Tema: pozz svima

evo igram poker vec par godina na pokerstarsu ali samo za play money  tongue , i odlučio sam si uplatiti 20$ ovih dana...namjera mi je igrati 1,50$ sitngo 6max dok malo ne podebljam bankroll (ako ga podebljam  big_smile ), pa me zanimalo ako netko ima nekakve savjete ili linkove na internetu kako to savladati bio bih zahvalan.  smile

00

Re: pozz svima

Dobrodošao i sretno  smile

Nemam ti savjet za 6max sngo , al imam iskustva u lošem Bankroll management-u . Sa 13 buyinova nemoje se previše nadati.

GL

00

3

Re: pozz svima

http://www.pokerpro.com.hr/strategija/literatura/?cid=3

ovo ti je za pocetak dovoljno

00

4

Re: pozz svima

Poz

Pa ja ti preporucam da igras, 0,50$ sit&go turnire (90 players, ili 45 players), traju oko 1h 45 min, ima dosta pacijenata tamo koje se s pametnom igrom da pobijediti pogotovo navecer!, i igraj 0,10 Facebook ligu.

Posto ti je premali bankroll za ono kaj si si odabral za igrati. Bankroll bi ti trebao biti barem za 40 BI - BUY INN-ova.

00

Re: pozz svima

hvala na ovoj literaturi, pomoglo mi je čak malo  tongue ...ugl sad mi se nevjerojatna stvr dogodila..znači imao sam bank roll 20$ i igrao 6max i full ring sitngo 1.5$...u početku je išlo solidno, popeo sam se na nekik 25$, ali poslije toga katastrofalan pad...imao sam još 5$ i otišao igrat 3.5$ 6max sitngo misleći naravno kako ću osvoiti prvo mjesto i vratit si pare hehe  tongue ...no to se naravno nije dogodilo, pao sam na nekim 80 centi...i otišao sam igrat 0,5$ 45 people i osvojio drugo mjesto i shvatio kako je to vrlo lako za osvojit...poslije toga sam još odigrao nekih 4-5 partija toga, i sad sam se evo popeo na 10$...nastavću to i dalje igrat i bio sam idiot što o od početka nisam igrao...eto to je to od mene, fala svima na savjetima  smile

00