Tema: SnG wizard

Da li se moze kupit s nekim da podijelimo troskove ako da ima li zainteresiranih mozda ?
Ty

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

2

Re: SnG wizard

dobiješ samo jednu licencu tako da teško da ćeš naći nekoga

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

3

Re: SnG wizard

imas na torentima

00

Re: SnG wizard

thx adzi and mAg1c

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

5

Re: SnG wizard

1) Da li je moguce nekako importati hand iz hema ili moram uvijek rucno sve upisivati?

2) Zasto mi nema 150/300/25 levela u ponudi kad slazem hand?

Piratski je wiz. Jucer mi je prilikom pokretanja doslo nesto kao da se mora spojiti na net radi verifikacije i nakon toga radi normalno,jedino ne mogu taj level odabrati...Jel moguce da je zato sto je piratka?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: SnG wizard

u hemu klikneš desni klik na handu i stisneš analize hand in sng wiz i nemoraš upisivat hand..
trebali bi bit svi leveli ako si dobro namjestio

00

7

Re: SnG wizard

Znao sam da mora biti neka caka...ali kad ¸rucno upisujem nema tog levela - u izborniku ima 100/200 i odmah ispod 200/400...

Ali sad mi ni ne treba kad ne moram vise rucno...hvala!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

8

Re: SnG wizard

Ipak nista od toga. Kad tako otvaram hand otvara mi sngwiz u hemovom prozoru iako mi je sngwiz vec otvoren,a u hemu pise trial version expired.

Rucno i dalje nemam 150/300/25 za odabrati...evo ss.

http://imageshack.us/a/img4/4571/sngwize.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Probao sam i nanovo instalirati,ali opet nista...Pojavi mi se ovaj prozor,ako stisnem "ne" ne otvara mi se sngwiz,ako stisnem "da" otvori se,ali opet po starom...

http://imageshack.us/a/img37/8852/sngwiz2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zadnji popravljao Bile (26-09-2012 11:56:27)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00