Tema: NoiQ projekt

Pocetni roll je 500€

Cilj je mjesecno odigrati cca 100k ruku na 20nl 6max, ali o limitu ce ovisiti stanje rolla!

Igram na 6-9 stolova, najcesce 8.

Postat cu sve diskutabilne handove i nadam se vasoj pomoci!

Pozz i do skorog pisanja!

Zadnji popravljao Renatto888 (24-06-2011 12:09:21)

00

Re: NoiQ projekt

gl  cool

00

Re: NoiQ projekt

Noiq ima huge rake. Misliš da je uopće moguće beatat NL20 6max s tolikim rakeom?

00

Re: NoiQ projekt

ribaaaaaa napisao:

Noiq ima huge rake. Misliš da je uopće moguće beatat NL20 6max s tolikim rakeom?

Moguce je. Jel znas koliko uzimaju rejka/100 na nl50 i nl100?

00

Re: NoiQ projekt

1.
Villan igra 37/15, 3-bet 0%, agg 7, river agg 30% na 100 ruku
Sto na njegov shove?

2.
Na 250 ruku igra 23/2 sa 0% 3-bet, jako pasivno do sada sa 20% river agg
Isto kao u prvom handu, sto na shove na riveru ali mi ovaj put taj potez ne izgleda kao neki defenzivni bet ili blef kao u 1. handu!

3.
1500 handova, igra 17/13, 3% 3-bet, 50% fold to 3-bet, 23% 4-bet, agg 3

4.
Villan mi se cini kao solidan igrac, imam 900 ruku na njemu i igra 19/17, 3-bet 7%, agg 4 ali na flopu cak 7, na ostalim streetovima je jako pasivan

5.
Ovo mi je bilo poprilicno zbunjujuce i jako teska odluka na riveru jer je protivnik dobar reg i igra jako agresivno, ne folda skoro nikada na 3-bet, dosta puno 4-beta....
Na tocno 1k handova igra 23/21, 3-bet 11%, 4-bet 16%, sqz 17, agg 4, river agg 24%
Hand sam odigrao prepasivno pogotovo na turnu jer sam namjerno htio da izgledam slab te probati izvuci value na riveru ali nakon njegovog poteza i s obzirom na prf play bio sam uvjeren da ima AQ...
Kako bi odigrali turn, a pogotovo river!?

Toliko za sada, uskoro ce biti jos handova samo dok ih selektiram!

Zadnji popravljao Renatto888 (20-07-2011 14:07:50)

00

Re: NoiQ projekt

1.hand
Neznam kakav je BTN, ali ako ne steala puno, onda ovo može biti i fold preflop.
FLOP: Pot size donkanje u dvojicu nikad nije blef. Ovdje možeš foldati jer nemaš oddove za call, a implied oddovi ti nisu baš veliki pošto si OOP i A bi mogla biti scare karta.
RIVER: došla ti je idealna karta. Kako možeš sad razmišljati o foldu, a ne na nijednom prijašnjem streetu?

2. hand
Ovo je za mene čisti shove preflop. Puno je već dead moneya u potu, a nitko nije pokazao da je jak osim shortija. A shorty ne mora biti jak da 3beta.

FLOP: rejzaš flop za value? ako da zašto se onda bojiš kad dobiješ call.

3. hand
3betaš nita i onda neznaš što na 4bet. Očekuješ call s AQ ili 4bet s slabijim? Zašto radiš playeve nakon kojih se totalno izgubiš?

4. hand
Rupa i nut FD je easy shove. Može imati slabiji FD, a protiv seta nisi jako loš. A i možda imaš neki fold equity.

5. hand
Callaš preflop za set? Već je bilo puno postova o callanju za set i kad se može callati, a kad ne. Pročitaj malo o implied oddovima callanja za set.

Meni prije izgleda ko AA nego AQ. Ali svejedno nemožeš foldati. Flopao si što si htio i tu si na flopu znao da ideš all in  s tim handom.

00

Re: NoiQ projekt

1. Nikad ne bih donkao river pola pota, ako plača pol, platit će i 3/4 ili više, call shove.
2.ship ili poveći raise preflop, flop možeš samo callati, as played fold river.
3. Ako 3betaš lika koji puno 4beta, obv ćeš zgurati.
4.ja bih shipao, imaš dosta fold E. a i ako calla imaš dosta eq. protiv njegovog calling rangea.
5. Budući da ima takav SQZ, ima hrpu handova koji su lošiji od tebe jer može misliti da te može skinuti s dosta handova. A može imati i KQ, rijetko kad ovo radi sa slabijim Qx ali može i to.
Roba ti je već napisao da bi trebao imati plan za sljedeće villainove poteze, a ne da prvo nešto napraviš pa onda tek razmišljaš što dalje. Cilj ti je exploit villainove igre. Ako puno rejza flop, to obično znači da imaš puno fold eq. ako puno 4beta, to znači da ti je ship s AK +EV i sl.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00