Tema: entraction nl10

htio bih snimit jedan session na entractionu NL10 (30-45 min)... zanima me dali bi se nasao netko (bilo ko ko je NL50+) da bi htio malo prokomentirat taj video, i pokusao pronaci eventualne leakove i popravit mi igru... vec sam 2 mjeseca na NL10 i neznam opce u cemu je fora da ja taj limit nemogu beatat (mogu, al jako tesko ide) pa bi mi ovako nesto jako puno pomoglo...

unaprijed hvala...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: entraction nl10

Pa u pravilu bi ja bio zainteresiran, ako cu naci vremena, a vjerojatno hocu. S time da bi najbolje bilo da ga istovremeno komentiramo da ja cujem sto si razmisljao kad si igrao. I bilo bi dobro da se kasnije stavi na forum da se prokomentira jer nisu ni moje odluke sve dobre.
Pa ako si zainteresiran.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: entraction nl10

Rear_Admiral napisao:

I bilo bi dobro da se kasnije stavi na forum da se prokomentira

+1

00

Re: entraction nl10

Na entractionu je fora jedino u table selectionu. Kad nađeš prave stolove na NL10 ima preloših igrača i možeš to ziher beatat. Jedini problem na entractionu su shortstackeri kojih ima gro gro, ali su svi užasni (osim par rb proova a protiv njih ćeš skužit kaj treba i kak nakon nekog vremena). Preporučio bi ti da igraš navečer nakon 22h jer tad ima najviše prometa i najboljih stolova.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

5

Re: entraction nl10

-b3k's- napisao:

Na entractionu je fora jedino u rigged factoru

fyp

http://img42.imageshack.us/img42/8965/tumblrkrs6qagjzl1qa68a2.png

10

6

Re: entraction nl10

evo neki session danas snimljen... traje 20-ak min... review sessiona i hema sam napravio sa escom i htjeli smo snimit glasove preko videa ali nismo znali kako namjestiti tu opciju u camtasiji pa smo onda review napravili privatno... u ovom sessionu stvarno nema nekih spotova za neku dublju analizu ili tako nesto, jer bas je onak tipican i sumnjam da se moze naci bas tako bitnih leakova zasto suckam na tim limitima... ako neko zna kako napraviti da se cuje i moj glas a i glas onoga ko je na skypu voljan sam snimiti i neki drugi session u kojem bi bilo malo vise stvari za komentiranje i analizu i za mene a i za nove igrace koji bi igrali te limite... evo, pa ako imate volje pogledajte, 20 min nije previse a svaki komentar dobro dodje... hvala...


http://vimeo.com/25985171 on Vimeo.

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

7

Re: entraction nl10

4ladX napisao:
-b3k's- napisao:

Na entractionu je fora jedino u rigged factoru

fyp

http://img42.imageshack.us/img42/8965/tumblrkrs6qagjzl1qa68a2.png

p.s. najbolja slika dosad... smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: entraction nl10

nesto se konverta pa nemogu jos gledat. koliko handova imas na nl10? si breakeven ili gubis?

00

9

Re: entraction nl10

Andre_787 napisao:

nesto se konverta pa nemogu jos gledat. koliko handova imas na nl10? si breakeven ili gubis?

na ent (16-17k) gubim dosta, starsi (50k) u plusu, al ne puno...

*EDIT*
ovo je moj graf sa starsa (nl2,nl5 i nl10)... obv da nisam ultra fish i nije mi jasno kako mi je tako tesko beatat taj nl10 na ent (koji mislim da bi trebo bit laksi sajt nego starsi) kad sam bez vecih problema i bez pretjeranog truda beatao te limite na starsima... ne vjerujem da je varijanca i bas sam uvjeren da lose igram samo ne vidim greske (sad vidim neke, esco mi je pomogao)...

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/9500/79611/thumb/p163rknv5s1cub1ug3c8f1b4o1tjd1.gif

Zadnji popravljao kriss (05-07-2011 00:39:19)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

10

Re: entraction nl10

Da po meni nema razlike između NL5 i NL10 pa je malo cudno da te NL10 sad toliko muci  neutral . Vidim da radis dobar volume, neznam koliko stolova igras ali mozda bi trebao maknut koji za pocetak.
Ja kad imam "krizu" (losi rezultat + losa igra) i ne osjecam da igram dobro, pauziram jedan dan od igranja i vratim se na osnovne koncepte uz neku knjigu ili video. To mi  poslozi opet stvari u glavi i vrati samopouzdanje  wink

gl

when you feel like quitting think about why you started..
00

11

Re: entraction nl10

igram 4-6 stolova odkad sam presao na enraction... na starsima sam igrao 10-12 sve limite, nl5 cak i 24 kad sam ganjao gold status (koji mi btw nije nis pomgao)...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: entraction nl10

4. min T6 na KT7 flopu, nakon što je utg shorti limpao i  c/c flopa, leadao bi turn i kad si već checkirao turn, ne bi mu foldao river
8. min kad si 3beto AK na flopu 267 manje bi con. bet u 2.1 bi betao max 1.3, nema potrebe više betat jer pušiš lovu
10 min. 99 BTN vs SB -raise na flopu 3TJ-nema nikakvog smisla i još to ideš ribi radit.
18 min. -ne sviđa mi se check call s T9 na 9KJ8 boardu sa 2 fd jer češ uglavnom biti lošiji. Kaj čekaš, da dođe 9 ili baba i moliš Boga da ne dođe u boji i onda kaj, nemaš ni poziciju i nemreš niš napraviti i ne znaš di si, ni kaj si.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: entraction nl10

kriss napisao:

igram 4-6 stolova odkad sam presao na enraction... na starsima sam igrao 10-12 sve limite, nl5 cak i 24 kad sam ganjao gold status (koji mi btw nije nis pomgao)...

u kojem smislu ti gold status nije nista pomoga?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: entraction nl10

Rake na entractionu je ogroman, nije ni čudo da ne možeš beatat. Pogledaj koliko bb/100 ti je rake, uvjeren sam da je bar 15.

00

Re: entraction nl10

Sad sam vidio da je na Starsima najmanji (oko 10), tako da bi na Entractionu trebao biti veći od 15.

00

Re: entraction nl10

aj na starse, tamo je najvise riba. Najbolja igra, najbrze se ribe kaznjavaju. Nl 10 mozes beatat masstableanjem u roku od 3 dana, samo da nije downswing, samo sto masstableanjem nemas sto trazit na nl25 nakon nl10.
Mozda i da na nl25, al dalje tesko tesko... prika tesko

Zadnji popravljao chillin (05-07-2011 04:48:53)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: entraction nl10

zamorano11 napisao:
kriss napisao:

igram 4-6 stolova odkad sam presao na enraction... na starsima sam igrao 10-12 sve limite, nl5 cak i 24 kad sam ganjao gold status (koji mi btw nije nis pomgao)...

u kojem smislu ti gold status nije nista pomoga?

mislio sam da nesto specijalno dobijem tim statusom... ali nista posebno, samo vise freerollova i vise fppa... smile

sinisaT5 napisao:

4. min T6 na KT7 flopu, nakon što je utg shorti limpao i  c/c flopa, leadao bi turn i kad si već checkirao turn, ne bi mu foldao river
8. min kad si 3beto AK na flopu 267 manje bi con. bet u 2.1 bi betao max 1.3, nema potrebe više betat jer pušiš lovu
10 min. 99 BTN vs SB -raise na flopu 3TJ-nema nikakvog smisla i još to ideš ribi radit.
18 min. -ne sviđa mi se check call s T9 na 9KJ8 boardu sa 2 fd jer češ uglavnom biti lošiji. Kaj čekaš, da dođe 9 ili baba i moliš Boga da ne dođe u boji i onda kaj, nemaš ni poziciju i nemreš niš napraviti i ne znaš di si, ni kaj si.

taj hand 99, onaj na kraju 78ss i T9 znam da sam lose odigro... tog sam bio svjestan i dok sam igro session... a za ovaj prvi hand to su mi svi rekli da moram vise napadat te limpane potove, da to uopce ne radim...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub