101

Re: Članovi PokerPro tima

its going down down

00

102

Re: Članovi PokerPro tima

uzeli su im licencu  FT  RIP

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Članovi PokerPro tima

chillin napisao:

jel zna ko sta je sa full tiltom ? samo meni neradi ili ?

gg

00

Re: Članovi PokerPro tima

puki86 napisao:

uzeli su im licencu  FT  RIP

ti to ozbiljno????

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

105

Re: Članovi PokerPro tima

http://www.egrmagazine.com/news/1673787 … ence.thtml

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Članovi PokerPro tima

knez napisao:

Poker je toliko zahtjevniji od bilo kojeg posla dok grindas da je to nebo i zemlja. 6h grindanja se ne moze usporedivati s nijednim drugim poslom

Slušaj,ja neznam zašto si se našao tako uvrijeđenim, ali ako se po forumu razbacuješ s takvim izjavama moraš očekivati i odgovor, zato na kraju i postoji forumi. Nisam i ne želim nikoga uvrijediti i na kraju je meni svejedno kako tko zaradi za život jer ja osobno od toga nemam ništa. Kao što je i Rodman rekao, glupo je raspravljati o težini poslova, a i stres je teško definirati, jer ga svaki čovjek drugačije doživljava, kako u pokeru tako i u drugom poslu. Na kraju, ako si dobro potkovan i igraš svoju A -igru na limitima koje beataš i imaš pametan BRM , poker ne bi trebao biti toliko stresan. Mislim da postane stresan kada igraš van BRM-a ili na limitima za koje još nisi spreman.
Btw., iako igram samo micro-MTT i SnG sigurno sam kompetentniji komentirati o pokeru nego ti npr. o "medicini", iako je tu medicina samo trebala poslužiti kao jedan od puno mogućih protuprimjera na tvoj komentar...   wink
Ali da stvarno opet ne shvačaš ovo osobno ili kao vrijeđanje, ja Tebi i dalje najiskrenije želim puno uspjeha i novaca u pokeru, i naravno da priznajem da se uopće ne bih žalio da i ja mogu toliko novaca zaraditi na pokeru, jer i dalje smatram da je lakše i ugodnije ako neki svoj talent uz uloženi trud možeš bogato unovčiti nego puno poslova na ovom svijetu.

12

Re: Članovi PokerPro tima

roba59 napisao:

da je poker vrlo stresan i da se teško može uspoređivati s drugim poslovimau... u pokeru ti moraš biti cijelo vrijeme full skoncentriran

To nitko tko je malo ozbiljnije grindao masstabling ne može negirati. Tako niti ja, sam se osvrnuo na komentare kako je poker "najtežiji posao" na svijetu, iako i ja se isto često više umaram dok grindam turnire na (samo) microsima nego na svom poslu u RL koji bi pretpostavljam mnogima bio valjda stresan.  wink
Zato sam i komentirao iz vlastitog iskustva, da mogu ( čitaj: da sam dovoljno dobar) i ja se ne bih se žalio da živim od pokera ko car...  smile

00

Re: Članovi PokerPro tima

krkinho napisao:

Studiram elektrotehniku, sve predmete u prve tri godine sam dao sa ocjenom 5 .
Moje mišljenje je da je poker vrlo dobar izvor dodatne zarade uz neki "normalan" posao.

Moje mišljenje je da je u sadašnje vrijeme i mogučnosti online-pokera poker vrlo dobar izvor jedine zarade za život ako si dovoljno dobar. Kao što sam već rekao, u pokeru kao i u svakom drugom sportu ili poslu i drugi žele do vrha (i do love) i konkurencija će biti sve veća, uz svu tvoju pamet i predanost nitko ti ne može garantirati da češ uspjeti ostvariti sve ciljeve a da ne govorimo o nepredvidljivim situacijama koje te mogu zadesiti u životu, pa ni događaji kao evo sada navodno oko FTP ako je istina. Šteta bi bilo ako si već tako daleko dogurao do faksa da to ne obaviš s istom predanošću do kraja, nikada ne znaš da li će ti dobro doći, imaš jednu veliku sigurnost u životu više. Baš zato što se u Pokeru možeš uzavršavati uz faks, možda malo sporije nego da se predaš 100 %, ali hvala bogu poker nije dobno ograničen kao drugi sportovi. Želim reći, malo češ možda usporiti svoj napredak u pokeru ali češ zauzvrat ipak imati nekakvu konkretnu sigurnost, jer tisuće ljudi želi biti Messi,Ivanišević ili Ivey i u to ulažu puno truda i novaca, ali jbg., postoje samo jedan Messi,jedan Ivanišević i jedan Phil Ivey.

00

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:

Ovako razmišljaju pi*kice koje se boje neuspjeha cijeli život i zato ne žele ništa probat.

Jbg. niveaformen, po ovakvim komentarima se vidi da si valjda još vrlo mlad i nepromišljen (blago rečeno). Da si bolje pročitao što sam napisao valjda bi i shvatio u čemu je bit... (dalje bolje da ne komentiram da opet ne nastane prepucavanje preko nekoliko stranica...)
gg i pozz

10

110

Re: Članovi PokerPro tima

Kresimir

zaboravio si u tri primjera navedene dodati recenicu koja glasi "tisuce ljudi zeli biti Zemo, ali samo je jedan Zemo".

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Članovi PokerPro tima

karik napisao:

@krešo-ti si djelovao kao ozbiljniji igrač, a sad si pokazao da si daleko od toga i to zaključujem bez gledanja tvojih statsa smile

Ah, sada koliko sam ozbiljan igrač o tom po tom  big_smile  . Znam samo da valjda zasada nisam dovoljno dobar ili imam dovoljno vremena ili predanosti ( a čini mi se da barem dok ne dođeš do samog vrha ili bolje rečeno do high limita osam sati dnevno definitivno nisu dovoljna uz sve one posljedice koje si nabrojao) da se obogatim i da djelujem kao "ozbiljan" igrač ali mislim da sam jako "ozbiljan" u RL.
Btw., da si se malo potrudio i ipak prije pogledao moje statse možda bi mi ipak priznao da se svojim komentarima mogu barem malo sakriti iza svog "skromnog" volumena i priznao barem malo "ozbiljnosti" kao , ajde recimo, non-pro igraču  wink

00

Re: Članovi PokerPro tima

boboman napisao:

Kresimir

zaboravio si u tri primjera navedene dodati recenicu koja glasi "tisuce ljudi zeli biti Zemo, ali samo je jedan Zemo".

Nisam se usudio...
Postoje samo jedan bog i samo jedan Zemo, ovi ostali su obični zemljani tj. smrtnici koji imaju možda malo više talenta od nas ostalih. Svi mi to znamo ali ne smijemo reći naglas  big_smile

Zadnji popravljao KresimirS (29-06-2011 21:00:13)

00

Re: Članovi PokerPro tima

puki86 napisao:

uzeli su im licencu  FT  RIP

Btw., tko je grindao MT-SnG na Tiltu, zanima me koja je bila struktura igrača , tj. koliko su bili jaki, jer pretpostavljam da će sada dolaziti među ostalim i na Starse ( barem će se sada brže puniti MT-SnG-ovi... big_smile )

02

114

Re: Članovi PokerPro tima

roba59 napisao:

Nemožeš podjeliti dan tako na tri djela...

Nisam usporedjivao poslove...samo sam htio reci da 8h svakodnevnog grindanja ne mora znaciti i "zbogom RL" ako ti je to posao,ali ako nakon posla jos i 8h grindas onda zbogom RL...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Članovi PokerPro tima

Sad ispada da je poker tezi od 95% poslova...

Mozda niste svjesni koliko ste zapravo sretni sto mozete tako zaradjivati. Da vam neko ponudi da birate poker ili budjenje u 7,rad u prasini i buci,bolove i iskrivljenja kicme,prljave ruke,ozljede na radu,pritisak sefa zbog rokova i sve to za 4-5tis kn sigurno biste shvatili koliko vam je poker laksi. Mozda i trebate raditi tako da shvatite sta vi zapravo pisete. Stvarno ne vjerujem da tvrdite kako je poker tezi,stresniji i ako kazem da nije tako,to nije mjerilo dobrog ili loseg igraca,nego je mjerilo covjeka koji stavi na vagu najusranije poslove i pkr koji se radi doma na toplom,kad ti zelis,a ne kad ti netko dr kaze.

00

116

Re: Članovi PokerPro tima

možemo kurac ovako zaradjivat, vidis da su zabranili sad full tilt ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Članovi PokerPro tima

mene zanima jeli itko od ovih proova radio neki teži fizički/psihički posal neko duže vrijeme za jadnu lovu??? ne zajebajem nikoga, samo me zanima :S

00

Re: Članovi PokerPro tima

chillin napisao:

možemo kurac ovako zaradjivat, vidis da su zabranili sad full tilt ..

Ako ti cijeli BR nije zaglavio tamo,ima drugih soba smile

Roba:
Moram ovo quotati jer vidim da večina nepro-ova razmišlja na ovaj način:
Bile napisao:
Ako podijelimo dan kao sto je RMA rekao na 8-8-8 svejedno je da li 8h grindamo ili sjedimo u plodinama na kasi...problem se javlja kad netko odradi 8h na poslu,a onda 8h grinda i tu nema društvenog života...
Nemožeš podjeliti dan tako na tri djela.. pogotovo ako igraš poker profesionalno.

To je mozda tvoja perspektiva. Dan se upravo tako dijeli kod ljudi koji rade 8h. Ne kuzim sta uopce mijesas misljenje proova i misljenje neproova kad se ne radi o tome nego se radi o disciplini,ne razmazenosti,kakva pauza izmedju sessiona?? Kad se radi onda se radi. Sve se to stigne i moze napraviti kad odlucis da to bas tako zelis.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (29-06-2011 16:15:18)

00

119

Re: Članovi PokerPro tima

Radio sam u trgovini dvije godine bez prestanka. Nije fizicki tesko, ali te psiholoski slomi. Promjenio sam u tom periodu tri firme, jedno gore od drugoga. Nigdje nisam imao placu vecu od 3k.

Jednostavno, rad s ljudima je nesto sto ne bih nikome preporucio, a opet preporucio bih svima da isprobaju. Cisto da vide kako nije ok kad ko serif dodjes u trgovinu jer si "dosao potrositi svoje novce".

Dogadjalo mi se da bih dosao iz popodnevne smjene doma oko 9 navecer i bio preslomljen za bilo kakvo druzenje s frendovima, curom itd. Ne moram ni govoriti da nisam imao volje upaliti kompjuter nakon 8 sati drkanja po istom na poslu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

120

Re: Članovi PokerPro tima

RufMichAn666 napisao:

kakva pauza izmedju sessiona?? Kad se radi onda se radi. Sve se to stigne i moze napraviti kad odlucis da to bas tako zelis.

ak mozes bit skoncentriran  8 h u komadu skidam kapu

Zadnji popravljao puki86 (29-06-2011 16:24:20)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: Članovi PokerPro tima

N( .)(. )B napisao:

mene zanima jeli itko od ovih proova radio neki teži fizički/psihički posal neko duže vrijeme za jadnu lovu??? ne zajebajem nikoga, samo me zanima :S

Koliko sam ja skužio veliki dio njih ima završene fakultete, i te uglavnom matematički smjerovi. Imaš i ginekologa  big_smile , kirurga i pilota, brokere i menadžere, oni su valjda profići jer su imali određeni startni BR  smile .
A od ove američke i kanadske klinčurija koja rastura online i na velikim eventima mislim da ih je dosta na matematičkim i informatičkim fakultetima. Ali ima i onih proova koji su došli u Amriju i počeli kao perači tanjura, dealera ( karata u kasinu  wink  ) i slično.

Zadnji popravljao KresimirS (29-06-2011 16:29:26)

00

Re: Članovi PokerPro tima

puki86 napisao:
RufMichAn666 napisao:

kakva pauza izmedju sessiona?? Kad se radi onda se radi. Sve se to stigne i moze napraviti kad odlucis da to bas tako zelis.

ak mozes bit skoncentriran  8 h u komadu skidam kapu

U tih 8 sati naravno izdvojim 15-20 min za jelo,a ostalo vrijeme igram. Najteza stvar u tome je tilt kontrola sto se da uvjezbati,ostalo nakon nekog vremena postane lako kad ti to sve udje u radnu naviku.

00

Re: Članovi PokerPro tima

boboman napisao:

Radio sam u trgovini dvije godine bez prestanka. Nije fizicki tesko, ali te psiholoski slomi. Promjenio sam u tom periodu tri firme, jedno gore od drugoga. Nigdje nisam imao placu vecu od 3k.

Jednostavno, rad s ljudima je nesto sto ne bih nikome preporucio, a opet preporucio bih svima da isprobaju. Cisto da vide kako nije ok kad ko serif dodjes u trgovinu jer si "dosao potrositi svoje novce".

Dogadjalo mi se da bih dosao iz popodnevne smjene doma oko 9 navecer i bio preslomljen za bilo kakvo druzenje s frendovima, curom itd. Ne moram ni govoriti da nisam imao volje upaliti kompjuter nakon 8 sati drkanja po istom na poslu.

Ja radim u birtiji 5 godina. Prvih godinu dana mi je bilo lagano, a trenutno smatram da je to najusraniji posao koji postoji.
Izdvojit cu kasnije malo vise vremena, pa napisati svoje opsirnije razmisljanje, posto je moja situacija malo kompliciranija nego u vecem slucaju "konobara".

00

124

Re: Članovi PokerPro tima

epic. jedva čekam

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Članovi PokerPro tima

puki86 napisao:

ak mozes bit skoncentriran  8 h u komadu skidam kapu

+1

00