Tema: poker alati

pozdrav ljudi!igram na poker starsu i vidim puno igraca koji igraju za 10 i vise stolova pa me zanima kakav je to program,koliko kosta i koliko se isplati uzeti tako nesto.igram oko 2 god.i nisam koristio nikad alate pa mislim da je vrijeme da pocnem.molim vas  da mi neko objasni sta je najbolje uzeti sto bi mi dobro doslo u igri. ako neko ima neku ponudu da bi prodao nesto neka se javi! hvala

00

2

Re: poker alati

Neznam kakav je to program, ja mogu otvorit 10 stolova i bez programa.. valjda mislis na table ninju? progooglaj ako te tocno zanima sta je to, koliko kosta i sl.

Ako te zanimaju opcenito alati za poker pogledaj na vrhu stranice pise "poker alati" klikni i procitaj opis, ili mozes i googlat.
Ukratko sve sto ti treba je HEM (ili PT3) i PokerStove ako igras cash, za turnire i sl postoje jos neki korisni programi ali ja ih ne koristim pa neznam tocno.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: poker alati

Mozes igrati i  max 24 stola bez ikakvih pomagala, a razlika je u tome sto ti odredeni programi olaksavaju tu stvar! Table ninja olaksava multitabling u velikoj mjeri pogotovo na 10+ stolova, a HM ili PT3 ti pomazu u okvirnoj procjeni igraca s kojiim se nades u potu jer ne stignes sve pratiti na tako puno stolova!
Za vise detalja google!

10