Re: Deleted

http://media.comicvine.com/uploads/2/20066/1122663-1095813_bettywhitegk7_super_super.jpg

10

77

Re: Deleted

karik napisao:

ti tonac si mali  miš. niti si pokeraš niti čovjek. Tako da za tebe nikako neće biti dobro.

http://img13.imageshack.us/img13/3456/noool.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
10

78

Re: Deleted

Bora tajter napisao:

jedino što je nevjerojatno ovdje je to koliko si ti glup.. koji k uopće radiš na poker forumu i postaš o nečemu što ne razumiješ...

citiraj šta sam glupo i netočno rekao, a ne svrstati se u krdo smile

10

Re: Deleted

karik napisao:

citiraj šta sam glupo i netočno rekao, a ne svrstati se u krdo smile

vise manje sve sto si napisao u ovoj temi, od toga da je poker zabranjen u hr do toga da nekuzis sta je stejkanje opcenito

10

Re: Deleted

pišeš gluposti koje nemaju veze sa stejkanjem... ajde napiši šta je po tebi stake da vidimo tvoje poimanje toga.

10

81

Re: Deleted

Bora tajter napisao:

pišeš gluposti koje nemaju veze sa stejkanjem... ajde napiši šta je po tebi stake da vidimo tvoje poimanje toga.

smiješan i neozbiljan dogovor sa nick name-om kojem prebacuješ 4 i više znamenki koje ionako previše ne cijeniš po nekakvom dogovoru.

Uglavnom jači i čvršći je dogovor dva trgovca na stočnom sajmu u Benkovcu.

Zadnji popravljao karik (24-07-2011 22:07:58)

11

82

Re: Deleted

ajde momci dosta filozofije.

skupite dokaze, tužite svog donedavnog kolegu i prenosite tijek postupka ovdje, tako da neupućeni nešto nauče iz vašeg iskustva, tako da se nama ne dogode slične stvari

Zadnji popravljao Sensei (24-07-2011 22:08:49)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
10

Re: Deleted

karik napisao:
Bora tajter napisao:

pišeš gluposti koje nemaju veze sa stejkanjem... ajde napiši šta je po tebi stake da vidimo tvoje poimanje toga.

smiješan i neozbiljan dogovor sa nick name-om kojem prebacuješ 4 i više znamenki koje ionako previše ne cijeniš po nekakvom dogovoru.

Uglavnom jači i čvršći je dogovor dva trgovca na stočnom sajmu u Benkovcu.

iako drzim da kariku nije totalno jasno sve oko ovog slucaja...i uvaljuje se sve dublje i dublje ovdje je napisao
jednu veliku istinu...rizik je slati nekome toliko velike sume novaca na temelju 100 postova na forumu...
je...on je na forumu...ali znas li ga osobno...jeli ti prijatelj? na kraju krajeva oni coviku nisu znali ni ime...
sranje se desilo...u redu je potrazit pravdu...to nitko ne osporava...ali dijelom ste i sami krivi...
P.S. nemojte sad i mene pocet blatit...jer mi nije u cilju ovdje nikom dizat tlak...samo iznosim misljenje..

10

84

Re: Deleted

iako drzim da kariku nije totalno jasno sve oko ovog slucaja...i uvaljuje se sve dublje i dublje ovdje je napisao
jednu veliku istinu...rizik je slati nekome toliko velike sume novaca na temelju 100 postova na forumu...
je...on je na forumu...ali znas li ga osobno...jeli ti prijatelj? na kraju krajeva oni coviku nisu znali ni ime...
sranje se desilo...u redu je potrazit pravdu...to nitko ne osporava...ali dijelom ste i sami krivi...
P.S. nemojte sad i mene pocet blatit...jer mi nije u cilju ovdje nikom dizat tlak...samo iznosim misljenje..

ma sve je meni savršeno jasno ali sam izašao iz očekivanog range-a kojeg dečki mogu istolerirati.

@RR za sve - pa di ti da me braniš? baš ti kojeg sam zezao big_smile
Sad brzo sve poreci jer te više nitko neće shvaćati ozbiljno smile

10

Re: Deleted

karik napisao:
Bora tajter napisao:

jedino što je nevjerojatno ovdje je to koliko si ti glup.. koji k uopće radiš na poker forumu i postaš o nečemu što ne razumiješ...

citiraj šta sam glupo i netočno rekao, a ne svrstati se u krdo smile

Gle,ako vidis da 99% ljudi razmislja na jedan nacin a ti na drugi onda je vrijeme da se zapitas dal si u pravu i prije sljedeceg posta kojeg napises razmislis 2 puta.

Jel ti shvacas da su decki prepoznali OK investiciju u koju su smatrali da se isplati uloziti?Sad sumnjam da su oni imali headcheov psiholoski profil pa da su mogli zakljucit da je patoloski kockar ili lazljivac,i jel shvacas da se on po tome sto govore nije drzao dogovora,znaci cashoutao je novce a ne gubio ih,kuzis to?

Ako nista drugo barem budi podrska i na strani normalnih ljudi a ne nekoga tko ih je pokrao.

10

86

Re: Deleted

Moj susjed je kamatar  koji je slomio ruku. Najbolje da ostatak duga ide riješiti sudskim putem jer lom je zajeban.

jaoo
to je u rangu onog koji se tuce sa 2 redara..

ajde decko odustani, vish da radis budalu od sebe i da ti se svi smiju..

imaj malo ponosa jbu.. - ponos je ono sto nas razlikuje od zivotinja wink

20

87

Re: Deleted

Mauro napisao:

Moj susjed je kamatar  koji je slomio ruku. Najbolje da ostatak duga ide riješiti sudskim putem jer lom je zajeban.

jaoo
to je u rangu onog koji se tuce sa 2 redara..

ajde decko odustani, vish da radis budalu od sebe i da ti se svi smiju..

imaj malo ponosa jbu.. - ponos je ono sto nas razlikuje od zivotinja wink

ja predlažem da ti daju nekakvo unapređenje na forumu. Kako si se samo dosjetio svega ovoga napisanog wink

10

Re: Deleted

Bilo bi sexy da boboman obrise postove sta nemaju veze s temom.
Ne znam cemu tolika rasprava. Covjek je bio stejkan od ljudi koji su si mogli dozvoliti taj rizik jer imaju dovoljno $ i jer je imao dobre statse i reputaciju, a to je u bijelom svijetu sasvim dovoljno za stejk. Ispalo je sranje, al jbg. To je rizik koji su imali. Iduci put ce biti bolje.
Sta se tice teme, nadam se da ce te uspjet sta napraviti u svoju korist iako ja nebi polagao prevelike nade.

10

89

Re: Deleted

@karik: jedno je kad das lovu patoloskom kockaru koji ju prokocka, a drugo je kad das lovu nekome tko ima nekakav ugled i rezultate u pokeru. ovo prvo je ludost, ovo drugo je investicija. a head nije kockar nego igrac koji je, ako sam dobro skuzio, svoje dobitke odlucio ne vratiti svojim stejkerima (receno na najljepsi moguci nacin).

da li stejkeri na svoju odgovornost stejkaju igrace? da.
da li je to bar malo rizicno? obv da.
da li je isto kad netko ne uspije beat-at igru, i kad ju beat-a, al odluci zascammat stejkera? naravno da nije isto.
da li je pametno da nastavis pricat gluposti koje nemaju veze s vezom? vidi sam.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
10

90

Re: Deleted

Ovo me najviše zasmetalo i moram prokomentirati:

karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Da si ti pametan, imao bi 3000€ pa bi ti netko mogao uzeti. Ovako normalno da ti nemože, i nisi zato pametan.


BTW, karik je lik koji tvrdi ovo:

karik napisao:

Ma da ne bi bilo zabune. Mislim da nitko nije rekao da PS A9o lošije prolazi od A9o negdje drugo i sl.

Poanta je bila,barem što se mene tiče, a vjerujem i senseia da na PS treba puno više ruku da taj % dođe na svoje. Zašto je to tako i čemu.

Pa vjerojatno da slab igrač koji je dugoročno -ev može biti i po mjesec dva u +, te da zabrije da je igrač i da se nakon šta busta opet i dalje vraća i vraća.
Dobar i dokazani igrač će si ionako i dalje vraćati na ovu ili onu igru jer se sve svelo na PS barem što se tiče sng i mtt igre.
Vrti se promet,vrti se lova, sve čisto i uredno.

Drugim riječima za igrača koji gleda na poker kao sensei PS nikako nije dobar. PS je za grindere i njubare.


Teorija ima smisla sve da je u praksi neizvediva big_smile

21

91

Re: Deleted

da li je pametno da nastavis pricat gluposti koje nemaju veze s vezom? vidi sam.

citiraj glupost koju sam napisao

10

92

Re: Deleted

roba59 napisao:

Ovo me najviše zasmetalo i moram prokomentirati:

karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Da si ti pametan, imao bi 3000€ pa bi ti netko mogao uzeti. Ovako normalno da ti nemože, i nisi zato pametan.


BTW, karik je lik koji tvrdi ovo:

karik napisao:

Ma da ne bi bilo zabune. Mislim da nitko nije rekao da PS A9o lošije prolazi od A9o negdje drugo i sl.

Poanta je bila,barem što se mene tiče, a vjerujem i senseia da na PS treba puno više ruku da taj % dođe na svoje. Zašto je to tako i čemu.

Pa vjerojatno da slab igrač koji je dugoročno -ev može biti i po mjesec dva u +, te da zabrije da je igrač i da se nakon šta busta opet i dalje vraća i vraća.
Dobar i dokazani igrač će si ionako i dalje vraćati na ovu ili onu igru jer se sve svelo na PS barem što se tiče sng i mtt igre.
Vrti se promet,vrti se lova, sve čisto i uredno.

Drugim riječima za igrača koji gleda na poker kao sensei PS nikako nije dobar. PS je za grindere i njubare.


Teorija ima smisla sve da je u praksi neizvediva big_smile

dobro roba to je trebala biti teorija/zajebancija koja bi opravdala onu "starsi rigged"

no neovisno o tome činjenica je da je vas kao ulagače/kapitaliste zadesila nesreća za  koju u ovom slučaju nemate lijeka.

samo za vas

10

Re: Deleted

jbt ti karik fkt mozes bit naporan sa svojim tvrdnjama hmm

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

94

Re: Deleted

BugsBunnyD napisao:

jbt ti karik fkt mozes bit naporan sa svojim tvrdnjama hmm

imaš pivu jer jedini nisi rekao da sam glup big_smile

20

95

Re: Deleted

Svaki put se ponadam evo nest zanimljivo na forumu i onda se obv razocaram,hrpa gluposti,vecina komentira nest a da niti sami neznaju sta pricaju a niti nemogu shvatit poantu teme. Isto nekuzim opce zast sad opce stavil tu temu na forum bini,u poker krugovima je opce poznato koga je head sve scamal i bini to zna,a ako ima jos koji da ga je za neku sicu to je nebitno i premali iznos za sud. Sretno na sudu,iako vjerujem da svakome pametnu covjeku jasno da je to tesko dokazivo protiv dobre obrane.

40

Re: Deleted

Danas sam imao najgori dan u zivotu, ali stvarno. i hvala ti karik sta si mi donio osmjeh danas u ovoj besanoj mi noci.

A sad zaozbiljno, znaci po zakonu postoji nesto sto je prevara, i na osnovu usmenog dogovora. Ovde je covjek dobio novac za igrat, a on ih je cashoutao. GG prevara.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Deleted

karik tebi je mozak ostao negdje na potezu brčko - aerodrom banovići, meni se sve više čini. ovakve pizdarije nisam čuo još od kave sa šešeljem i kolonijom saprofita u hagu kad sam bio. pozdrav

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Deleted

karik napisao:

citiraj glupost koju sam napisao

a vidim da ti nitko ne zeli pomoci i da su svi protit tebe, a ti jadan usamljen ko da se boris protiv vjetrenjaca
e pa ne moze vise tako
ja cu ti pomoci i ispuniti tvoju zelju - quotat cu ti jednu glupost koju si rekao (ne zelim reci da si ti glupisha, samo je izjava totalno kriva)


karik napisao:

@croman već me drugi put proglašavaš glupanom, a ja meni nitko nije uzeo 3000 e

Dali ste lovu patološkom kockaru kojem treba pomoć.
Niste imali sreće.
To sa sudom je nažalost neizvedivo.

ovaj dio da nisu imali srece podrazumijevao bi da je on igrao i izgubio. tada headachea nitko ne bi tuzio jer, jebi ga, propao stake i better luck next time. problem je sta on nije odradio dogovor nego samo uzeo pare bez da je igrao odredjeni broj handova, sati ili w/e sta je dogovoreno.
jel ti sad jasno sta se dogadja?

to je kao da kupac plati robu unaprijed, a dobavljač ne isporuči dogovreno. e to je prijevara.

00

Re: Deleted

koda kupac naruci robu, a dostavljac kaze dobro, ne odgovaramo ako se osteti u prijevozu,  kupac pristane, i roba nije imala ni priliku se ostetit u prijvozu jer je dostavljac pojea sve čokse sta je treba donit kupcu. GG

Zadnji popravljao chillin (25-07-2011 14:17:31)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

100

Re: Deleted

Ajde kariče, nek sad bude tvoja zadnja..

PS: sutra ti ističe ban, ali ako se nastavi ovakvo što, ide malo duži ban.

00