Tema: problemčić s starsom

ugl nece mi da udje na starse pise SIGNATURE EXPIRED OR WRONG TIME SETTIGS...vrime je namisteno

00

2

Re: problemčić s starsom

i meni isto...

00

Re: problemčić s starsom

i meni takodjer

00

4

Re: problemčić s starsom

Probaj deinstalirat pa ponovo instaliraj meni je nakon toga proradilo.

00

Re: problemčić s starsom

go into the time-settings on your computer and set the date back one day. Now open Pokerstars and it will work. Once the client has updated and opened you can restore your date setting.

00

Re: problemčić s starsom

pantelinjo napisao:

go into the time-settings on your computer and set the date back one day. Now open Pokerstars and it will work. Once the client has updated and opened you can restore your date setting.


wink    +1

00

Re: problemčić s starsom

hvala pantelinjo smile

00

8

Re: problemčić s starsom

meni je isto pomogla ova fora sa datumom....hvala puno!

00

Re: problemčić s starsom

ja sam samo uradio uninstal, skinuo novu instalaciju sa sajta i radi

00

Re: problemčić s starsom

i meni isto

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

11

Re: problemčić s starsom

meni je ovo sa datumom isto upalilo...hvala

00

Re: problemčić s starsom

vratite datum 1 dan unazad i onda updejtujete stars. sve lepo radi

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: problemčić s starsom

Ukoliko i dalje nailazite na poteškoće, znajte da smo nedavno ažurirali naš softver i kako bi posljednja njegova inačica radila na Vašem sustavu, potrebno je instalirati novu inačicu PokerStars softvera i prebrisati staru. Morat ćete posjetiti našu web stranicu i pokrenuti ("Run") prijenos u odjeljku "Preuzimanje" ili kliknuti na "Igrajte poker preuzmite sad" kako biste preuzeli najnoviju inačicu PokerStars softvera.

Preuzmite i instalirajte novu inačicu softvera sa sljedeće poveznice:

.COM inačica za Windows:

http://www.pokerstars.com/hr/poker/download/.

.COM inačica za Mac:

http://www.pokerstars.com/hr/poker/download/mac/.

Savjetujemo da tijekom postupka instalacije odaberete mogućnost za brzo instaliranje ("Express Install") kako biste sačuvali svoje postavke i bilješke. Ukoliko se od Vas traži da prebrišete postojeće datoteke, prihvatite to. Nakon toga ne biste smjeli više imati poteškoća.

Ako želite provjeriti gdje je PokerStars program instaliran, desnom tipkom miša kliknite na ikonu koju obično koristite za pokretanje PokerStars programa i odaberite "Svojstva".

Ukoliko Vam je potrebna dodatna pomoć, slobodno nam se obratite na support@pokerstars.com i drage volje ćemo Vam pomoći.

00

Re: problemčić s starsom

di si bija kad je grmilo

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
20