Tema: neko iz BIH?

da li ima neko iz Bosne i Hercegovine ko bi htio da mu posaljem dopunu za 061 062 eronet 063 ili mtel 066 ili 065 ne znam tacno...a on meni shipne na starse uz naravno malu proviziju jer ja trazim.....
ako ima neko neka se javi pa cemo narednih dana vidjeti...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: neko iz BIH?

izgleda nema niko hehehe...jel zna neko onda jer ja nisam upoznat da li se u bih na benzinskim pumpama ili trafikama ima kupiti bon za hr mreze pa da sa nekim odradim transakciju....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: neko iz BIH?

Fisherman napisao:

izgleda nema niko hehehe...jel zna neko onda jer ja nisam upoznat da li se u bih na benzinskim pumpama ili trafikama ima kupiti bon za hr mreze pa da sa nekim odradim transakciju....

Kako ćemo mi to znati ako ti ne znaš?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: neko iz BIH?

Pa pitam druze ...ne znam ja ..mozda zna neko ko je bio u posjeti nekome i tako....ako ima rado bi iskoristio tu opciju i uplatio mu za par dolara da igram..nemam karticu a freeroollova je sve manje big_smile

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00