Tema: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

pozdrav ljudi.

evo gotov mi je diplomski rad, bilo je i tu zainteresiranih ljudi, pa ću ostavit link za dl

ko što sam rekao i na drugom forumu, ne radi se o svakodnevnoj literaturi, pa ću kopi pejstat upozorenje koje sam i tamo stavio:

teško je napisati rad na ovakvu temu (matematika u pokeru) koji će istovremeno biti dobar/zanimljiv i matematičarima i pokerašima. ili će biti baziran previše na matematiku (i to ne baš kakvu se uči u školi), ili će matematika biti pojednostavljena, pa će pokeraši doći na svoje. nažalost, ovdje se radi o prvom slučaju.

unatoč tome, nadam se da će vam barem neki dijelovi rada biti zanimljivi, a u dijelu sa strogim matematičkim definicijama i teoremima obratite više pažnje na primjere u kojima sam probao predočiti kako ta zahebana matematika izgleda za pokeraškim stolom.

evo linka, pa koga interesira, nek pogleda smile
http://www.megaupload.com/?d=79BSMXW6

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

svaka čast.. čista desetka wink

00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

wooow, odlično! ovo će mi TAKO dobro doći ko ogledni primjer za moj završni smile enjoy wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

4

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

proletio samo malo.
will read

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

Trijeznom ce mi ovo vjerovatno imat bvise smisla..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

LOL

00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

Jako lijepo urađeno, ali, fakat mi previše matematike za ovako rano ujutro... svaka čast. smile

00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

na  10 str si napravio pogresku, ne bore se za  nagradni fond  od  8-9 milijuna, nagradni fond  je  puno veci  a 1. mjesto je  toliko

Zadnji popravljao puki86 (25-06-2011 09:34:49)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

9

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

hvala svima  smile

@puki: true, true   lol  a kolko sam puta to procitao i jos razmisljao o tom, i ne skuzio lol. al ajd nema veze, ljudima za koje je ovo u prvom planu namjenjeno, ce i ovih 8-9 milijuna ukupnog fonda biti dosta  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

10

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

nice read i dobro urađeno...   Kod Br managmenta si mozda mogao malo pisat i o Kelly  kriteriju.

00

11

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

Bravo majstore!

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

Svaka cast za rad.
Steta sto si uzeo temu mojoj curi.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

13

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

Very, very nice...

00

14

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

hvala ljudi smile

@bebach: kellyjev kriterij je bio na uzem popisu stvari koje sam razmatrao uvrstiti u rad, al nesto je moralo otpasti jer je toga bilo previse, pa je otpao kelly smile

@ajspingvin: cura ti je isto na pmf-u? jel ju znam? lol. moze na pm kako se zove

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

stu napisao:

hvala ljudi smile

@bebach: kellyjev kriterij je bio na uzem popisu stvari koje sam razmatrao uvrstiti u rad, al nesto je moralo otpasti jer je toga bilo previse, pa je otpao kelly smile

@ajspingvin: cura ti je isto na pmf-u? jel ju znam? lol. moze na pm kako se zove

Pmf-matematika-inzinjerski. Marijana  wink

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

16

Re: Vjerojatnosni pristup igri Texas Hold'em poker

ajspingvin napisao:
stu napisao:

hvala ljudi smile

@bebach: kellyjev kriterij je bio na uzem popisu stvari koje sam razmatrao uvrstiti u rad, al nesto je moralo otpasti jer je toga bilo previse, pa je otpao kelly smile

@ajspingvin: cura ti je isto na pmf-u? jel ju znam? lol. moze na pm kako se zove

Pmf-matematika-inzinjerski. Marijana  wink

znam samo jednu marijanu  smile ako je prezime na k, mogla bi bit to ta big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00