemora to biti sada high stakes tongue  tongue , neko neki micro limiti kako cash tako i tirniri ovisno o tome kako se dogovorimo...cilj ovog projekta trebao bi biti uglavnom unaprijedenje igre kako vlastite tako i svih clanova foruma.. wink  wink

sinisaT5 napisao:

Ja sam za...i navijam za cash. Čisto zabave radi, ne treba biti ništa extra, što se mene tiče može i microlimit. I btw. mogao bi se neki video snimit pa vidjet iz različitih perspektiva razmišljanja o rangevima,handovima itd, pa stavit video na forum obzirom da već dugo nema ništa novo u toj kategoriji.

00

Re: PokerStars Home Games....

Krumpir77 napisao:
solferino21 napisao:

evo....bilo bi lijepo zaigrati nekakav turnir(small buy in) sa ovdasnjim forumasima, i podijeliti iskustva...iliti zaigrati micro cash games 6max. i 9max.. pa sam odlucio otovriti svoj HG club..!

Mislio sam da subotom ili nedjeljom kada svi imamo najvise vremena da se dogovorimo za nekakav turnir, ujedno se dogovorimo i o buy inu i o strukturi, pa evo nadam se da je netko zainteresiran..!! wink  wink  wink

Club name- Croatian Poker Club
inv.code- 322612109
club ID- 461476


P.S. ako netko ima takodjer svoj poker klub, moze ostaviti club ID i inv.code da se pridruzim... big_smile  big_smile  big_smile

+1

+2

00

Re: PokerStars Home Games....

Hoćemo li?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

7

Re: PokerStars Home Games....

Ja sam i vise nego odusevljen s tom idejom! Pa mozemo igrati i OMAHU i STUD H/L , i  NL Omahu  H/L (vatromet pokera)

i 8-game! Pa nismo mi steakeri, mi volimo igrati poker u dobrom drustvu!

poz by Zuuio
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/8000/78127/thumb/p162sg5ig51tomgc1moa1p4a1ulp1.jpg

00

Re: PokerStars Home Games....

8game napisao:

Ja sam i vise nego odusevljen s tom idejom! Pa mozemo igrati i OMAHU i STUD H/L , i  NL Omahu  H/L (vatromet pokera)

i 8-game! Pa nismo mi steakeri, mi volimo igrati poker u dobrom drustvu!

poz by Zuuio
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/8000/78127/thumb/p162sg5ig51tomgc1moa1p4a1ulp1.jpg

Zadržao bi se ja na holdemu i eventualno omahi jer ove hali gali igre ne da ne kužim nego nemam blage veze kaj što di tko kaj kako zašto koliko zbog čega...

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

9

Re: PokerStars Home Games....

Slazem se s tobom da ubacimo jos Omahu, a ovo ostalo ce pricekati. Recimo Omaha Hi ( to ti je ime za normalnu Omahu). A Omaha Hi/Lo ti je omaha gdje se moze prepoloviti pot ako ima neko 5 karata ispod 8 (ukljucujuci i 8) najjaca karta za LOW ti je A, 2 , 3 ,4,5 (boja nema utjecaja na low) a za HI je sve normalno kao u Texas ohldemu. S tim da se u Omahi dijele u ruke 4 karte, a UVIJEK ti se iz ruke PRIZNAJU SAMO 2 NAJBOLJE . (U texas holdemu ti se moze priznati 2 karte, moze jedna a moze i nijedna (ako je na stol izasla jaca karta, recimo flush royal).

00

Re: PokerStars Home Games....

evo ajmo zainteresirani ulanite se.....
turnir pocinje sutra u 20 h....
                        -NLHE. 3.30 buy-in,
                        -winner takes all
                        -3000 starting chips

AJMO PRIJAVITE SE U STO VECEM BROJU, ONI KOJI SE NISU JOS UCLANILI U KLUB IMAJU GORE U RANIJIM POSTOVIMA CLUB ID...
NADAM SE DA SE ONDA VIDIMO SUTRA!!

00