Tema: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Jel moze ko uskocit od provjerenih, tenks

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (05-07-2011 17:25:25)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Pozdrav.Meni bi trebalo 50 $ na MB danas...muuuuuuuu

Zadnji popravljao Big_Gambler (06-07-2011 09:23:54)

00

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

vidim da si scamao nekog lika u listi, a i ja sam iz grada poker lopova (hedache town) tako da cemo glumit nepovjerljive.

i btw uletio mi je frend brky, i obavili smo to, pa može lock

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Big_Gambler napisao:

Pozdrav.Meni bi trebalo 50 $ na MB danas...muuuuuuuu

A da rijesis prosle dugove?

30

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Šta si mi obriso Floppy_Disk akanut? ja napravio svoj...ovo nije moj.,usao kod buraza,.Jel mogu nekako obrisat ove poruke da ne skonta da sma bio?ne vidim opciju???

00

6

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

rofl

00

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Big_Gambler napisao:

Šta si mi obriso Floppy_Disk akanut? ja napravio svoj...ovo nije moj.,usao kod buraza,.Jel mogu nekako obrisat ove poruke da ne skonta da sma bio?ne vidim opciju???

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/mid/cabb/ch/ah/ag/ah/tn-fail2.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

Re: prodajem 100 dolara mb za pbz ziro kune

Big_Gambler napisao:

Šta si mi obriso Floppy_Disk akanut? ja napravio svoj...ovo nije moj.,usao kod buraza,.Jel mogu nekako obrisat ove poruke da ne skonta da sma bio?ne vidim opciju???

Onda pozdravi brata!

00