Tema: Devizni>Stars>Devizni

Imam devizni u $, viza electron. U $ jer kod otvaranja sam morao kao naznačit koja valuta mi je glavna. Do prije pola godine stars je bio u $ i sve ok, al prije par mj. kad se isplaćuje sa starsa piše isplata u €. Pošto sutra idem do banke dal je onda bolje promijenit glavnu valutu računa u € tako kad sa starsa isplatim € mi ih ne pretvara u $? Cilj mi je što manje gubit na nepotrebnim mijenjanjima iz valute u valutu. Znači zanima me samo za Stars. Tnx.

00

2

Re: Devizni>Stars>Devizni

Vjerojatno si na starsu promjenio slucajno da ti glavni acc bude u €. Namjesti da ti bude u $ i trebao bi dobivat $.
Ne znam nista napamet i nisam siguran u ovo sto govorim, al tako mi se cini smile

00

Re: Devizni>Stars>Devizni

Isplate na bankovni račun koji je u Hrvatskoj Pokerstars izvrši isključivo u €, tako kada zatražiš isplatu bez obzira što imaš na acc.,  Pokerstars ti automatski kod isplate $ pretvara u €. Tako da bi ti bilo najbolje da promjeniš valutu na računu.
Iako nije mi baš jasno, ja imam devizini u Zagrebačkoj i novac uvijek legne u valuti u kojoj je poslan.

Zadnji popravljao KresimirS (01-07-2011 02:28:12)

00

Re: Devizni>Stars>Devizni

Ja imam obrnuti problem. Isplacujem $$ sa poker klijenta na moneybookers koji je u EUR (zaheb pri otvaranju acca big_smile ) da bi u banci sjeli na devizni opet $$. Znaci dupla promjena.
Moneybookers kaze-isplacujemo u valuti u kojoj je acc, znaci EUR
Banka kaze- na racun vam sjeda deviza u kojoj je transakcija i obavljena (imam multi devizni racun), znaci EUR
I onda mi teta kaze da je problem u VISI (electron) jer oni rade placenja iskljucivo u $$ i zato mi konvertitaju valutu.

Jos uvijek nisam na cisto s tim  neutral

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Devizni>Stars>Devizni

@Tilt -To je sad odskora, ima par mj. da kad se isplaćuje na vizu piše da je isplata u € i neide nikako u $. Isto tako kod uplate. Sve u €.

@KresimirS - Sad sam bio u banci i pito... Istina, devizni račun "podržava" sve valute, tako da ako je isplata sa starsa u € i lova će sjesti u €. Ali. Pitam ja nju ok, sve super daj mi samo reci još kolika mi je bila uplata u ponedjeljak i u kojoj valuti jer sam sa Starsa povuko 150$ neznam koliko je to €, i onda kaže da je lova sjela u $. Zašto pojma nemam.

00