Tema: skype ideja

što mislite o tome da mi mikrolimitaši se dodamo svi na skajp radi lakše komunikacije i razmjene informacija u svrhu unaprijeđenje igre???
meni se čini dobra ideja pa ako želite dodajte me na skajp.... ja sam RetajST....bilo bi dobro da otvorimo jedan chat za sve nas ako vam se svidi ideja.....i ako želite ostavite ovdje svoj nick.....pozz

00

2

Re: skype ideja

N( .)(. )B napisao:

što mislite o tome da mi mikrolimitaši se dodamo svi na skajp radi lakše komunikacije i razmjene informacija u svrhu unaprijeđenje igre???
meni se čini dobra ideja pa ako želite dodajte me na skajp.... ja sam RetajST....bilo bi dobro da otvorimo jedan chat za sve nas ako vam se svidi ideja.....i ako želite ostavite ovdje svoj nick.....pozz

N( .)(. )B napisao:

što mislite o tome da mi mikrolimitaši se dodamo svi na skajp radi lakše komunikacije i razmjene informacija u svrhu unaprijeđenje igre???
meni se čini dobra ideja pa ako želite dodajte me na skajp.... ja sam RetajST....bilo bi dobro da otvorimo jedan chat za sve nas ako vam se svidi ideja.....i ako želite ostavite ovdje svoj nick.....pozz

nema od toga ništa. Bilo je pokušaja. problem koji se javlja je da onaj tko nešto zna nema živce za zajebavati se sa onim koji zna manje.

Zadnji popravljao karik (25-06-2011 17:07:08)

00

Re: skype ideja

a mislija san na nas mikrolimitaše, nama bi znanje ugl trebalo bit slično...

00

Re: skype ideja

ja sam poslao request...

00

Re: skype ideja

u kojoj sobi igrate inače smile

00

Re: skype ideja

ja igram p770

00