Tema: Haraso iz back

Pozdrav svima . Vratio sam se kod vas u zelju da se medjusobno pomazemo bio sam jedno vrijeme napustio poker posao ubija i tako uglavnom tu sam ponovo sa vama , sto ne znaci da sam dobio otkaz i da cu biti 24/7 . Neki me se sjecaju kao show makera ovdje .

NSBet Online Games poker , uplata i isplata se vrsi preko kladionice . Recite mi sta mislite o tom pokeru da li ste igrali , inace igraju igraci sa ovih prostora , cujem puno ribetina djeca se sa fejsa nafurala pa dosla ovamo gubiti . Zelim cuti strucno misljenje vase u vezi tog pokera . Hvala

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Haraso iz back

nikad cuo wtf is that big_smile
dobrodosao nazad kakav nam show pripremas ovaj put tongue

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Haraso iz back

BugsBunnyD napisao:

nikad cuo wtf is that big_smile
dobrodosao nazad kakav nam show pripremas ovaj put tongue

Ne brini se uvijek ce biti showa . Nego drug prednost ovog pokera je sto uplacujes u obicnim kladionicama sportskim i ti i dizes novac . Meni drug prica on za 2 dana 400 eura navuko

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Haraso iz back

nznm al vidim da je to ona shema sa bonovima ne bih se tu petljao s previse love smile probaj ak ide uzmi kolko mozes
GL

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Haraso iz back

Zasto da nisi cuo da varaju i cemu je problem kod bonova ? Hvala

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Haraso iz back

Vidio sam igre tamo, NL100 izgleda ko NL2 na starsu, limpanja kolko oces, hrpa pasivnih calling stationa. Vjerojatno cu uplatit pa vidjet dokle ide.

00

Re: Haraso iz back

Welcome back
Ja sam upravo poceo igrat tamo
Igraci su lol
Mozes igrat max 1 stol,ali ce moc uskoro vise.
Napravio sam svoj stol HU10

Poker is life!
00

Re: Haraso iz back

lol. wtf. Moze nesto vise o tom siteu ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Haraso iz back

chillin napisao:

lol. wtf. Moze nesto vise o tom siteu ?

A ne znam sta vise da ti kazem osim da je rigged
Igro HU bio +7 i onda mi dodje neki idot sa 5bb lol znaci sa 50c(te je najlakse dobit) i uzme mi cjeli stack looooooooooooooool
I tako sam sad u minusu
Inace rake se uzima iako se ne vidi flop lol

Zadnji popravljao slavocar (15-08-2011 09:56:42)

Poker is life!
00

Re: Haraso iz back

Ja igram..... igram vec dva tri dana aktivno.... 40eura u plusu.... igraci su jako losi ali ima i par dobrih i njih se klonim... uskoro ce biti i turniri pa tada ce biti pravo zabavno..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Haraso iz back

Ja vidio i ono sta sam vidio je potpuno sranje.
Skoro svi koje sam vidio sjedaju za stolove sa 10bb

00

Re: Haraso iz back

Posto sam izpizdio igrajuci 1 stol Nl10 odem na NL40...niko nema preko 9e lol
Sjednem sa 33 izadjem sa 60
Naj pot imam KK na utg ..limpam 2 allin i bilo je KK vs 99 vs 87 lol

Poker is life!
00

Re: Haraso iz back

Ok. Hoću link. Ja sam vidio da reklamiraju samo onaj poker gdje igraš vs comp. Jel se može uplatiti preko MB-a? Jel se skida software ili..?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Haraso iz back

sinisaT5 napisao:

Ok. Hoću link. Ja sam vidio da reklamiraju samo onaj poker gdje igraš vs comp. Jel se može uplatiti preko MB-a? Jel se skida software ili..?

http://www.nsbetpoker.com/
Uplate i isplate samo u kladionicama koje vidis na sajtu.

Poker is life!
00

15

Re: Haraso iz back

Da problem je samo da ja ne vidim popis kladionica ?

00

16

Re: Haraso iz back

i ja gledam ali ne vidim nigdje nikakav popis kladionica gdje mogu uplačivati.

00

17

Re: Haraso iz back

slavocar napisao:

A ne znam sta vise da ti kazem osim da je rigged

Recimo koliki je rake? koliko prometa ima? koji su limiti? radi HEM?  to sto je rigged i ostalo, who cares..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Haraso iz back

Rake je 3% kako sam ja izracunao.....od 11h 12 pa do 3 ujutru je otprilike izmedju 140 do 220 igraca.... rano ujutru pa do 11 je 50ak....
ma limiti su ludi sam mozes pravit stolove i tako...0.05-0.10e  i tako dalje ..ima i sto gdje su blindovi 2/4 eura -..tu je ludnica... po 500 eura u ruci bude.... AK vs 22 po 250 eura se ulaze preflop....niko ne postuje bankrol igraju sa 5 eura blindove 0.10 0.20 sa cijelim stackom...igranje sa pozicijei ostale finese su spansko selo za vecinu,.,,,
moze se fino zaraditi.... hem mislim da ne radi jer je program domace proizvodnje nemaju oni pojma o tome.....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Haraso iz back

koste napisao:

i ja gledam ali ne vidim nigdje nikakav popis kladionica gdje mogu uplačivati.

maric.vedrana@nsbet.net za mene, support
Bonove za nadoplatu mozete kupiti u sljedecim kladionicama: Williams, Millennium, Premier, Remi, Formula, Derby - Betshop, MD Shop, Casablanca.

LP

http://www.youtube.com/watch?v=GR_mGZvf_D0
00

20

Re: Haraso iz back

ima mozda sta PLO?

Edit: vidio poslje da sam Texas

Zadnji popravljao vjekan (15-08-2011 14:36:14)

00

Re: Haraso iz back

ja nisam cuo ni za jednu od tih kladionica. jesu to samo bosanske kladare ili ima i u hr takvih?

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Haraso iz back

Rake je 3% . Kladionice ovako imas premier millenium remi williams derby i mnoge druge skoro u svakoj to sad imas gdje ima onaj bingo . Igraci su jako losi , nafurani klinci sa fb ulazu all in na 10 Q , A ,3 i slicne karte . Ja sam pao sinoc 5 eura al sam isprobavao malo da dirigujems tolom evo danas sam opet uplatio da vidimo

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Haraso iz back

Fisherman napisao:

Rake je 3% kako sam ja izracunao.....od 11h 12 pa do 3 ujutru je otprilike izmedju 140 do 220 igraca.... rano ujutru pa do 11 je 50ak....
ma limiti su ludi sam mozes pravit stolove i tako...0.05-0.10e  i tako dalje ..ima i sto gdje su blindovi 2/4 eura -..tu je ludnica... po 500 eura u ruci bude.... AK vs 22 po 250 eura se ulaze preflop....niko ne postuje bankrol igraju sa 5 eura blindove 0.10 0.20 sa cijelim stackom...igranje sa pozicijei ostale finese su spansko selo za vecinu,.,,,
moze se fino zaraditi.... hem mislim da ne radi jer je program domace proizvodnje nemaju oni pojma o tome.....

Slazem se da ne prate i ja sam skontao da nemaju pojma da jos uvijek uce voditi ovo . Medjutim na pocetku se moze nabrat upratit ces jednog tipa za 2/4 stolom jedinim koji je aktivan od njih zove se slabic tako nesto lik dnevno zaradi preko 500 eura

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

24

Re: Haraso iz back

Ja nisam vidio takve kladionice u hr, gledao sam malo jedan stol, jebanje matere i govorenje jedan drugom glupane idiote je najžešće  lol

00

Re: Haraso iz back

jel moram baš otići u kladionicu uplatiti ili mogu preko neta. Ako preko neta, jel mogu koristit MB. Ako su poslovnice, onda mi nije jasno kako mogu igrati od kuće tj. kako povučem dobitak? Blah...mislim kaj, dođem u poslovnicu i ženska uđe u moj account i ja upišem šifru i onda me ona isplati ili kako? Btw, ako nema uplate preko neta, ja nisam nijednu od ovih poslovnica vidio u Zg-u. Tj. jesam Derby, zadnji koji je radio je zatvorio prije valjda 5,6,7 godina.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00