Tema: RR 6 max SiTnGo

Evo otvaram moj drugi projekat.Igrat cu kao sto naslov kaze 6max SiTnGo  na RR pokeru.Pocetna banka je 50e
Inace,blindovi su na 4 minute,sto me nervira,jer nema normal speed,pa je varijanca jebena.Mada opet su to turniri od 1e.
Danas sam poceo i odigrao sam 21 komad i rezultati su sledeci:

http://img694.imageshack.us/img694/283/436c.png

ROI  17.64%
Winnings 2.90e

Kao sto vidi na slici moj najveci problem je Heads Up.Na znam vise kako da ga igram...Kad igram na normalnom siteu dobijam min 70% meceva na HU1 tako da ipak moram nesto znat o HU igri.Vjerovatno je problem sto su ovi turniri turbo,pa kad ostanemo u HU blindovi vec budu otprilike 200-400 i onda se pogubim skroz...Molim neke savjete smile
Ciljevi:
{ }Kad predjem 100 prelazim na 2e
{ }Barem 20 komada dnevno do kraja mjeseca.

Zadnji popravljao slavocar (25-07-2011 04:43:22)

Poker is life!
10

Re: RR 6 max SiTnGo

Od ovolikog foruma niko nista  roll

Poker is life!
10

3

Re: RR 6 max SiTnGo

haha sretno slavo, vidim da imamo slican projekt. ja sam igrao SnG 6max na RR-u jednom, jedno 200 turnira odigrao, krenulo dobro, nastavilo se lose, ali zbog strukture mi se nije dalo vise igrat, premalo mi je 4 minute po levelu. ne stignes pokazat sve sto znas i onda se to pretvori u lutriju. ne pomaze ni to sto igraci vecinom ne kuze push/fold fazu.

u svakom slucaju sretno, nadam se da ce ti ici bolje nego meni u to doba  smile

Zadnji popravljao stu (26-07-2011 09:31:48)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: RR 6 max SiTnGo

Update:
Odigrano 80 komada
Zarada 14e
Roi 15,91%

Nekako sam i dalje nezadovoljan...I dalje ne mogu da nadjem neku igru za HU.Iako sam dobio zadnja 2 i dalje nisam siguran da je to to.
Imao  neki upswing,pa 8 turnira bez ITM-a.Kao sto je stu rekao igraci ne kuze push/fold fazu i da to ne pomaze toliko.Ja sam probao malo drugacije igrat u push/fold fazi.Ovdje nema smisla krast blindove jer niko ne folda ni na AI a ne na steal.Tako da sam te neke stvari malo ispravio i za sada daje rezultat.Jednostavno zelim flipanje svest na minimum.

http://img7.imageshack.us/img7/7791/unledxh.png

http://img84.imageshack.us/img84/3534/winningsw.png

Zadnji popravljao slavocar (28-07-2011 04:42:27)

Poker is life!
00

5

Re: RR 6 max SiTnGo

i ti i ja imamo problema s HU big_smile mislim da nam je iduca literatura moshmanov HU smile ja cu danas stavit svoj graf, takodjer mi je razlika izmedju prvih i drugih mjesta sve veca. negdje opako grijesim, moram popravit taj dio. nemoguce da imam toliku nesrecu, a ne vjerujem da sam toliko cesto s manje cipova ulazio u HU.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: RR 6 max SiTnGo

Procitajte ovo za HU push/fold http://forumserver.twoplustwo.com/185/h … ov-560408/

Nadam se da ce vam pomoci.

10

7

Re: RR 6 max SiTnGo

mile88 napisao:

Procitajte ovo za HU push/fold http://forumserver.twoplustwo.com/185/h … ov-560408/

Nadam se da ce vam pomoci.

thx na linku  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: RR 6 max SiTnGo

@stu
Ne znam,mene previse jebe...Moram nac sto vise danas toga da procitam.I valjda ce mi bar malo pomoc onaj clanak,iako ne mogu da otvorim neke linkove al jbg.

Poker is life!
00

Re: RR 6 max SiTnGo

Uff ne znam stvarno vise kako igrat HU.Odigram sad sesion od 8 turnira i vjerovali ili ne svih 8 zavrsim 2 LOL  yikes
Posle cu stavit graf,a volio bih da mi u medjuvremenu neko odgovori da li je profitabilno limpat dosta kad dodjem u HU ako uzmem u obzir da kad god nesto flopam uzimam dosta,jer oni se ne znaju  bacit.Zadnji HU je bio AI ja AJ vs A6 river 6.

Zadnji popravljao slavocar (30-07-2011 21:13:40)

Poker is life!
00

Re: RR 6 max SiTnGo

slavocar napisao:

Uff ne znam stvarno vise kako igrat HU.Odigram sad sesion od 8 turnira i vjerovali ili ne svih 8 zavrsim 8 LOL  yikes
Posle cu stavit graf,a volio bih da mi u medjuvremenu neko odgovori da li je profitabilno limpat dosta kad dodjem u HU ako uzmem u obzir da kad god nesto flopam uzimam dosta,jer oni se ne znaju  bacit.Zadnji HU je bio AI ja AJ vs A6 river 6.

ja još nisam uspio završit 8 na  SNG od 6 ljudi tongue

00

Re: RR 6 max SiTnGo

Bora tajter napisao:
slavocar napisao:

Uff ne znam stvarno vise kako igrat HU.Odigram sad sesion od 8 turnira i vjerovali ili ne svih 8 zavrsim 8 LOL  yikes
Posle cu stavit graf,a volio bih da mi u medjuvremenu neko odgovori da li je profitabilno limpat dosta kad dodjem u HU ako uzmem u obzir da kad god nesto flopam uzimam dosta,jer oni se ne znaju  bacit.Zadnji HU je bio AI ja AJ vs A6 river 6.

ja još nisam uspio završit 8 na  SNG od 6 ljudi tongue

Zajeb big_smile Ispravljeno.

Poker is life!
00

12

Re: RR 6 max SiTnGo

kod mene je limpanje na minimumu.. obicno izbjegavam limpanje u HU. sad ne znam kakve protivnike imas pa se mozda kod tebe isplati smile

inace, 8 puta drugi zaredom, to je stvarno rijetkost..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

13

Re: RR 6 max SiTnGo

limpanje je u normalno vrlo shortstack situacijama o kojima je riječ uglavnom solidan potez jer otvara više deepstack mogćnosti (naravno uz pretpostavku da si dovoljno bolji postflop kako bi se isplatilo odricanje od preflop agresije). tu treba upamtit da bolji vrlo često jednostavno znači agresivniji, osobito kad je pot (relativno) malen. agresivno pušanje je uvijek solidna alternativa svemu, bez obzira o protivniku, ali što je protivnik lošiji i pasivniji iz bb limpanje je obv bolje

00

14

Re: RR 6 max SiTnGo

krang5 napisao:

limpanje je u normalno vrlo shortstack situacijama o kojima je riječ uglavnom solidan potez jer otvara više deepstack mogćnosti (naravno uz pretpostavku da si dovoljno bolji postflop kako bi se isplatilo odricanje od preflop agresije). tu treba upamtit da bolji vrlo često jednostavno znači agresivniji, osobito kad je pot (relativno) malen. agresivno pušanje je uvijek solidna alternativa svemu, bez obzira o protivniku, ali što je protivnik lošiji i pasivniji iz bb limpanje je obv bolje

?????????? mozes to malo bolje pojasnit kaj si htio reci

00

15

Re: RR 6 max SiTnGo

krang5 napisao:

limpanje je u normalno vrlo shortstack situacijama o kojima je riječ uglavnom solidan potez jer otvara više deepstack mogćnosti (naravno uz pretpostavku da si dovoljno bolji postflop kako bi se isplatilo odricanje od preflop agresije). tu treba upamtit da bolji vrlo često jednostavno znači agresivniji, osobito kad je pot (relativno) malen. agresivno pušanje je uvijek solidna alternativa svemu, bez obzira o protivniku, ali što je protivnik lošiji i pasivniji iz bb limpanje je obv bolje

lol nhf, al ko da kineski citam.

mozda ti je to bila i ideja  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: RR 6 max SiTnGo

ako smatraš da si puno bolji u postflop igri limpanje u shortstack situacijama je dobar potez, jer smanjuješ variance radeći bolje poteze postflop, dok rejzanjem praktički nema postflop igre pa se puno više to svodi na rejz/all in igru a tako je veća varianca....

Zadnji popravljao Bora tajter (30-07-2011 23:33:01)

00

Re: RR 6 max SiTnGo

stu napisao:
krang5 napisao:

limpanje je u normalno vrlo shortstack situacijama o kojima je riječ uglavnom solidan potez jer otvara više deepstack mogćnosti (naravno uz pretpostavku da si dovoljno bolji postflop kako bi se isplatilo odricanje od preflop agresije). tu treba upamtit da bolji vrlo često jednostavno znači agresivniji, osobito kad je pot (relativno) malen. agresivno pušanje je uvijek solidna alternativa svemu, bez obzira o protivniku, ali što je protivnik lošiji i pasivniji iz bb limpanje je obv bolje

lol nhf, al ko da kineski citam.

mozda ti je to bila i ideja  smile

@krang5 Nisam svatio sta zelis reci.
@stu a znas valjda i sam kaki su igraci na ovim turnirima sto igram.Uzas su sve zivo placaju,zato mislim da se limpanje ovdje isplati.Inace malo sam promjenio stil igre,igram puno agresivnije i graf ide naglo prema gore smile

Poker is life!
00

Re: RR 6 max SiTnGo

Bora tajter napisao:

ako smatraš da si puno bolji u postflop igri limpanje u shortstack situacijama je dobar potez, jer smanjuješ variance radeći bolje poteze postflop, dok rejzanjem praktički nema postflop igre pa se puno više to svodi na rejz/all in igru a tako je veća varianca....

To sam zelio da cujem.Na to sam mislio.Ovako non stop nalecem ili bude flipanje,a to ne zelim jer ih lakse mogu dobit postflop igrom smile

Poker is life!
00

19

Re: RR 6 max SiTnGo

@slavocar igraj HU SnG za vjezbu  big_smile

btw ne igram SnG HU ali sumnjam da se limpanjem moze bitat igra ako villan ima imalo mozga.. IMO min raise FTW

when you feel like quitting think about why you started..
00

20

Re: RR 6 max SiTnGo

slavocar napisao:
stu napisao:
krang5 napisao:

limpanje je u normalno vrlo shortstack situacijama o kojima je riječ uglavnom solidan potez jer otvara više deepstack mogćnosti (naravno uz pretpostavku da si dovoljno bolji postflop kako bi se isplatilo odricanje od preflop agresije). tu treba upamtit da bolji vrlo često jednostavno znači agresivniji, osobito kad je pot (relativno) malen. agresivno pušanje je uvijek solidna alternativa svemu, bez obzira o protivniku, ali što je protivnik lošiji i pasivniji iz bb limpanje je obv bolje

lol nhf, al ko da kineski citam.

mozda ti je to bila i ideja  smile

@krang5 Nisam svatio sta zelis reci.
@stu a znas valjda i sam kaki su igraci na ovim turnirima sto igram.Uzas su sve zivo placaju,zato mislim da se limpanje ovdje isplati.Inace malo sam promjenio stil igre,igram puno agresivnije i graf ide naglo prema gore smile

što je točno nejasno?

00

Re: RR 6 max SiTnGo

koristiš preteške izraze tongue

00

Re: RR 6 max SiTnGo

Update:

Odigrano 140 komada
Zarada 20e
Roi 12.99%

Dugo sam stangirao dok nisam postao agresivniji i poceo igrat 6 stolova i tad je krenuo ovaj upswing smile
Na 4 turnira igram vise loose i naravno to sjebe stvari.Na 6 je drugacija prica.
A sad nekako i mogu bit zadovoljan ako se ovako nastavi.
Volio bih da je Roi veci,mada valjda ce se i to popravit smile

http://img109.imageshack.us/img109/8774/sfg.png

http://img696.imageshack.us/img696/5779/afafafafac.png

@krang potrudio sam se i uspeo sam te shvatit wink

Poker is life!
00

23

Re: RR 6 max SiTnGo

drago mi je smile  hoćeš postat statse ako koristiš neki tracker? vpip/pfr/3bet/af?

00

24

Re: RR 6 max SiTnGo

nemože se koristit tamo hem il pt ak se ne varam, jel si ti jedan od rjetkih koj mogu igrat na toj mreži a da ti nije account sjeban pa da se nemožeš ni logirat..?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

25

Re: RR 6 max SiTnGo

Tonac napisao:

btw ne igram SnG HU ali sumnjam da se limpanjem moze bitat igra ako villan ima imalo mozga.. IMO min raise FTW

nije bitno ima li villain mozga ili nema nego imaš li ga ti (i koliko) više - u stvari zbog toga i jest cilj stvorit koliko-toliko deepstack situaciju, uz poziciju jasno. uz minimalan trud i rad na igri strategija koja se oslanja na često limpanje hu protiv većine protivnika ( često limpanje protiv riba uvijek ostaje mus) ostaje učinkovita do barem 30$ BI. ako znaš šta radiš i puno više. naravno protiv jačih protivnika potrebno je balansirat range limpanjem jakih ruku što miče neke lukrativne value bet preflop prilike pa smo opet na početku- glavno pitanje je jesi li dovoljno bolji da budeš pasivan.

00