101

Re: Deleted

Ajd da se i ja malo ukljucim u raspravu...mislim da svade i prepirke nece niceg dobrog donijeti i dobrano ste skrenuli sa teme.
Mene zanima kako je moguce da igrac koji je toliko dobar i poznat napravi takvu stvar, tj. kako je doslo do toga?
S tom lovom koju je on dobio za stejk ja zivim jaaaako dugo a neki to daju drugima prelako. Ja nemam velike zarade ni puno novaca ali znam da i ovo malo ne bi davao bilo kome pa makar on bio poznat...mene je prijatelj s foruma danima nagovarao da prebacim sitnu lovu preko Robe jer bez obzira tko je on i sto je njemu to sića, ja ga nisam osobno znao i to mi je bio problem.
Dakle vracam se na prvotno pitanje....kazete lik ima reputaciju....zasto je odjednom postao lopov i poceo uzimati stejkove sebi, aonda opet ako je lik uvijek bio lopov a mozda i jest, kako je onda dobio reputaciju dobrog igraca vrijednog stejka? ispricavam se ako sam nekog uvrijedio, to je bilo zbog moje neupucenosti.

00

102

Re: Deleted

roba59 napisao:

Ajde kariče, nek sad bude tvoja zadnja..

PS: sutra ti ističe ban, ali ako se nastavi ovakvo što, ide malo duži ban.

E moj Karik, uvridija si Bogove. Il' se preobrati, il' će ti kičmu slomit'!

Tako treba momci! Ušutkat svakoga tko ne misli kao većina, pa nije ovo mjesto za demokraciju...

Zadnji popravljao Sensei (25-07-2011 18:13:32)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
11

Re: Deleted

Sensei napisao:

Tako treba momci! Ušutkat svakoga tko ne misli kao većina, pa nije ovo mjesto za demokraciju...

Sta bi ovo trebalo znacit? jedno je imat svoje misljenje i znat ga normalno obrazlozit a drugo pisat gluposti i trollat bezveze u ovako ozbiljnoj temi.

21

104

Re: Deleted

Andre_787 napisao:

Sta bi ovo trebalo znacit? jedno je imat svoje misljenje i znat ga normalno obrazlozit a drugo pisat gluposti i trollat bezveze u ovako ozbiljnoj temi.

To bi trebalo značiti da ako netko priča gluposti, ne raspravljam sa njime. Treći koji promatra raspravu između "glupana" i "pametnog" ne primjećuje razliku...

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

105

Re: Deleted

lol Sensei...

Obrisano je 20-ak postova koji nisu ni približno bili on topic i koji nisu ni bili rasprava.

Jebeno je komentirat sa strane kak su admini loši.. Uvijek vam nešto ne paše. Daj obriši ovo, daj obriši ono, daj banaj ovog... Onda kad nešto obrišem ili banam nekog, onda idu komentari ovog tvog tipa.

10

106

Re: Deleted

ma roba, ovo je jedini pristojni forum na kojem se pokeraši mogu sresti, bez obzira na nivo znanja kojim raspolažu i šteta je napadati bilo koga, a pogotovo vrijeđati ili etiketirati!
vjerojatno postoji nekakav kodeks ponašanja na ovome forumu, a bilo bi zanimljivo vidjeti koga bi onda trebalo banati, obzirom na raspravu u ovome postu.
znam da je administratoru teško raspravu održavati u početnoj temi, međutim, nije potrebno da se svi iskaljuju na pojedincu dokazujući mu da je zalutao u temi. zbog toga, ignorirajte, nemojte dijeliti poučke u grupi, dovoljno je jedan.
čestitke još jednom na forumu i održavajte ga boljim od konkurencije, bez bananja ako nije prekršen kodeks foruma.

Izvadak iz pravila foruma koje možete vidjeti ovdje:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=2

"Svako ponižavanje i vrijeđanje je strogo zabranjeno. Najprije ćemo vas javno upozoriti, a kasnije i zauvijek izbaciti iz foruma."

Zadnji popravljao Sensei (25-07-2011 18:51:43)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
40

107

Re: Deleted

Evo di su pare:

https://andrejilisin.com/

10

108

Re: Deleted

Jel to moguce da se sjecam price oko tog frajera....

Znaci situacija se nije rijesila, i jos je uvjek duzan?? Krasno.... Decki koji ste scamani, mogu si mislit kak se osjecate....

00