Tema: Sitngo 6 man stake

Trazim stake za Sitngo 6man od 1e na dollaro mrezi.Igrao sam ih skoro,rezultati ovdje:
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 28&p=2
Medjutim te pare sto sam zaradio su propale zbog problema sa rr-om i ja sad nemam s cim igrati big_smile
Ako je neko voljan da da stake mislim(siguran sam da ce se isplatit.Igrao bih na dbg.

Zadnji popravljao slavocar (22-08-2011 19:04:28)

Poker is life!
10

Re: Sitngo 6 man stake

propale ti pare zbog problema na mreži a ti bi dalje igrao na istoj mreži ne kužim...

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Sitngo 6 man stake

Propale su one sto sam zaradio kad se nije smjelo igrat...A igrat cu na istoj mrezi ali na glavnom sajtu.

Poker is life!
00

Re: Sitngo 6 man stake

i ja sam igrao kad se nije smjelo pa sam sve dobio preko agenta..a kak to da možeš dalje igrat opće kad nam je svima "zabranjeno"?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Sitngo 6 man stake

Dobio sam i ja ali ono sto sam imo onog dana kada su rekli da se ne igra.Preko engleskog agenta koji radi sa italijanskim glavnim agentom.Nema problema.

Poker is life!
00

Re: Sitngo 6 man stake

lol znam iz prve ruke zašto se svima igra tamo al ja bi radije pronašao neku drugu stranicu za igrat..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Sitngo 6 man stake

Jbg ja ne mogu sad

Poker is life!
00

Re: Sitngo 6 man stake

Itko?

Poker is life!
00

Re: Sitngo 6 man stake

Ima li itko da je zainteresovan?Stu moze potvrdit da smo imali uspjesne transakcije gdje je on slao prvi.Imam ok ROI na tome sto igram.Nikog nisam scammao.Stvarno mi je hitno.Ne znam u cemu je problem...
Zainteresovani PM

Zadnji popravljao slavocar (25-08-2011 21:35:12)

Poker is life!
00

Re: Sitngo 6 man stake

Problem je u siteu.
Na nekom drugom bi mozda mogao puno lakse naci stakera.

20

Re: Sitngo 6 man stake

rounder1984 napisao:

Problem je u siteu.
Na nekom drugom bi mozda mogao puno lakse naci stakera.

A jbg...ako se bojite onda nista smile
Al opet vjerujem da me nece sajt sjebat za nekih 100-ak eura,to bi bilo prejadno.Imam samo pozitivne transakcije sa ovim agentom.Masu ljudi sa 2+2 igra preko njega...

Poker is life!
00

12

Re: Sitngo 6 man stake

deco99 napisao:

i ja sam igrao kad se nije smjelo pa sam sve dobio preko agenta..a kak to da možeš dalje igrat opće kad nam je svima "zabranjeno"?

A da? Ak smijem pitat preko koga si igro? (u pm napiši da ne reklamiraš) jer su mene moji korili i nisu mi platili.

00