Tema: 6max SNG nemam EV liniju

Mislim da sam i prije nešto s time petljao a očito nisam riješio.... Uglavnom odustao od keša sad igram 3.50$ SNG 6max na Starsima i nema mi EV linije. Na 9max ima a tu ne. Dole u handovima vidim da sve kalkulira i čipove i bb i cEV i equity al  $EVdiff je svugdje 0$.

Radi se o krekiranoj verziji 1.11.0 pa sam mislio da nije možda do stare verzije pa sam skino 1.11.6b zadnju koju sam našao a da ima crack i ništa. Pa sam onda PT3 i kod njega nema. A na blogovima vidim da ljudi koji igraju te 6max u grafovima redovito prikazuju i EV...

Nije to tako jako bitno al pošto runnam preloše a sve ruke su baš ti all inovi u bubbleu većinom, ne setupovi koji se na EV lošije vide.

Eto ako netko zna rješenje.... možda je stvar neke tehničke prirode pa se da popravit. Ako se bankroll popravi planiram uzet licenciranu HEM 2 al dok vidim kakva će bit ocjena beta verzije a dotad...

00

Re: 6max SNG nemam EV liniju

Problem riješen. Ova nova verzija ima EV liniju a to sam tek skužio kad sam počeo igrat danas. Zašto mi odmah nije kod importanja i za stare prikazalo neznam, al danas kad sam ponovno importo sve je bilo ok. Evo i kako to izgleda, filing me očito prevario jer ne runnam ni približno loše kolko sam mislio.
http://img11.imageshack.us/img11/4818/graf11111.gif

00