26

Re: Deleted

Pitaj odvjetnika što kaže o članku 73. Stavak 3. Zakona o igrama na sreću.
(3) Novčanom kaznom od 10.000,00 do 50.000,00 kuna kaznit će se fizička osoba ako postupa protivno zabrani u svezi s inozemnim igrama na sreću (članak 68.).
Ako Vam  se netko pridruži u podnošenju kaznene prijave protiv dotičnog hoćete li mu nadoknaditi i te troškove ( 10000 – 50000 kn )
  cool

I love this game
08

27

Re: Deleted

Daj malo ohladi, decko...

I reci mami da ti blokira internet dok ne navrsis 18.

61

28

Re: Deleted

ban

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: Deleted

odšeći u zatvor lopove..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Deleted

nkotb napisao:

Pitaj odvjetnika što kaže o članku 73. Stavak 3. Zakona o igrama na sreću.
(3) Novčanom kaznom od 10.000,00 do 50.000,00 kuna kaznit će se fizička osoba ako postupa protivno zabrani u svezi s inozemnim igrama na sreću (članak 68.).
Ako Vam  se netko pridruži u podnošenju kaznene prijave protiv dotičnog hoćete li mu nadoknaditi i te troškove ( 10000 – 50000 kn )
  cool

Nas zakon je star tako da za poker nije nista definirano kao i za puno toga, tako da bi i da te drzava tuzi radi toga spor pao u vodu.

I btw. poker nije igra na srecu barem ne za mene a mislim da bi se to moglo dokazati na sudu.
Pozdrav

00

31

Re: Deleted

ovo što ovdje čitam zaista je u najmanju ruku gadljivo, ako ne i sramotno. ne podržavam ni jednu od strana u ovom "sukobu" a na ovaj način stalno gubi predivna igra - poker. na ovaj način poker nikada neće postati sport, nego će se i dalje smatrati kockarskom igrom u kojoj učesnici gube uvijek više nego što imaju.

u cijeloj ovoj zbrci najviše će profitirati školovani parazit = odvjetnik koji naravno neće propustiti uzeti lovu vama pravnim ribetinama, jer dokaz o postupku posudbe novca bez ugovora kod bilježnika ravno je papiru u roli u intimnoj prostoriji. biti će vrlo interesantno kako će policija gledati na obje strane, kamatare i kockare.

želim puno sreće objema stranama, a onima koji nisu učesnici u ovakvim situacijama poručujem nek uživaju u pokeru kao nadmetanju i pritom ne ugrožavaju svoje bližnje.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
101

32

Re: Deleted

kako pobogu mozes ne podrzavati nekog tko zeli svoje novce natrag jer su mu ukradeni

I na kraju bude " HARAŠO"
54

33

Re: Deleted

butko napisao:

kako pobogu mozes ne podrzavati nekog tko zeli svoje novce natrag jer su mu ukradeni

+1

00

Re: Deleted

butko napisao:

kako pobogu mozes ne podrzavati nekog tko zeli svoje novce natrag jer su mu ukradeni

Jednostavno..Biniju nitko nije upao u kucu i ukrao 20k $..On ih je svojevoljno poslao decku bez nekog osiguranja/izlaza u slucaju ovakve situacije..Sam si je kriv, kao i ostali pokradeni..

A to sto bismo svi mi (ili vecina) htjeli da si bini i ostali vrate lovu jer je head ocito najobicnije djubre, to je druga prica..

I'm so broke, I can't even pay attention.
30

35

Re: Deleted

butko napisao:

kako pobogu mozes ne podrzavati nekog tko zeli svoje novce natrag jer su mu ukradeni

Kako mi netko može ukrasti što sam mu posudio?
Kako nekome mogu posuditi nešto ako nisam siguran kada i kako će mi vratiti?
Kako mogu posuditi novce patološkom kockaru koji ne poštuje bankroll management nego posuđuje nove novce da bi vratio stari dug?

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
30

Re: Deleted

Sensei napisao:
butko napisao:

kako pobogu mozes ne podrzavati nekog tko zeli svoje novce natrag jer su mu ukradeni

Kako mi netko može ukrasti što sam mu posudio?
Kako nekome mogu posuditi nešto ako nisam siguran kada i kako će mi vratiti?
Kako mogu posuditi novce patološkom kockaru koji ne poštuje bankroll management nego posuđuje nove novce da bi vratio stari dug?

O kakvom posudivanju ti mrljas?
Ovdje niko nikom nije posudivao pare.

20

37

Re: Deleted

ja mislim da vi ni sami niste svjesni kakve gluposti pisete
jedino sto vas moze opravdati je to da je ocito kako u potpunosti ne razmijete koncept stakeanja i samim time ne kuzite da stakeanje nije posudjivanje para

sto se tice toga kako netko moze ukrasti nesto sto mu je posudjeno i kako se nekome nesto moze posuditi bez da smo sigurni kako ce vratiti, stvar je vrlo jednostavna
probajte dignuti kredit u banci i nemojte ga vracati uz objasnjenje kako ''niste ukrali buduci da su vam posudili'' pa ce vam gospoda u odijelima vrlo brzo objasniti kako stvari stoje


jedino sto ja zamjeram biniju je to sto nije na vrijeme svima rekao sto se dogodilo pa je zbog toga najebo croman (i mozda jos netko, nisam upoznat s tim kome je i koliko ovaj duzan) jer je usao u staking deal bez da je znao da ovaj vec ljudima duguje masu para

I na kraju bude " HARAŠO"
40

Re: Deleted

butko napisao:

ja mislim da vi ni sami niste svjesni kakve gluposti pisete
jedino sto vas moze opravdati je to da je ocito kako u potpunosti ne razmijete koncept stakeanja i samim time ne kuzite da stakeanje nije posudjivanje para

sto se tice toga kako netko moze ukrasti nesto sto mu je posudjeno i kako se nekome nesto moze posuditi bez da smo sigurni kako ce vratiti, stvar je vrlo jednostavna
probajte dignuti kredit u banci i nemojte ga vracati uz objasnjenje kako ''niste ukrali buduci da su vam posudili'' pa ce vam gospoda u odijelima vrlo brzo objasniti kako stvari stoje


jedino sto ja zamjeram biniju je to sto nije na vrijeme svima rekao sto se dogodilo pa je zbog toga najebo croman (i mozda jos netko, nisam upoznat s tim kome je i koliko ovaj duzan) jer je usao u staking deal bez da je znao da ovaj vec ljudima duguje masu para

Ovo

00

39

Re: Deleted

bit će zanimljivo kad to budete objašnjavali policiji

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
10

Re: Deleted

Sensei napisao:

bit će zanimljivo kad to budete objašnjavali policiji

Nece,bit ce dosadno

00

41

Re: Deleted

ma meni je najzanimljivije sto otvoris topic kad runnas 50$ ispod eva a ovdje ti se gadi sto neko trazi nazad ukradenih 20k

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
10

42

Re: Deleted

milac napisao:

ma meni je najzanimljivije sto otvoris topic kad runnas 50$ ispod eva a ovdje ti se gadi sto neko trazi nazad ukradenih 20k

nisam ja važan ni u jednoj od tih priča

Zadnji popravljao Sensei (24-07-2011 19:24:22)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

43

Re: Deleted

Kada pogledaš sve ovo na prvu čovjek bi najradije put Osijeka sa omčom i praćen razularenom ruljom.
A kada malo bolje razmisliš,a zašto bi?

Pa svi koji su ga stejkali išli su po zaradu jer je on bio, po hr forumima, ikona HU cash igre. Nitko od njih nije dao lovu iz čovjekoljublja i humanosti,već želje za zaradom ( možda kod nekog i pohlepnom).
Uložili su/investirali (inače u turbo rizičan posao) i fulali. Idemo dalje.

Zamislite da vlasnik Aston vile traži natrag lovu koji je iskeširao za npr. Balabana big_smile
Svi koji su stejkali sigurno nisu dali zadnji cent i preživiti će.

U čitavoj priči mi je najviše žao cromana koji se u biti jedini oglasio i zaustavio potencijalno veću štetu, a vjerujem da njemu tih 3000 e i najviše predstavlja.

Šta se tiče tužbe preko hr sudova to je presmiješno da bi se komentirao. Ne samo da je u pitanju poker koji je zabranjen, nego je još diskutabilnije kako objasniti pojam stejkanja i sve ono šta stejkanje nosi. smile

21

Re: Deleted

kako je poker zabranjen? i ovo nije isto ko da su ga npr stejkali za wsop me di je bustao odma prvi dan

sretno dalje na sudu, nadam se da cijel slucaj nece doci do medija jer mozete zamislit kakvo bi sranje npr 24sata napisali o svemu tome...

00

Re: Deleted

karik napisao:

poker koji je zabranjen

ti znas nesto sta mi ostali ne znamo?   roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

46

Re: Deleted

Andre_787 napisao:

kako je poker zabranjen? i ovo nije isto ko da su ga npr stejkali za wsop me di je bustao odma prvi dan

sretno dalje na sudu, nadam se da cijel slucaj nece doci do medija jer mozete zamislit kakvo bi sranje npr 24sata napisali o svemu tome...

pa šta nije online kockanje zabranjeno u hr?

00

Re: Deleted

kolko znam ja jos mogu igrat na starsima bez da mi je policija dosla na vrata. i obv poker nije kockanje cool

00

48

Re: Deleted

Andre_787 napisao:

kolko znam ja jos mogu igrat na starsima bez da mi je policija dosla na vrata. i obv poker nije kockanje cool

aj dobro poker je općeprihvaćena društvena pojava u hrvata. čak sam čuo da će vlada davati poticaje/stejkove za sve koji žele igrati.

zanemarite što sam rekao za poker smile

00

Re: Deleted

karik napisao:

Ne samo da je u pitanju poker koji je zabranjen, nego je još diskutabilnije kako objasniti pojam stejkanja i sve ono šta stejkanje nosi. smile

od kada je zabranjen???

00

Re: Deleted

karik napisao:

pa šta nije online kockanje zabranjeno u hr?

ne

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00