Tema: online poker bot 3

http://www.pokerbot-online.com/

Je li ko ovo probao na PS i kakvi su utisci?! Razmisljam da kupim ako je OK, pm me pls,,

00

Re: online poker bot 3

lol, u sirius?

00

Re: online poker bot 3

cheater alert!
prvi post ti je lame, iako mislim da si neki multy accounter.
Nemoguce! da si pitao za bot za sah to je vec moguce, koliko se sjecam da je onaj deep blue razvalio kasparova a iza bluea je stajala ekipa sahista, znansvenika, programera...
not posible. iako ima i toga nazalost, ali neuspjesno.
ak si mislis nesto kupovati, kupi si pretplatu na cardrunerse ili bluefire ili nesto slicno i nauci igrati.
NO EASY WAY TO EARN MONEY @ POKER TABLES.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: online poker bot 3

Hondhai napisao:

http://www.pokerbot-online.com/

Je li ko ovo probao na PS i kakvi su utisci?! Razmisljam da kupim ako je OK, pm me pls,,

Ja sam probao i mogu ti rec da je predobra stvar..Vrijedi svake potrosene lipe..

Jedino kaj bi ti savjetovao da kad to narucis,pronades neki sajt koji ti daje sto veci first deposit bonus..Imas ih par di ti daju po 100% na 1000 eura..Jer taj bot je savrsen za ciscenje bonusa..

Uplatis soma eura, pokrenes i gledas kak lova lagano raste i bonus se cisti sam od sebe..

Ak te jos kaj zanima samo reci..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: online poker bot 3

cuo sam da je dobar i za onaj supernova elite status

00

6

Re: online poker bot 3

Ja ga koristim i u globalu dosta sam zadovoljan.. jedino je danas pizdariju napravio i ispalio 3 bulleta na stone cold bluff  hmm

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: online poker bot 3

Ne preporučam baš bota, jer neki dan na pokerstarsu usred igre u chat boxu pojavila se poruka neka upišem šifru koja je prikazana,
sumnjam da ti tu bot može pomoći! tongue

00

Re: online poker bot 3

ja ga isto koristim, sve je ok, osim sto loše radi triple range merge

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: online poker bot 3

ShaneMacGowan napisao:

ja ga isto koristim, sve je ok, osim sto loše radi triple range merge

imas original? ja imam crackanog pa nije zadnja verzija, imam samo double range merge. jos malo pa sam sne

00

Re: online poker bot 3

imam orginal bolje runna od crackanog

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: online poker bot 3

Jel ima tko bota za ongame/ipoker, ovaj na ps mi je preslab, nema sanse protiv regova?

00

Re: online poker bot 3

pa ovaj program je zabranjen na PS

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

Re: online poker bot 3

zdeslav napisao:

pa ovaj program je zabranjen na PS

Ma šališ se? Pa zašto bi ga zabranili?  Njih nije briga tko dobiva ili gubi. Bitno da se rake daje..  smile

00

Re: online poker bot 3

http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/

htio sam probati pa mi je došlo upozorenje

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00