Tema: slowroll za plakanje...

zaj mi sta ne mohu predocit ode hand history sa hem-a,ali s obtiron da se dogodilo na live-u mogu samo isricat hand..otisli croman i ja na live 5-5,i sve kren super u 2.5k+ san,onda iman jedan coller kontra cromana sa QQ na 77 di on seta na T high flop i odnese nekih 900kn..a gadljivi hand kontra jednog od vecih splitskih "penzionera-poker igraca-najvecih riba ikad tek sljeddi"..
stradle je 20 ja sam na cutoffu sa QJs lik otvara do 80 i nas trojr calla..
flop je 89T(njam njam)rainbov,svi chek do mene ja bet 100 samo me dotivni"gospodin"calla
turn je 9
on check ja 150 i sad me lik odluci check raisat do 600(ima izad jos nekih 700-800)..to me malo iznenadilo jer nas dva imamo jako deugu povijest na live-u..oitan ga jesi li se ufulia di on muci i vjerojatno svati kad san ga to pita da ja iman nutts na flopu..odlucia san da njemu to jednostavno nikad ne mogu foldat na tome mistu,jer je on igrac koji bi sigurno 3 beta sa TT 99cak mozda i 88.i ja zguran,,
on se malo misli di se ja naravno uvjerin da on nema full jer bi me snap call-a
river je totalni blank K..
ja odma okrenen svoj QJ,a on uzme nekih 30 sec i kaze ipak san se ufulia i okrene K9...
kako sa samo popizdia,ja mislin da mi je para isla na usi..i objasnin mu da je slowroll najnekulturnija moguca stvar u poker koju covik more napravit i da on to ka covik koji igra 30-40 godina live i tekako mora znat..on je tu nasa xy opravdanja da to nije slowroll da po pravilima mu niko ne brani uzet vrime za pokazat ext.ext.ext..
poanta je...ZASTO ME UVIK FISH IZJEBE....

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: slowroll za plakanje...

zarinjo napisao:

otisli croman i ja

izjeba si već tu

20

Re: slowroll za plakanje...

niveaformen napisao:
zarinjo napisao:

otisli croman i ja

izjeba si već tu

hahahahaahahahaah  big_smile

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: slowroll za plakanje...

ligigigpigpiug

next year at this time i will be milionar....a vrime je..