Tema: Motivation sidebets

Hoće netko neki sidebet za volume, ko će više BI napravit, nešto slično ili kaj god mu padne napamet?


Edit: molim ozbiljne ideje, ty

Zadnji popravljao niveaformen (09-08-2011 22:18:10)

00

Re: Motivation sidebets

BIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBI

Zasto mi samo neozbiljne stvari sad padaju na pamet

edit: sorry nisam si mogao pomoc na neki nacin zasluzan je tvoj edit

Zadnji popravljao Papakoder (09-08-2011 22:41:23)

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
01

Re: Motivation sidebets

Papakoder napisao:

BIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIIBBIBIBIBIBI

Zasto mi samo neozbiljne stvari sad padaju na pamet

edit: sorry nisam si mogao pomoc na neki nacin zasluzan je tvoj edit

http://farm3.static.flickr.com/2107/2143965106_2394213056.jpg

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

4

Re: Motivation sidebets

evo moja ideja, al ne bih ja sudjelovao nego mi palo na pamet - napravit sto veci volume; ako oba igraca predju neku ogromnu cifru, tipa 300k ruku (ili kolko vec se igraci dogovore), onda se svakom vraca ulog, a ako oba budu ispod 300k, onda onaj koji je odigrao vise handova dobiva sve. uz dnevni update i sve to, jel.

nije bas originalna ideja, ali je malo doradjena smile ja ne bih sudjelovao jer nemam vremena za to, ali bih definitivno pratio ako se netko ulovi u kostac  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

5

Re: Motivation sidebets

Ja sam za.
-50k handova u 15 dana side bet 1k$
-100k handova u 30 dana side bet 500$
Uvijeti:
- na kraju beta moras imat WR veci od 4bb/100 na tvom glavnom limitu ili jedan limit nize, vise mozes ic koliko god hoces.
- barem da nas bude 3+

Ako se slazes s ovim mozemo pocet sljedeci tjedan ako bude sve kako treba.

Zadnji popravljao xViP (09-08-2011 23:38:59)

00

Re: Motivation sidebets

Ja sam za 100k handova u 30 dana, max 6-8 stolova, može ovo sa wr.

Možemo počet što prije, ali za one dane kad igram Eureku ili svi ne igramo ili bi se meni dodalo.

Zadnji popravljao niveaformen (10-08-2011 01:16:01)

00

7

Re: Motivation sidebets

Moze max 9 stolova?
Ja nisam za ovo oko Eureke. Ja takoder necu bit u mogucnosti igrati par dana. A ovako bi si onda svatko mogao dodavati dane.

00

Re: Motivation sidebets

Neću onda, ja tražim samo 2 dan off, ništa više.

I ne znam koje ti limite igraš, ali ispod nl50 nema smisla. Ja ću nl50 igrat, ne više od 8 stolova

00

9

Re: Motivation sidebets

Takoder sam mislio igrat nl 50 kao main game al me jebe limit na MBu a ne drzim previse BI na siteu. Zato sam rekao da se moze i 1 limit nize igrat. Ako je to nekome problem ok..
Inace igram 9 stolova, al nema smisla dalje raspravljat. Pricekat cemo da se jos netko javi pa se svi zajedno dogovoriti.

Zadnji popravljao xViP (10-08-2011 02:47:36)

00

Re: Motivation sidebets

bump

10

Re: Motivation sidebets

evo ja sam za bet ko ce odigrati vise handova...

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00