Tema: Pozdrav

Bok svima!
Poker igram oko godinu i pol, online kojih 8 mjeseci...U zadnjih pola godine sam počeo nešto više čitati o pokeru i pohvatao neke osnove osnova..Igram relativno malo zbog posla i nekih drugih objektivnih okolnosti..inače igram NL10 6max 4-6 stolova na Party-u i već sam 3-4 puta izgubio sve što sam uplatio (što i nije neka tragedija s obzirom da nikad nisam uplaćivao više od 50-60$).. Klasični scenarij kod mene je taj da me solidno krene, izgradim neki roll, pa onda zareda par bad beatova, loša igra, tilt, pa prelaz na level-dva više i bust..ugl. standard  smile ..Uglavnom priključio sam se na forum da nešto naučim, prevladam te dječje bolesti i da konačno za promjenu i uzmem koji dolar poker sajtu..

E da, evo i nekog grafa, to je više-manje sve što sam ove godine odigrao, osim što sam na poslu pod pauzama zdonkao kojih 7-8 buy-inova koji ovdje nisu evidentirani  big_smile

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/7000/77434/thumb/p162bm47di12mb10bf49o1ffd1kpe1.JPG

00

Re: Pozdrav

dobrodošao smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Pozdrav

pozz i dobrodosao

00

Re: Pozdrav

Welcome! I nice graph!!

Ali koji dolar poker sajtu nikad neces uzeti tongue

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Pozdrav

@ Rear:

Ma neku siću im moram kad-tad uzeti.. bio bih sretan s 100-200 $ mjesečno, nekad mi se čini da mi to ne bi trebalo predstavljati  problem, al na kraju im ipak sve izodoniram..

Btw, i ja sam iz ČK  wink

00

6

Re: Pozdrav

scheje napisao:

@ Rear:

Ma neku siću im moram kad-tad uzeti.. bio bih sretan s 100-200 $ mjesečno, nekad mi se čini da mi to ne bi trebalo predstavljati  problem, al na kraju im ipak sve izodoniram..

Btw, i ja sam iz ČK  wink

mislim da nisi skužio poantu, lovu ne uzimaš poker stranici, nego drugim igračima  wink

pozdrav i dobrodošao  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

7

Re: Pozdrav

stu napisao:

lovu ne uzimaš poker stranici

rakeback?

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/bg/ag/nxs-UP152.jpg

00

Re: Pozdrav

Rakeback je ko da ti ja ukradem lovu i onda ti ukrades meni trecinu manje nego sam ja tebi uzeo. Good job!!

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Pozdrav

Ma naravno da ne uzimam lovu poker stranici..al nekad stvarno imam osjećaj ko da ne igram samo protiv ostalih igrača nego i sustava koji mi hoće  maznuti lovu  tongue

00

Re: Pozdrav

scheje napisao:

@ Rear:

Ma neku siću im moram kad-tad uzeti.. bio bih sretan s 100-200 $ mjesečno, nekad mi se čini da mi to ne bi trebalo predstavljati  problem, al na kraju im ipak sve izodoniram..

Btw, i ja sam iz ČK  wink

Stu je objasnio na sto sam mislio.
Drago mi je da nas ima na forumu smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

11

Re: Pozdrav

4ladX napisao:
stu napisao:

lovu ne uzimaš poker stranici

rakeback?

haha, imas pravo, uzimamo im rakeback. in your face, poker kuce!

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Pozdrav

epic

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

13

Re: Pozdrav

Rear_Admiral napisao:

Rakeback je ko da ti ja ukradem lovu i onda ti ukrades meni trecinu manje nego sam ja tebi uzeo. Good job!!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_l4aiapByPA1qa0ztjo6_400.png

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/bg/b-/nxs-UP142.jpg

00

14

Re: Pozdrav

Poz Sheje

To si ti puno sebe zakomplicirao Sheje, mi u Samoboru igramo jednostavnije, prema staroj narodnoj pjesmi "Samoborci piju vino z lonci, a Samoborke iz demizonke...." smile big_smile

Eto, lijepo uz rostilj uz taj "coaching" s mojim susjedima (igramo uživo uz kuferče (Piatnik - PokerPro),  nakon silnih treninga uspio sam biti 22. u Play off-u Facebook poker lige i palo je 25$. Igram poker 2 godine ali polako. Ako ima neko iz Samobora za "coaching" nek se javi (lokacija blizu bivšeg kupališta  ("Šmidhen")

Zuuio

00

Re: Pozdrav

8game napisao:

Poz Sheje

To si ti puno sebe zakomplicirao Sheje, mi u Samoboru igramo jednostavnije, prema staroj narodnoj pjesmi "Samoborci piju vino z lonci, a Samoborke iz demizonke...." smile big_smile

Eto, lijepo uz rostilj uz taj "coaching" s mojim susjedima (igramo uživo uz kuferče (Piatnik - PokerPro),  nakon silnih treninga uspio sam biti 22. u Play off-u Facebook poker lige i palo je 25$. Igram poker 2 godine ali polako. Ako ima neko iz Samobora za "coaching" nek se javi (lokacija blizu bivšeg kupališta  ("Šmidhen")

Zuuio

poker klub samobor? cool

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

16

Re: Pozdrav

JustFighter napisao:
8game napisao:

Poz Sheje

To si ti puno sebe zakomplicirao Sheje, mi u Samoboru igramo jednostavnije, prema staroj narodnoj pjesmi "Samoborci piju vino z lonci, a Samoborke iz demizonke...." smile big_smile

Eto, lijepo uz rostilj uz taj "coaching" s mojim susjedima (igramo uživo uz kuferče (Piatnik - PokerPro),  nakon silnih treninga uspio sam biti 22. u Play off-u Facebook poker lige i palo je 25$. Igram poker 2 godine ali polako. Ako ima neko iz Samobora za "coaching" nek se javi (lokacija blizu bivšeg kupališta  ("Šmidhen")

Zuuio

poker klub samobor? cool

Ma nema poker klub u Samoboru (bar zasad), nek ja imam kofer sa zetonima, podlogu, mjesalicu za karte pa igram sa susjedima. Ali postoji turnir u nedjelju u kaficu "Quatro" blizu "Gradne" (mislim da je upad 100 kn. I igra se u hotelu "GArni" kafic "2 krigle", tam se igra za cugu.

00

Re: Pozdrav

ima. vec godinu i pol... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

18

Re: Pozdrav

JustFighter napisao:

ima. vec godinu i pol... big_smile

E hvala na informaciji. Jel to klub? I jel se placa kakva clanarina? I posto se igra? Tj. jel su turniri ili direkt?

Poz by zuuio

00

Re: Pozdrav

pon-pet od 20.00, utorak i cetvrtak su turniri(50-200kn), obrtnicka 5. wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

20

Re: Pozdrav

Hvala na informaciji! Dobra Vam adresa Obrtnička - Poker Obrt. Meni malo fali da pocnem na pokeru obrtati.

00