Tema: Tilt srijeda

Necu stavljat linkove, lako je nac na 2p2. Slusam sad quadjacks i kazu da ce site vjerojatno doc online kroz par sati, ali da ce radit bez licence i problem je to sto banke i paymanet procesori nece htjet radit sa nelicenciranom kompanijom, ali evo sad nesto spominju da ce nece moc depositat, ali da ce withdrawi bit moguci. U stom slucaju bi ja stavio na visu sto vise, al zanima me do koje cifre bi bilo najsigurnije da me pbz nista ne pita?

Takoder zanima me dal itko ovdje korsiti neteller? Koliko traje withdraw sa FTP-a na neteller?

Zadnji popravljao AlphaScorpii (29-06-2011 16:31:06)

00

Re: Tilt srijeda

maksimum ti je 2500$ dnevno i 5k tjedno. isplatio sam do sada na taj način oko 20k i još me nitko nije ništa pitao. što se netellera tiče, ja jednostavno nisam uspio verificirat račun da bi isplatio iako sam čak razgovaro s njihovim agentom i slao im razne dokumente koje su tražili 3 puta (ne pretjerujem zbilja sam to napravio tri puta). kad su me još tražili (jednostavno nisam mogao shvatit što im još treba= jednostavno sam prebacio pare na stars.

p.s. imam još oko 6,5k na tiltu koje nisam stigao isplaćivat, ali sva sreća da sam ovo predosjećao pa sam se prebacio na stars i i sa tilta isplaćivao koliko sam mogao cijeli prošli mjesec

00

Re: Tilt srijeda

Koja je to glupost da ti dozvole samo 2,5k$ po danu mislim totalna glupost jos samo 5k tjedno.
Nisam znao da su takve pizde.
lol

Zadnji popravljao masterboy (29-06-2011 17:30:55)

00

Re: Tilt srijeda

Krang, što je na kraju bilo s onim WSOP ticketom?

00

Re: Tilt srijeda

refundali mi 12k od čega sam većinu kešauto. što se pokazalo relativno prihvatljivim rješenjem s obzirom na sve što se događa i što će se još dogodit

00

Re: Tilt srijeda

masterboy napisao:

Koja je to glupost da ti dozvole samo 2,5k$ po danu mislim totalna glupost jos samo 5k tjedno.
Nisam znao da su takve pizde.
lol

pitao sam ih za to. ne ovisi o njima nego o bankama/visi čemu već

00

Re: Tilt srijeda

krang5 napisao:

pitao sam ih za to. ne ovisi o njima nego o bankama/visi čemu već

Pricaju pizdarije.
Evo ti maximalan limit koji VISA dozvoljava:

Owing to a recent change in policy by VISA, you can only withdraw up to a maximum of USD48,000 or currency equivalent per day to any VISA card (including all debit cards).

00

Re: Tilt srijeda

masterboy napisao:
krang5 napisao:

pitao sam ih za to. ne ovisi o njima nego o bankama/visi čemu već

Pricaju pizdarije.
Evo ti maximalan limit koji VISA dozvoljava:

Owing to a recent change in policy by VISA, you can only withdraw up to a maximum of USD48,000 or currency equivalent per day to any VISA card (including all debit cards).

Hello Andrija,

Thank you for contacting Full Tilt Poker Blackcard Support.

Unfortunately, it is not possible to increase the withdrawal limits for your Visa withdrawal as these limits are already set at the maximum possible levels by the processors and we are unable to increase them further.

Should you wish to withdraw more funds than you are possibly able to do so with your Visa card, please check your Cashier for information on all of the other withdrawal methods available to you.

Thank you for your understanding.

Kind Regards,

Antony
Full Tilt Poker Blackcard Support

00

Re: Tilt srijeda

Ma znam sta su ti oni napisali ali realni limit ti je onaj koji sam ja napisao.
Sada ja ne znam koji "money processor" ima full tilt.
Samo sam htio reci da imam osjecaj da je to samo radi zadrzavanja love nista vise i tako radi vecina osim par njih.
Pogledaj limite za OnGame mrezu pa ces vidjeti da je limit ovaj koji sam ja naveo.

Zadnji popravljao masterboy (30-06-2011 00:29:33)

00