Tema: HEM - da ili ne ?

Igram poker već neko vrijeme, ali moram priznati da zapravo ne osjećam potrebu za korištenjem dodatnih alata poput HEM-a ili PT-a dok igram.   Pokušao sam, ali jednostavno mi se čini kao da mi je odjednom apsolutno previše podataka na ekranu koji mi zapravo i ne trebaju.  Igram 4-5 stolova i smatram da mogu dobro procijeniti kakav je tko igrač, a pogotovo odnedavno kako je Pokerstars uveo i mogućnost "color tagova", mogu si vrlo precizno i jednostavno određivati je li neki igrač blefer, igra li puno stolova, voli li callat sve, itd.
Kada mi zatreba, na brzinu si otvorim replay i pogledam koje je karte imao protivnik.
Sve u svemu, smatram da se sasvim dobro snalazim i bez dodatnih podataka o protivnicima koje bi mi programi sa strane pružili.

Koristim PT3  samo za praćenje statistike kroz vrijeme.

Što vi mislite, je li HEM apsolutna nužnost za iole ozbiljnijeg pokeraša ?

Zadnji popravljao s3x0r (17-06-2011 15:55:47)

00

Re: HEM - da ili ne ?

ovisi koliko stolova igras i sto igras uopce. Ako igras HU jasno da je nepotreban, ako igras 2-3-4 stola 6max, opet mozda nepotreban ako si dobro skoncetriran, a ako igras 10 stolova bilo cega, potreban je

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: HEM - da ili ne ?

sigurno da osim ako si zigmund  big_smile
moraš se znati služit s njime da bi mogao shvatit kolko ti može pomoći  smile
nije previše podataka zamislil kak je meni kad igram 25 stolova s hemom  roll

20

Re: HEM - da ili ne ?

Mislio sam nekada isto kao i ti, ali sam se uvjerio da se bez HEM-a ne moze.
Zamisli situaciju da imas AKs na CO, radis open raise, btn te 3-beta, vec se pripremas za 4-bet, kad pogledas u HEM, a tamo stoji da btn na 1K ruku ima 3-bet 0.6...

00

5

Re: HEM - da ili ne ?

@s3x0r mislim da je tvoje pitanje vise usmjereno na HUD nego na HEM..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: HEM - da ili ne ?

neki dan si reko za lika da beta dok ima, ne blefa ....

ti ćeš s hemom vidjet ak lik ima 85% cbet i onda znaš da mora bleaft, a ovak teško da ćeš to moć pratit ak igraš više stolova, možda ćeš i mislit al nećeš bit siguran 100% i propustit ćeš dosta malih ev+ spotova, isto tako, kad naletiš na lika koji npr. sa sb/bb  defenda puno, chraisea , agresije će poslije bit sve više, i dok gledaš jedan stol možda na drugom ne vidiš da je lik 3beto 3 od 5 puta, a hem to vidi, klikneš ovaj sesion i vidiš....

ako si dobar bez njega super, ali od viška glava ne boli, u biti on i je tu u slučaju da kad zapneš ili si negdje u sredini s odlukom da ti pomogne, da lakše primjeniš matematiku itd

možda ga ne trebaš odma koristit, ali probaj odvojit malo vremena tu i tam pa se probat upoznat sa terminima, hudom itd, ak slučajno zatrebaš da se što prije ufuraš, ako već to znaš još bolje, igraš ko i do sad i ubodeš dok vidiš da više nemaš dovoljne readove na igrače, smanjuje ti se winrate i sl

evo za kaj ga ja dosta koristim, lik ima flop cbet 75%, turn cbet 28%, idealan za floatanje, lik s 54%/48% nije baš, ne?

Zadnji popravljao cgreen (17-06-2011 16:48:31)

00

Re: HEM - da ili ne ?

Pitanje, zanima me dali postoji mogucnost da se HM "nabavi" bez da se plati 100 usd  big_smile

00

Re: HEM - da ili ne ?

naravno , 70$  . dobije su dva koda , naručiš s nekim po pola i  BTK.  big_smile   http://www.pokerpro.com.hr/poker-alati/ … nager.html

p.s. ili krek hem

Zadnji popravljao ivica5261 (17-06-2011 17:18:00)

00

9

Re: HEM - da ili ne ?

foranin napisao:

Pitanje, zanima me dali postoji mogucnost da se HM "nabavi" bez da se plati 100 usd  big_smile

ja trazim nekoga s kim bih kupio cijelu verziju HEM-a, pa bi podijelili kljuceve, jesi li za?

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00