51

Re: Deleted

zamorano11 napisao:
karik napisao:

pa šta nije online kockanje zabranjeno u hr?

ne

ok. jel misliš da je dozvoljeno davati nekome novac,zarađivati određeni % ,a da država sve to samo gleda. smile

00

Re: Deleted

karik napisao:

Kada pogledaš sve ovo na prvu čovjek bi najradije put Osijeka sa omčom i praćen razularenom ruljom.
A kada malo bolje razmisliš,a zašto bi?

Pa svi koji su ga stejkali išli su po zaradu jer je on bio, po hr forumima, ikona HU cash igre. Nitko od njih nije dao lovu iz čovjekoljublja i humanosti,već želje za zaradom ( možda kod nekog i pohlepnom).
Uložili su/investirali (inače u turbo rizičan posao) i fulali. Idemo dalje.

Zamislite da vlasnik Aston vile traži natrag lovu koji je iskeširao za npr. Balabana big_smile
Svi koji su stejkali sigurno nisu dali zadnji cent i preživiti će.

U čitavoj priči mi je najviše žao cromana koji se u biti jedini oglasio i zaustavio potencijalno veću štetu, a vjerujem da njemu tih 3000 e i najviše predstavlja.

Šta se tiče tužbe preko hr sudova to je presmiješno da bi se komentirao. Ne samo da je u pitanju poker koji je zabranjen, nego je još diskutabilnije kako objasniti pojam stejkanja i sve ono šta stejkanje nosi. smile

Pises gluposti covjece,cuj to investirali smo u rizican posao i fulali,idemo dalje.
Je mislili smo da je dobar igrac i zato ga stejkamo,da bi zaradili ali nije on posteno izgubio novac a mi ga sad isfrustrirani i ljuti trazimo da vrati novac nazad nego nas je prevario i uzeo taj novac.Zato smo isfrustrirani i ljuti.

Izgleda da dosta vas ne zna sta je stake,stejkanje i sve oko toga.

00

Re: Deleted

smiješno mi je koliko glupih komentara ovdje, a čovjek bi reko da su na poker forumu ljudi malo bolje upućeni o jednoj od standardnih stvari u pokeru....

niko headachea nebi išo tužit da jednostavno nije beatao igru, problem je što je on scammo binija i ostale tako što je povlačio lovu koju je dobio za igru.

primjer s Balabanom je LOL, šta misliš koja je praksa s igračima kada se ne drže pravila dogovorenih u ugovoru???

10

Re: Deleted

karik napisao:
zamorano11 napisao:
karik napisao:

pa šta nije online kockanje zabranjeno u hr?

ne

ok. jel misliš da je dozvoljeno davati nekome novac,zarađivati određeni % ,a da država sve to samo gleda. smile

ne

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

55

Re: Deleted

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Dali ste lovu patološkom kockaru kojem treba pomoć.
Niste imali sreće.
To sa sudom je nažalost neizvedivo.

01

Re: Deleted

karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Dali ste lovu patološkom kockaru kojem treba pomoć.
Niste imali sreće.
To sa sudom je nažalost neizvedivo.

Progledaj malo kroz postove,5,6 ljudi te nazvalo glupim.
Feels good?

10

Re: Deleted

karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Dali ste lovu patološkom kockaru kojem treba pomoć.
Niste imali sreće.
To sa sudom je nažalost neizvedivo.

lol, kakav si ti biser...

20

58

Re: Deleted

Bora tajter napisao:
karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Dali ste lovu patološkom kockaru kojem treba pomoć.
Niste imali sreće.
To sa sudom je nažalost neizvedivo.

lol, kakav si ti biser...

4 kratke rečenice.
koja je laž i zašto?

00

59

Re: Deleted

ma daj lol, pa kakvi se ovo indijanci javljaju ovdje??

balaban i aston vila? a ma lol.. nije balaban dobio pare i pobjegao iz kluba odigravsi jednu utakmicu, a ugovor je recimo bio za 2 sezone..

mislim, daj ajde.. nikako da shvatim sto se javljate ovdje ako nemate dvije pametne za napisat..

po meni bi moderi trebali cistit ovakve teme od silnih nepotrebnih posteva, udaljavati indijance od oziljnih tema..

Zadnji popravljao Mauro (24-07-2011 21:14:57)

10

60

Re: Deleted

Mauro napisao:

ma daj lol, pa kakve se ovo indijanci javljaju ovdje??

balaban i aston vila? a ma lol.. nije balaban dobio pare i pobjegao iz kluba odigravsi jednu utakmicu, a ugovor je recimo bio za 2 sezone..

mislim, daj ajde.. nikako da shvatim sto se javljate ovdje ako nemate dvije pametne za napisat..

po meni bi moderi trebali cistit ovakve teme od silnih nepotrebnih posteva, udaljavati indijance od oziljnih tema..

tako je i kada su vidili kako igra sjeli su ga na klupu i prodali samo da ga prodaju. A  head igrao van bankrolla i da nitko ne trzne.

00

Re: Deleted

Bogte karik pa ne kuzis stvari i to ti je vec reklo 10 ljudi.Suti i ne brukaj se.Nemoj bit indijanac

00

62

Re: Deleted

karik napisao:

A  head igrao van bankrolla i da nitko ne trzne.

tebi ocito nije jasno da head nije igrao van bankrolla nego je igrao onaj limit za koji je bio stakean
nebi bio problem da je head zdonkao pare na pokeru nego ih je malo po malo cashoutao i ukrao u pravom smislu rijeci

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Deleted

E moj karik oni sumom ,a ti drumom...

10

64

Re: Deleted

@karik
http://img840.imageshack.us/img840/9664/trollxc.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
10

65

Re: Deleted

Šta sad vi želite reći da je on tu lovu stavio na deviznu štednju i svima se sa strane smije smile ?

10

Re: Deleted

Pistolj

10

67

Re: Deleted

karik napisao:

Šta sad vi želite reći da je on tu lovu stavio na deviznu štednju i svima se sa strane smije smile ?

koga boli jebeni kurac di je on stavio tu lovu

I na kraju bude " HARAŠO"
10

68

Re: Deleted

butko napisao:
karik napisao:

Šta sad vi želite reći da je on tu lovu stavio na deviznu štednju i svima se sa strane smije smile ?

koga boli jebeni kurac di je on stavio tu lovu

pa čovjek je prokockao sve, šta sam ja drugo rekao? Kockanje ili igranje van bakrolla je jedno te isto.

U biti mene uopće ne interesira šta je on napravio sa tim novcem. Bilo šta da je napravio stvari su na koje se mora računati kada se daje stejk.

Pa nije stejkanje pokeraša financiranje humanitarne udruge nego stejkanje jbnog kartaša.

11

Re: Deleted

http://www.threadbombing.com/data/media/47/itstimetostoppostingCat.jpg
odi na pivu, samo ne pisi gluposti

20

Re: Deleted

karik napisao:
butko napisao:
karik napisao:

Šta sad vi želite reći da je on tu lovu stavio na deviznu štednju i svima se sa strane smije smile ?

koga boli jebeni kurac di je on stavio tu lovu

pa čovjek je prokockao sve, šta sam ja drugo rekao? Kockanje ili igranje van bakrolla je jedno te isto.

U biti mene uopće ne interesira šta je on napravio sa tim novcem. Bilo šta da je napravio stvari su na koje se mora računati kada se daje stejk.

Pa nije stejkanje pokeraša financiranje humanitarne udruge nego stejkanje jbnog kartaša.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa otkud ti snaga za bit toliko..............
Kazem ti nemoj se sramotit,mozda jos neko ovdje misli da imas mozak i zato suti dok i njih ne razuvjeris.
Samo suti covjece.

10

71

Re: Deleted

karik napisao:

koga boli jebeni kurac di je on stavio tu lovu

pa čovjek je prokockao sve, šta sam ja drugo rekao? Kockanje ili igranje van bakrolla je jedno te isto.

U biti mene uopće ne interesira šta je on napravio sa tim novcem. Bilo šta da je napravio stvari su na koje se mora računati kada se daje stejk.

Pa nije stejkanje pokeraša financiranje humanitarne udruge nego stejkanje jbnog kartaša.

http://img580.imageshack.us/img580/7490/fryu.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
20

72

Re: Deleted

Nevjerojatno je kako su pojedinci ovo poker zajednice ograničeni i koliko su zaslijepljeni.
Mene tu ismijavate, a za čovjeka koji će ići na sud jer je stejkao kockara ste prepuni sućuti i duboko ste uvjereni da je to pravi potez.
Nitko da se sjeti da je to ludost,da je nemoguće ili sl. ma koliko oštećeni u svemu tome bili u pravu.

Moj susjed je kamatar  koji je slomio ruku. Najbolje da ostatak duga ide riješiti sudskim putem jer lom je zajeban.

10

Re: Deleted

karik napisao:

Nevjerojatno je kako su pojedinci ovo poker zajednice ograničeni i koliko su zaslijepljeni.
Mene tu ismijavate, a za čovjeka koji će ići na sud jer je stejkao kockara ste prepuni sućuti i duboko ste uvjereni da je to pravi potez.
Nitko da se sjeti da je to ludost,da je nemoguće ili sl. ma koliko oštećeni u svemu tome bili u pravu.

Moj susjed je kamatar  koji je slomio ruku. Najbolje da ostatak duga ide riješiti sudskim putem jer lom je zajeban.

Hahah ma kakav pistolj,bazuka.

10

74

Re: Deleted

ti tonac si mali  miš. niti si pokeraš niti čovjek. Tako da za tebe nikako neće biti dobro.

10

Re: Deleted

jedino što je nevjerojatno ovdje je to koliko si ti glup.. koji k uopće radiš na poker forumu i postaš o nečemu što ne razumiješ...

20