26

Re: Internet pomoć

a šta ćeš seljak je seljak yikes  big_smile  big_smile

00

Re: Internet pomoć

Samoborski Novaki - metropola

00

Re: Internet pomoć

The New Fellows of Samobor - capital city!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Internet pomoć

Cura je imala problema sa tcomom, pucala veza, bilo totalno sporo itd. i problem kolko se sjecam je bio isto u centrali. Riejsila je tako da su joj spustili brzinu sa 4mb na 1mb. Bila je veza dakle sporija, al je bar bila stabilna bez pucanja i totalnih smanjivanaj brzine. Neznam dal bi ti to kaj rijesilo.

00

Re: Internet pomoć

1. Nek ti promjene parice- to nikad ne zele raditi a rijesi 90% problema.
2. test zice od kuce do izlazne kutije, zatim od kutije do kutije. zatim kutija do centrale. to rijesava 9% problema
3. ako nije prvo ili drugo. uzmi stick sa flat opcijom ili homebox. samo ako lovis 3g naravno. Ili posudi susjedov wirelless ako njemu sljaka flat (ostalih 1%).

btw, nije lose da stavis ovdje status linije (ss sa routera)- noise margin i line attenuation.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Internet pomoć

ja sam ti nivea u susjedstvu i vec 3 godine cekam debile iz t-coma da mi daju flat i svaka 2 mjeseca poludim, odem tamo, jebem m....., i vele bit ce rijeseno u roku tjedan dana...... i tak to traje.  tele2 stick i peri. sad

a kaj je najbolje majmuni imaju stup u mom dvoristu... yikes

Zadnji popravljao JustFighter (26-07-2011 00:34:38)

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

32

Re: Internet pomoć

JustFighter napisao:

a kaj je najbolje majmuni imaju stup u mom dvoristu...

Jel drveni?

00

Re: Internet pomoć

u napasti sam vec duze vrijeme.... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Internet pomoć

JustFighter napisao:

ja sam ti nivea u susjedstvu...

jesi ti iz Strmeca Samoborskog?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

35

Re: Internet pomoć

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/1000/81389/thumb/p165hor40e13rmatr8a9e61nmb1.jpg

10

Re: Internet pomoć

AlphaScorpii napisao:

Riejsila je tako da su joj spustili brzinu sa 4mb na 1mb. Bila je veza dakle sporija, al je bar bila stabilna bez pucanja i totalnih smanjivanaj brzine.

Tak su i meni napravili, ali je počelo pucat i zajebavat i na 1mb, a sad mi nejde iznad 0,50mb  neutral

JustFighter napisao:

ja sam ti nivea u susjedstvu i vec 3 godine cekam debile iz t-coma da mi daju flat i svaka 2 mjeseca poludim, odem tamo, jebem m....., i vele bit ce rijeseno u roku tjedan dana...... i tak to traje.  tele2 stick i peri. sad

a kaj je najbolje majmuni imaju stup u mom dvoristu... yikes

da, brijem da bum i ja neki stick uzo, samo kaj niko nema flat u ponudi sad

ajspingvin napisao:

1. Nek ti promjene parice- to nikad ne zele raditi a rijesi 90% problema.
2. test zice od kuce do izlazne kutije, zatim od kutije do kutije. zatim kutija do centrale. to rijesava 9% problema
3. ako nije prvo ili drugo. uzmi stick sa flat opcijom ili homebox. samo ako lovis 3g naravno. Ili posudi susjedov wirelless ako njemu sljaka flat (ostalih 1%).

btw, nije lose da stavis ovdje status linije (ss sa routera)- noise margin i line attenuation.

di mogu vidit taj "noise margin i line att"?
ovo 2. su radili ja mislim...
nema sticka, a ni homeboxa sa flat opcijom...
a šta ću im ja govorit kaj da mjenjaju (parice) - tj. napiso sam kaj su mijenjali od žica, tak da nezz više kaj i mogu promijenit


Hvala puno svima za pomoć

Zadnji popravljao niveaformen (26-07-2011 02:12:28)

00

Re: Internet pomoć

zamorano11 napisao:
JustFighter napisao:

ja sam ti nivea u susjedstvu...

jesi ti iz Strmeca Samoborskog?


yikes

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

38

Re: Internet pomoć

ja sam imao slicnih problema s optimom..da bi ispalo da se radilo o banalnoj stvari.. naime, ona uticnica za kabel (koju imas u sobi), kad se otvori, ima unutra 2 srafa koji nisu bili zategnuti i maleni komad je virio izvan..ispalo je da sam tu gubio 2mbita big_smile

ne zezam se, stvarno je lik dosao, to zategnuo i sve je radilo..

00

Re: Internet pomoć

niveaformen napisao:

di mogu vidit taj "noise margin i line att"?
ovo 2. su radili ja mislim...
nema sticka, a ni homeboxa sa flat opcijom...
a šta ću im ja govorit kaj da mjenjaju (parice) - tj. napiso sam kaj su mijenjali od žica, tak da nezz više kaj i mogu promijenit

1.Imas flat opciju sticka u tmobileu -mobile internet xl za 200 kn (100 kn ako si  student). Prvih 20GB ide na maximumu a onda ti veza pada na 64 kbps do kraja mjeseca.

2. Promjena parice na centrali rijesava 90% problema i nebi ti bilo lose da im kazes da to naprave.Sami nece to napraviti nikad jer gube jedan par u centrali.

3. provjera noise margin i line att: udjes u router 192.168.1.1, ovisno u vrsti rutera ukucas default password i odes na status veze (adsl line ili sl.). Moze biti i da je do samog routera, pa ako ti ga nisu zamjenili do sad nek ti zamjene.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Internet pomoć

Bili mi iz supporta, promijenili parice (sam je predložio) i nije bilo poboljšanja. Onda je promijenio modem i...

http://www.bug.hr/_cache/a3950ca06fd69a4119ebe562ac000995.jpg












































PWN!

http://www.speedtest.net/result/1403210005.png

Ajde solidno, vjerojatno neće dugo potrajat.

Nisu mi dali niti u t-com niti u vipu na probni rok onaj HDSPA stick da provjerim brzinu veze kod mene, al vjerojatno ću svejedno uzet VIPov.

Zadnji popravljao niveaformen (26-07-2011 19:42:47)

00

41

Re: Internet pomoć

Inaće t mobile ima flat na bežičnom internetu, još ako uzmeš preko carneta plačaš 100kn na mj.

stvar je u tome da ti je flat na 20gb, i onda samo smanje brzinu, ne naplaćuju ništa extra. Brzinu koja ti ostane je nešto tipa dial upa, ali i ovako na svim drugim mobile internet providerima ja max 10gb (bar kaj sam ja zadnje gledo) tak da bi ti ovih 20gb trebalo bit ok


Moj savijet ti je ipak da pričekaš (ili neki ugovor na max 1g), jer u tijeku je isprobavanje LTE tehnologije ili ti ga G4, koji će ić na frekvenciju od bivše analogne televizije, pokrivat će cijelu RH vele ćak i otoke, a download je oko 150gb+.

nije zajebancija samo utipkaj LTE tehnologija i vidjet ćeš. Tražili su dobrovljce u splitu ili zg za isprobavanje.......

To ja čekam, jer mi je isteko ugovor na optimi, a ove sve mobile mreže su za sad još nepouzdane, pogotovo kak svi sve više ubadaju androide, tablete i ostala sranja......

00