Tema: Članovi PokerPro tima

Volio bi čuti iskustva članova tima ali i svih ostalih koji ih žele podijeliti. Malo sam pogledao profile i vidim da s dečki uglavnom 20-25 godina. Zanima me jel radite šta uz igranje pokera, studirate ili samo igrate? Jel možete samostalno živiti od zarade od pokera?

Ja sam upravo završio treću godinu faksa i imam slobodno do 11. mjeseca, pa planiram uložiti puno vremena i truda u učenje igre. Trenutno igram NL10, i nekakvi planovi su mi iduće godine u ovo vrijeme igrati NL50 ili čak NL100 (mislim da je NL100 malo preoptimistično).

Hvala svima na odgovorima!

00

Re: Članovi PokerPro tima

ako se zrtvujes i nisi peder, a mos cekat godinu dana za doc na nl100, oš kazat, jel, da si strpljiv čudo.
Onda more. Taki stav i eto ga.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Članovi PokerPro tima

krkinho napisao:

imam slobodno do 11. mjeseca, pa planiram uložiti puno vremena i truda u učenje igre. Trenutno igram NL10, i nekakvi planovi su mi iduće godine u ovo vrijeme igrati NL50 ili čak NL100 (mislim da je NL100 malo preoptimistično).
!

do 11 mj bez problema  mozes igrat nl100 ako ces ulozit vremena i truda

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Članovi PokerPro tima

U pokerpro teamu nemas 3 igraca koji igraju nl100 ili vise a od ta 3 igraca samo 2 znaju igrat  a obojica su ulozila truda i rada vise nego bilo ko u drzavi u bilo kojem poslu

Sta ti to govori-baustela majka

Zadnji popravljao croman19 (27-06-2011 21:10:06)

30

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

U pokerpro teamu nemas 3 igraca koji igraju nl100 ili vise a od ta 3 igraca samo 2 znaju igrat  a obojica su ulozila truda i rada vise nego bilo ko u drzavi u bilo kojem poslu

Sta ti to govori-baustela majka

Koja su to tri, odnosno dva? Mislim da ih ima više.

00

Re: Članovi PokerPro tima

croman19 napisao:

U pokerpro teamu nemas 3 igraca koji igraju nl100 ili vise a od ta 3 igraca samo 2 znaju igrat  a obojica su ulozila truda i rada vise nego bilo ko u drzavi u bilo kojem poslu

Sta ti to govori-baustela majka

lol?

00

Re: Članovi PokerPro tima

Pod ovu trojicu croman misli na robu, kneza i mateja.
Mislim da mu tu jos fali boboman.

Sany i gmiko mislim da igraju NL50 i NL100, nivea i ja igramo svasta, mile igra HUsng do 100$ BI mislim, turcin igra MTT do 50$BI, adzi pici po 45 mansima od 3 i 6$ BI

Zadnji popravljao rounder1984 (27-06-2011 23:36:20)

00

Re: Članovi PokerPro tima

a ko je treci koji nezna igrat?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Članovi PokerPro tima

Gotovo za svaki posao moras samo imati motivaciju za rad i napredak. To je sva filozofija. Uz to mozes biti bog, a bez toga samo oko prosjeka, sto naravno nije lose, ali sigurno mozes naci bolji posao koji te vise zanima i koji ces bolje raditi. Ujedno ces biti i sretniji s time.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Članovi PokerPro tima

deco99 napisao:

a ko je treci koji nezna igrat?

To i mene zanima.  big_smile  lol  big_smile  lol

00

Re: Članovi PokerPro tima

Večina stvari što tamo piše je staro više od 1y tako da je kod večine netočna.

Croman je vjerojatno u pravu.

A ko malo prati ovaj forum znao bi ko šta igra...

rounder1984 napisao:

Mislim da mu tu jos fali boboman.

lol

00

Re: Članovi PokerPro tima

Samo sam tebe cekao prijatelju.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Članovi PokerPro tima

big_smile  samo je jedan djelomičan odgovor na moje pitanje

00

Re: Članovi PokerPro tima

niveaformen napisao:

A ko malo prati ovaj forum znao bi ko šta igra...

Ja nisam pitao ko igra koje limite...

00

15

Re: Članovi PokerPro tima

krkinho napisao:

Zanima me jel radite šta uz igranje pokera, studirate ili samo igrate? Jel možete samostalno živiti od zarade od pokera?

Ja studiram, a od pokera bi mogao samostalno zivit jedino u kartonskoj kutiji..

Racunaj da bi ispod NL100 bilo jako tesko samostalno se uzdrzavat.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Članovi PokerPro tima

Za neki prosjecan zivot, da izgrindas 30bi na NL50 mjesecno bilo bi dovoljno. Ipak je to debelo preko prosjecne hr place.

Ja sam osobno od 9. mjeseca igrao NL100, zadnjih par tjedana sam back na NL50. Nemam nikakav izvor prihoda osim pokera od negdje 2. ili 3. mjeseca prosle godine.

NL100 je limit na kojem se da jako lijepo zivit, ali ima problem koji se zove ogroman rake. Rekao bih da je za ugodan zivot bez prevelikih stresova NL200+ must have pod uvjetom da ga beatas.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

17

Re: Članovi PokerPro tima

Tonac napisao:
krkinho napisao:

Zanima me jel radite šta uz igranje pokera, studirate ili samo igrate? Jel možete samostalno živiti od zarade od pokera?

Ja studiram, a od pokera bi mogao samostalno zivit jedino u kartonskoj kutiji..

Racunaj da bi ispod NL100 bilo jako tesko samostalno se uzdrzavat.

Sve je to relativno. Šta je to "samostalno živiti"?
Da li je to imati 100 k eura godišnje ili prosječnih/hrvatskih 10 k?
Isto tako nameće se pitanje koliko se igra? Može se živjeti od pokera i sa NL10 ali guza je malo više uz računalo.
Po meni najbolja kombinacija je stalan posao/izvor prihoda + poker.

00

18

Re: Članovi PokerPro tima

karik napisao:

Po meni najbolja kombinacija je stalan posao/izvor prihoda + poker.

Aha.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

19

Re: Članovi PokerPro tima

dfable napisao:
karik napisao:

Po meni najbolja kombinacija je stalan posao/izvor prihoda + poker.

Aha.

dobro, pričamo za slučaj da se vlada sa svojim limitom big_smile

00

20

Re: Članovi PokerPro tima

Zivim samo od pokera negdje od 6.-7. mjeseca prosle god. Igrao sam svasta, trenutno mtt do 109$ preko tjedna, a vikendom do 256$. Pod stejkom sam.
Do nl100 mozes dosta brzo doci. Ja sam poceo igrat poker u 11. mjesecu 2009. kad sam uplatio 100€. Igrao sam neke male sng ja mislim i negdje iza nove godine sam poceo igrati nl10 na everestu. Bio sam jako los ali sam opet nakon par mjeseci dosao do nl100 jer nisam cashoutao.
Mislim da je 6max postao pretezak i da trebas uciti nesta drugo tipa PLO,HU,SNG...

I ovi profili su skroz ukurcu, bas bi trebalo to updateat ak vec stoje tamo.

00

21

Re: Članovi PokerPro tima

karik napisao:

Sve je to relativno. Šta je to "samostalno živiti"?
Da li je to imati 100 k eura godišnje ili prosječnih/hrvatskih 10 k?
Isto tako nameće se pitanje koliko se igra? Može se živjeti od pokera i sa NL10 ali guza je malo više uz računalo.
Po meni najbolja kombinacija je stalan posao/izvor prihoda + poker.

Pod samostalno mislim da placas svoj stan, rezije, hranu itd itd.. znaci uzdrzavas se iskljucivo sa prihodima od pokera. A sad naravno da se moze "živjet" i od NL10 grindajuci 24/7, ali trebalo bi odredit kako se zeli zivijet. Mislim da bi kvaliteta zivota bila puno veca sa nekim prosjecnim poslom nego grindajuci NL10
A po meni najbolja kombinacija je igrat nosebleed 5 sati tjedno i uzivat u zivotu  big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

22

Re: Članovi PokerPro tima

Tilt napisao:

Mislim da je 6max postao pretezak i da trebas uciti nesta drugo tipa PLO,HU,SNG...

6max do barem  nl1k  svakako nije postao pretezak uz dobar tilt managment i solidnu igru. Jest da je tezi nego prijasnjih godina ali je beatabilan sa dobrim radom i biti ce dok god bude online pokera imo.
Svakako uvijek dobro dojdje i ucenje nove igre tipa HU i PLO-a jer nikad novo znanje ne odmaže i sve igre se mogu nadovezati itd. SIguran sam jedino da  nigdje ne lezi easy money koliko god to bilo tesko reci. Isto tako svatko tko kaze da je poker lagan laže  smile

00

23

Re: Članovi PokerPro tima

krivo ste me shvatili, nisam rekao da se ne moze beatat 6max. Rekao sam da se uz manje treuda moze imat bolji hourly na nekim drugim igrama.

00

Re: Članovi PokerPro tima

Tonac napisao:

Racunaj da bi ispod NL100 bilo jako tesko samostalno se uzdrzavat.

Ovisi kolko trošiš, al ako uzmemo u obzir da ti treba neka hrvatska prosječna plaća (4k kn) to je iznos koji možeš uz dovoljno truda zaradit i na microsima.

Npr.
Chiren80 je zaradio 4k $ na nl2, jedan hrvat (bilo je tu na forumu) je zaradio 600$  isto na nl2 uz masstabling

Ja sam u svojim počecima na nordici na nl10 imao preko 800$ rba mjesečno i bio sam losing igrač (-10-20BI), ali sam igrao ko manijak što je i najbitnije. Teško je ispod nl100 ako si lijenčina i ako se zadovoljavaš s malim.

Da shvatiš poker ko posao i radiš 8h dnevno ko i druge poslove računavši na svakom rb calculatoru na netu, na nl50 uz 6-8 stolova imaš min 4k $ mjesečno samo od rb-a (40% uzet sample). Još se potrudiš i nauči beatat i nemaš problem s lovom.

00

Re: Članovi PokerPro tima

Logično je da su igre teže i za par godina će bit još teže, ali ono što je meni nelogično je da proovi koji žive od pokera ulažu u popularizaciju igre. Ono mislim WTF, ako ti je to profesija, izvor prihoda, život čemu želiš jačat svoju konkurenciju i otežavat si posao? (ovo je retoričko pitanje jer znam da oni imaju koristi od tog, ali nebitno) Mislim naravno da se ja ne žalim na to što danas imamo milijune izvora podataka koji nam mogu olakšat učenje i poboljšat našu igru, ali da me netko pita dal želim imat sve te materijale na dlanu ili živjet u 2005. i igrat online poker ne bi ni sekunde razmišljao. "Sami smo" krivi što su igre teže i nemamo se pravo žalit na to tongue

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00