Tema: Stake za 1.10$ turnire

Ovako...
Ganjam te neke freerollove i tako ali je i toga sve manje na starsima...onaj ps school online je malo modifikovan saada je prakticno nemoguce uci u novce...10000 bude a 90 se plaća...
Situacija u zivotu mi je loša...ne radim već 2mjeseca pa tako nemam novca za uplatiti...

Ako bi se našao neko da me stejka za turnire 1.10$ buy in.... u 12 svaku noć ima 3k guaranted...po danu imaju u 12h i u 14h isto 2.5k i 3k guaranted...
Najbolje bi bilo da se stejka za nekoliko turnira pa da vidimo gdje smo...10ak po meni mislim da bi bio u plusu sasvim sigurno...
Do sada stejkan sam dva puta za ove turnire i jednom usao u novce...

Igrat cu i freeroll subotom pa ako bi tu nesto uletilo onda bi vratio stejkeru i igrao sa svojim novcima...
Prilazem sve moguce dokumente...fb profil....šifru i sve sa starsa ..potpuni uvid u sve stejkeru...

Omjer neka stejker odredi....mislim da je 65-35 ili 70-30 u korist stejkera realno...

Unaprijed zahvalan....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

pm

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

nisu ti starsi bas pametan izbor ako igras freerollove

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

zamorano11 napisao:

nisu ti starsi bas pametan izbor ako igras freerollove

+1...poker770 freebankroll

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

to sam davno zeznuo kad sam bio totalni laik za poker....

registrovao se za ovaj 1.10$ 3k guaranted... na turnir je prijavljeno 3650 igrača...nakon prve ja sam 595/2140..average je 5.1K ja sam na 6K....

početni stack je bio 3K ...odma nekad na početku dobivam set...ali lik dobija skalu i padam na 1K samo....solidnom igrom penjem se ponovo na 3K...da bi se duplirao nakon ubadanja seta na flopu...lik imao flash draw ali na moju srecu nije ga strefilo....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

pa nisam ti slao za nl2......al ajde kad sam top

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

ne ne druze........ ja cu odigrati tvoja 3 turnira.... bez brige.... a za nl2 sam imao 0.96$ da igram...
ništa ne brini .........

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Stake za 1.10$ turnire

dođem na 9K i bukvalno sl ruku dobijem KK
imao šansu otići na 17K al na riveru lik složi skalu ja imao par kraljeva...jbg....
vrtio se oko 4-5k stalno.... dobijem KQs i naletim na 55 i ispanem 930...bit ce bolje sutra....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00