51

Re: 109 turbo

svaka čast!  smile

00

Re: 109 turbo

cestitam  wink

00

53

Re: 109 turbo

felicitations

I love this game
00

54

Re: 109 turbo

VUALATE...PIČKU ŠTAŠ SAD NAPRAVIT S TIH PEDESE' IJAD KUNA????

00

Re: 109 turbo

da je ubo koji mjesec ranije sad bi on i simonica bili skupa sa pančom u čeliji ak me berete

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

Re: 109 turbo

ShaneMacGowan napisao:

da je ubo koji mjesec ranije sad bi on i simonica bili skupa sa pančom u čeliji ak me berete

ma izvukao bi se na priču da je išao na masažu radi toga šta je sjebao leđa igrajući toliko turnira  big_smile

Mirari napisao:

VUALATE...PIČKU ŠTAŠ SAD NAPRAVIT S TIH PEDESE' IJAD KUNA????

KUPIĆE KARTE ZA STOKE,ZA CILI KVART .. BRALE;

Zadnji popravljao pepy667 (27-07-2011 00:03:25)

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: 109 turbo

Mirari napisao:

VUALATE...PIČKU ŠTAŠ SAD NAPRAVIT S TIH PEDESE' IJAD KUNA????

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/-a/ah/cg/bi/ddd.jpg

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00

Re: 109 turbo

svaka cast majstore
LOL sad gledo na labsu, najveci dobitak do ovog na starsima si ostvario tacno prije godinu dana (27.07.2010)

00

Re: 109 turbo

Bosnian napisao:

svaka cast majstore
LOL sad gledo na labsu, najveci dobitak do ovog na starsima si ostvario tacno prije godinu dana (27.07.2010)

a nista turcine, dogodine na 27.7. igras sve moguce turnire na internetiman i live i sve

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: 109 turbo

Svaka cast!!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00