Tema: Deleted

Deleted

Zadnji popravljao BiniTheMan (25-01-2021 00:30:45)

120

Re: Deleted

Jbt ovo je hrabro i svaka cast, treba prevarantima stat na kraj! Moju podrsku imas big_smile

00

Re: Deleted

mislim da na pokerici ima vise zrtava nego tu, pa stavi i tamo obavijest
i ako imas dokaza da su headache i andrew ista osoba kontaktiraj moshmana, vjerujem da ti on moze pomoc sa dokazima

bilo je i vrijeme da neko nesto poduzme

edit:

dugo mu je trebalo...
http://img217.imageshack.us/img217/9131/captureukg.jpg

Zadnji popravljao kerpoker (21-07-2011 23:09:56)

00

Re: Deleted

no pa javite se Vi koji ste prevareni!

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Deleted

Javilo se nekoliko u privatnim porukama. A spokerice osobno poznam cijelu shustlanu ekipu i s ima sam vec pricao, to je solidan broj svjedoka. Sto se tice dokazivanja da je andrej headache imam par ljudi iz osjeka koji ce posvjedociti daje to in fact on. Hopefully nam pravosude nije u totalnom kurcu pa nesto i bude od ovoga. Prijavu planiram provesti najkasnije krz 10ak dana kad sakupim sve materijale.

00

Re: Deleted

Sretno!

šteta pa nismo u anglo-saksonskom pravosudnom sustavu gdje bi ovo stvorilo presedan za buduće takve slučajeve.

10

Re: Deleted

I headache? Kakav je feeling čitati ovu temu? Daj nam cliffse.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: Deleted

pa kakvo je to đubre od covjeka,pa kako spava taj??

pa ak si tolika faca da to sve napravis,budi jos veca i daj neki kometar kad ti se jebe za sve a i dalje se prijavljujes sa tog acaunta..

00

Re: Deleted

dfable napisao:

I headache? Kakav je feeling čitati ovu temu? Daj nam cliffse.


lol


klaustrofobija......

pomalo se steže konopac.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Deleted

Sretno!

Ajde ako možeš i znaš napiši kako bi to uopće izgledalo policiji/sudu s obzirom da se radi o online pokeru i stejkanjem bez papira (pretpostavljam?). Nadam se da si me shvatio... zanima me kako će policija/sud gledati na tvoju prijavu te koji je uopće odvjetnikov plan. Pretpostavljam da je/će biti ovo prvi takav slučaj u hrvatskoj.

00

Re: Deleted

AlphaScorpii napisao:

Sretno!

Ajde ako možeš i znaš napiši kako bi to uopće izgledalo policiji/sudu s obzirom da se radi o online pokeru i stejkanjem bez papira (pretpostavljam?). Nadam se da si me shvatio... zanima me kako će policija/sud gledati na tvoju prijavu te koji je uopće odvjetnikov plan. Pretpostavljam da je/će biti ovo prvi takav slučaj u hrvatskoj.

+1

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Deleted

Pa sigurno nije prvi slucaj tuzbe za prevaru. Svaka prevara je zasebna, tako i ova, samo nek je sudac razuman big_smile .   

Jedino boljka ovoga je da za par mjeseci se moze desit da nan zabrane online poker, jer ce se to prikazat ko nekakva ONLINE MAFIJA SULUDIH HRVATSKIH  KOCKARA. Ili da skuze kolike se pare tu vrte i uvedu porez. 

Al dobro aj necu sad tu radit dramu. Gl Gl Gl.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

13

Re: Deleted

jel netko posto sta o njemu na 2p2? tko zna koliko je tamo  ljudi uspio scammat

00

Re: Deleted

rekao sam da se nemam namjeru objasnjavat nikome tko nije upleten u ovu pricu, ali evo ipak cu ostaviti samo ovaj post kao moj osvrt na cijelu situaciju i povuci se iz cijele diskusije

ja nisam nikome ukrao novce niti ikoga sa ikakvom namjerom otudjio za ista, a prica ukratko ide ovako:
roba mi je izasao u susret u veljaci i dao mi stejk za 200nl 6m u iznosu od $3000. krenilo je sasvim solidno, da bi se onda dogodio jednostavan pad u igri i nisam mogao spojiti kraj sa krajem, te  mi je u jednom trenutku na racunu bilo cca $1100-1200, sto sam odmah vratio robi i zamolio ga dali mogu ostatak nadoknaditi kasnije, igrom ili van nje.. trebalo je sa igrom, posto je taman u to vrijeme bilo govora da me bini stejka za hu nl400. tako da nakon sto sam robi poslao sto je ostalo na racunu, krenio sam u stejk sa binijem, sto je krenilo sa nekim plusom prvi dan, da bi nakon toga uslijedio najgori downswing od kada sam poceo igrati poker, sto sam prikazao sa par grafova ovdje na forumu. Ali u medjuvremenu su me bini i knez zamolili da u notepadu pratim stanj novca i uplate isplate, sto sam ja odlucio napraviti, ali to je bilo totalno neprofesionalno odrajdeno od mene i sve na brzinu, tako da sam odmah u startu pogrijesio kod upisa binijeve uplate na mb.

minus se gomilao, varianca je bila odvratna, movedownao sam na 100nl, isao gore dolje, -18k do -8k i nazad par puta, i jednostavno je bila jako frustrirajuca situacija, te sam trebao predah od igre, sto gospodinu davoru nije nikako odgovaralo i odlucio me jako intenzivno pozivati i maltretirati. ja sam njima dvojici dao sve passworde od svih accountova na kojima sam igrao da imaju uvid u stanje, iako mi nije bilo ni na kraj pameti da sam samog sebe izjebao u samom startu kod racunice, te sam tako racunao cca $4800 razlike vise nego sto je bilo, i kroz ta 2-3 mjeseca stejka sam to sustavno povlacio malo po malo iz tjedna u tjedan misleci da su ta razlika bonusi i rb.

u tom trenutku kada je davor odlucio prekinuti sve, na racunima je bilo cca $7-8k sto sam vratio na njegove racune, tj on je, posto je imao passworde, te je on mene optuzio da mu dugujem $20k sto je totalni apsurd, posto je on zaracunao minus u kojemu sam ja bio u toku stejka.. a na sve to jos ima i moj kompletan handhistory gdje ima dokaze o tom minusu.. dakle on smatra da ja njemu dugujem sve skupa, na sto ja ne pristajem.

kao normalan covjek odlucio sam, posto nemam drugog nacina, podmiriti svoj minus koji sam nesvjesno napravio, tako sto cu mu prepisati svoj plac koji vrijedi €5000 da pokrije moju pogresku i jos cak i vise od toga, posto sam mu poslao vec $1k, a moj realan dug njemu ne cca $5000. on je to razmatrao i odbio, sto mi je totalan nonsens, ali ta ponuda i dalje stoji jer ja smatram da nikom ne dugujem onaj minus, ja sam bio voljan nastaviti igrati dok ne pokrijem sav makeup, ali to kod njega nije bio slucaj.
ovaj zadnji paragraf je nedavan, ali izmedju radnji sam pitao cromana za stejk da nekako uspijem napraviti roll da mogu davoru mjesecno placati po $1k da isplatim svoj dug, no medjutim to je krenilo apsurdno lose, jer sam vjerojatno bio totalno istresiran sa situacijom i svim desavanjima i prijetnjama da nisam mogao nikako igrati i bustao sam roll od $3000 kroz mjesec dana. nadam se da cu biti u mogucnosti cromanu vratiti bar pola tog iznosa jer jednostavno nisam bio fokusiran u igri, i samim time nisam ispostovao svoj dio dogovora.

ja zelim nadoknaditi ono sto sam kriv, ali neki ljudi si previse pohlepni da bi prihvatili neki zdrav razum, zele biti u centru paznje i isforsirati svoju volju pod svaku cijenu.
ja mislim da sam svoje rekao, nemam se namjeru vise vracati i pisati po ovoj temi jer je nonsens, ako netko ima nekakvih pitanja i upita neka me slobodno kontaktira na skype: headache55 i sve cu mu objasniti. zao mi je sto je ispalo da sam ja ljudima pokrao milione, ali to je totalan apsurd i mazanje ociju ljudima na forumu,

lp

I can't win if I fold?
03

Re: Deleted

LOL, zabunio se za 5k i zabuno je cashouto sve rb i bonuses mimo dogovora lol. Zabunom je pokrao i još 10 ljudi hahahaha. I sad još govno lopovsko tu posta. Unreal

50

16

Re: Deleted

trebate snimit film o ovome i na tome zaradit pare koje vam duguje. Ja bi ga gleda jer bi mora bit za krepat od smijeha. Steta sta je pređo umro, on bi bija idealan headache. ili u engleskoj verziji onaj debeljko koji glumi delboya u muckama big_smile

sorry ljudima koje je pokro, vama vjerojatno nije smijesno sad

Zadnji popravljao Muva (22-07-2011 21:10:41)

10

Re: Deleted

A whatever, sve dođe na svoje.

00

18

Re: Deleted

Muva napisao:

.....ili u engleskoj verziji onaj debeljko koji glumi delboya u muckama big_smile .....

nemoj ti meni debeljko, del rula

00

Re: Deleted

I btw, nadam se da svi prisutni razumiju da je njegov post hrpa govana. Frajer je patološki lažov i kleptoman. Al dobra vijest da smo kontaktirali moshmana i on zapravo ima ugovor s tim kretenom i kopije njegovih dokumenata. Možda će se sudac i na to smijati smile

50

Re: Deleted

a zasto se vas tvojica nebi nasla u 4 oka i jos jednom porazgovarali??

znam da je puno love u igri,al mozda nađete neko razumnije rjesenje.. mozda

00

21

Re: Deleted

meni je samo interesantno kako nakon svega likima obraza napisat ovakav post gdje od sebe radi zrtvu..

veliki su novci u pitanju..

ako se moze dogovorit nek lik nadje posao i postepeno vraca novac.. uz alternativu zatvora vjerujem da bi pristao..

duboku si je rupu na brzinu iskopao, sad neka je polako krca natrag..

00

Re: Deleted

tonkobonko napisao:

a zasto se vas tvojica nebi nasla u 4 oka i jos jednom porazgovarali??

znam da je puno love u igri,al mozda nađete neko razumnije rjesenje.. mozda

roll

01

Re: Deleted

Da se nademo? Prvo nebi se uspio iskontrolirat pa bi ja zavrsio u zatvoru umjesto njega. Drugi razlog je što nema smisla, andrej je career criminal. Pokrao je već puno ljudi (borko, barakuda, knez, moshman, roba, itd) tako da tu pomoci nema. Pazi, lik mi nudi da mi da zemlju navodno vrijednu 5 k eur u zamjenu za preko 20k usd lol.

Poanta ovog posta nije da se nademo i sredimo stvari nego da se ujedinmo i kaznimo varalicu. Bila bi sramota da to prode nekaznjeno. Ovo mora bit poruka svima u hr kojima ovakvi scamovi padnu napamet.

Vec se skzpilo dost ljudi pacemo skupit sve screenshote i ostale dokaze i fino prijaviti policiji koja to mora obraditi po sluzbenoj duznosti. Kaze mi odvjetnik da su to dosta solidni dokazi. Nece se nista desit preko noci al cemo mu definitivno zagorcat zivot a ako sve bude po planu ne gine lagana robija plus vracanje novaca sa zateznom kamatom.

Zadnji popravljao BiniTheMan (23-07-2011 00:54:53)

20

Re: Deleted

BiniTheMan napisao:

Bila bi sramota da to prode nekaznjeno. Ovo mora bit poruka svima u hr kojima ovakvi scamovi padnu napamet.

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Deleted

zamorano11 napisao:
BiniTheMan napisao:

Bila bi sramota da to prode nekaznjeno. Ovo mora bit poruka svima u hr kojima ovakvi scamovi padnu napamet.

+1

u ćeliju s Paravinjom !

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00