251

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

dfable napisao:
Muva napisao:

ne moze to shvatit niko ko nije iz Splita ili okolice, sican se ko jucer svog prvog odlaska na utakmicu na poljudu, to se ne moze opisat ricima, kad je 25k ljudi na istome mistu, zbog jednog razloga... nesto nevjerojatno.

Evo, o tome pričam...
Pa ne igra se samo u Splitu nogomet, da netko drugi ne bi mogao to skužit. Ali ok, očigledno ne mogu skužit... smile

zivija san 4 godine u splitu prakticki, evo vec 3. u zg, u zadru san svako malo, bija san u svim djelovima hrvatske osim u istri, i takve strasti za klubom nema nigdi osim u splitu. nemoj me krivo shvatit, ja ne kazem da neki dinamovac ili bilo koji drugi navijac ne moze imat jednaku ili vecu strast prema svom klubu nego neki hajdukovac, ali tvrdim da u splitu i okolici ima vise takvih ljudi, i to ne samo po glavi stanovnika, nego sveukupno. a da ti ne govorin da je jedan od najstrastvenijih navijaca hajduka koje poznajem iz djakova  smile

20

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito


za sve dinamovce i bbb, ako niste znali ovaj tip skupa sa velom je osnova bbb , jedan od najvecih torcidasa ikad, a niko nezna iz kojeg razloga je takoder obozava i dinamo  hmm

luđa
00

253

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

5-6 godina po 10 sati dnevno u mracnoj sobi sa svojih 16 godina ili 20 i9li bilo koliko

hahaahahhaahahahahahah


ST_Mangup napisao:

zasto pijes kavu pa nemas nista od toga ehhehehe

+1

ST_Mangup napisao:

kako obajksnit kelinu pricu i jos xxxxx toliko prica, koliko je samo mojih prijatelja tih 80-tih se navuklo na dop, krali, bizali cak i zatvora imali radi hajduka...

zar nisi 90' godiste ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

254

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Muva napisao:

tvrdim da u splitu i okolici ima vise takvih ljudi, i to ne samo po glavi stanovnika, nego sveukupno.

pa po glavi stanovnika malo koji grad u svitu ima vise to sigurno. Nema smisla to ni spominjat, logika je da je jedan zagreb milijunski grad a ima ih na utakmici momcadi koja igra LP i vjecno prva u hnl po tisucu na utakmici. A u splitu gdje hajduk igra grozno zadnjih 6 sezona ima 5-6 puta manje stanovnika ima deserostruko vise navijaca na utakmicama 10rostruko puta vanje vaznim od onih koje igra dinamo...

Ako bi sad isli dublje mogli bi to i objasnit, al bojim se da bi udrija onda sam po svojima pa necu tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

al nmogu imat prijatelje od30-ak + ? pa i 40?
inace san cili zivot sa starijima, odgojili su me i sve, tako da se malo s kin mojih godina druzin i sve picke su mi bile starije itd. itd. u 6 razedu mi je cura bila 1. srednje i druzija san se sa prvasima... tako da ono sta ja znan, ima pluseve ima minuse... ja san presta pusit dim kad je moje ekipa pocimala itd. heheehhe a, isda su mi 2 najbolja prijatelja 86'
vidin nesto spoinjes fifu pes... kas da te izmeten??? predstavljam silu u ovome gradu, a ne NBA i tenis niko ne zeli igrat, cak ni na 5-1 oddove  sad

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

chillin napisao:

Ako bi sad isli dublje mogli bi to i objasnit, al bojim se da bi udrija onda sam po svojima pa necu tongue

nemoj  big_smile  big_smile  big_smile

luđa
00

257

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

al nmogu imat prijatelje od30-ak + ? pa i 40?
inace san cili zivot sa starijima, odgojili su me i sve, tako da se malo s kin mojih godina druzin i sve picke su mi bile starije itd. itd. u 6 razedu mi je cura bila 1. srednje i druzija san se sa prvasima... tako da ono sta ja znan, ima pluseve ima minuse... ja san presta pusit dim kad je moje ekipa pocimala itd. heheehhe a, isda su mi 2 najbolja prijatelja 86'
vidin nesto spoinjes fifu pes... kas da te izmeten??? predstavljam silu u ovome gradu, a ne NBA i tenis niko ne zeli igrat, cak ni na 5-1 oddove  sad

epic!

When you got nothing, you got nothing to lose
11

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zasto?

luđa
00

259

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

vidin nesto spoinjes pes... kas da te izmeten??? predstavljam silu u ovome gradu, a ne NBA i tenis niko ne zeli igrat, cak ni na 5-1 oddove  sad

snap

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

260

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_DrMarac

I na kraju bude " HARAŠO"
11

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

chillin napisao:
ST_Mangup napisao:

vidin nesto spoinjes pes... kas da te izmeten??? predstavljam silu u ovome gradu, a ne NBA i tenis niko ne zeli igrat, cak ni na 5-1 oddove  sad

snap

kako bi igrali?' oddovi?? pes 2k12!?

luđa
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

butko napisao:

ST_DrMarac

zasto?
cudno imaat curu par godina stariju od sebe??? a i tada su se cure minjale svako malo, bar u nas... samo eto glupo je nazivat to curama ,ali eto

luđa
00

263

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Žele si to ti?  big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=plXPa-FftHM

when you feel like quitting think about why you started..
11

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Tonac napisao:

Žele si to ti?  big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=plXPa-FftHM

si to ti
a kad budes jeba ako ikad budes nek ti se dogodi isto sta i zeli  smile
kad se s tin zahebaes d*****

luđa
01

265

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

a kad budes jeba ako ikad budes nek ti se dogodi isto sta i zeli  smile

Nije mu se nista dogodilo... kupija je sendvic pa ga smaza, zapalija đoku i reka uopce nije pazija  smile  Pozitivan stav nemoj biti minus

when you feel like quitting think about why you started..
01

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Tko onda ide u zatvor?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:


za sve dinamovce i bbb, ako niste znali ovaj tip skupa sa velom je osnova bbb , jedan od najvecih torcidasa ikad, a niko nezna iz kojeg razloga je takoder obozava i dinamo  hmm

taj lik je dno našeg društva...

42

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

ST_Mangup napisao:

Uzas, nije vrijedan zraka koji trosi. Necu se mjesati u tu spiku oko dinama i hajduka, od prvog osnovne kad sam u Baskoj kupio zastavu dinama stoji mi tu iza kompa na zidu, proci ce i ti mamici ono sto ce ostati su sjecanja smile
Nazalost mislim da je generalno stanje svih navijackih grupa i pojedinaca vezanih uz njih najbolje oslikano u Metastazama.

10

269

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

zar ovo nije montirani razgovor? hmm

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Bora tajter napisao:
ST_Mangup napisao:


za sve dinamovce i bbb, ako niste znali ovaj tip skupa sa velom je osnova bbb , jedan od najvecih torcidasa ikad, a niko nezna iz kojeg razloga je takoder obozava i dinamo  hmm

taj lik je dno našeg društva...

Bas me zanima ovaj jedan ko je dislike-ao post da mi obrazlozi zbog cega misli tako. Ili netko drugi...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

Rear_Admiral napisao:

Bas me zanima ovaj jedan ko je dislike-ao post da mi obrazlozi zbog cega misli tako. Ili netko drugi...

Zato jer je na istom nivou razmisljanja kao i lik sa snimke..Primitivna panjina..

I'm so broke, I can't even pay attention.
40

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

kako je započeo ovaj epski thred

1-.post-

andro napisao:

želi netko komentirati bijedu koju je danas pokazao Dinamo????
Svaka čast Kelavi!!!!

2. post -

CW napisao:

ne

i nastalo 270 postova čiji je klub bolji . sve su to naši rvacki klubovi

10

273

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

promaja napisao:

zar ovo nije montirani razgovor? hmm

nije montiran. To je legendarni Ićo purger, osnivač bad blue boysa.


MasaKrisT napisao:

Uzas, nije vrijedan zraka koji trosi.+

ne troši više jadan, umra je on ima godina .....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

mozda ima boga...

http://www.jutarnji.hr/buduci-ministar- … a-/993580/

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (15-12-2011 09:46:42)

00

Re: Dinamo-sramota i HNL općenito

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
03