Tema: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

Dođete li ponekada na niže  micro limite, recimo NL5 ili 10, pa tamo vježbate blefiranje... ?     I koliko je to preporučljivo uopće ?

10

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

lol  u koja dobra baza

al sad ozbiljno, to nije preporucljivo, igraci na malim limitima su losi zato jer puno placaju a ne zato jer ih se puno blefa

01

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

Svaki limit se razlikuje po nacinu i pristupu igri tako da ne ides na manje nivoe da bi vezbao blef jer nesto sto mozda prodje na tom limitiu na visem nece jer drugacije razmisljaju igraci

Zadnji popravljao Don Stefanello (26-06-2011 01:55:34)

00

4

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

da, to sam si i ja mislio, al s druge strane možda bi se i dalo barem donekle eksperimentirati, gledati reakcije, jer  potencijalno izgubljen novac ne bi trebao predstavljati problem s obzirom na to da se u običnom handu na većem limitu vrlo lako nadoknadi, zar ne

00

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

s3x0r napisao:

Dođete li ponekada na niže  micro limite, recimo NL5 ili 10, pa tamo vježbate blefiranje... ?     I koliko je to preporučljivo uopće ?

hahahhhahaah. a judi moji

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

6

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

s3x0r napisao:

Dođete li ponekada na niže  micro limite, recimo NL5 ili 10, pa tamo vježbate blefiranje... ?     I koliko je to preporučljivo uopće ?

http://img27.imageshack.us/img27/4815/loldes.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

7

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

ne razumijem čemu potreba za ismijavanjem...
možda sam *vježbati* trebao staviti pod navodnike, ali očito sam bio u zabludi da ćete shvatiti na što sam mislio    hmm

00

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

Shvatili su svi što si ti mislio, ali to jednostavno nije moguče, niti je logično... To ti je kao da recimo federer ide igrat s amaterom da isproba nove poteze...

Igrači na microlimitima drugačije razmišljaju od igrača na low ili med limitima i ne možeš doći isprobavati blefove.

00

9

Re: Pitanje za sve vas koji ne igrate micro limite

Stvar je u tome da "blefanje" nije dio pokera kao sto su recimo slobodni udarci dio nogometa, pa da ih mozes ic vjezbat neovisno..

when you feel like quitting think about why you started..
00