Tema: Pitanje u vezi pravile u live igri

Dakle danas mi se desilo nešto što nikad ranije nije. Da ne duljim nakon flopa betam i 3 igraca foldaju, nakon toga diler gleda drito u  mene, ja gledam stol vidim nitko nema karte na stolu više i ja gurnem karte i cekam da mi diler preda pot a on kaže "što si uradio imaš još 1 igrača prije tebe" da ja sam pogrješio međutim taj drugi igrač je stavio ruke na stol i pokrio svoje karte i nisam ih vidjeo a diler umjesto da gleda u njega koji je na redu je gledao u mene i tu sam se sj...ao smile PITANJE: Jel dozvoljeno drzati ruke ili dlanove preko svoji karata na stolu za vrijeme igre tako da se ne vide ?

00

2

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

ja sam vec dvaput na live turniru u cezaru dobio upozorenje od dilera/dilerice da ne prekrivam rukama karte, jer sam imao taj obicaj (ne namjerno ofc). e sad, jel to pravilo da se ne smije, ne znam.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Ne znam ni ja jel postoji sluzbeno pravilo, al boga mu kako ti to igras live kad ne znas ni s kim si u potu?

00

4

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

rounder1984 napisao:

Ne znam ni ja jel postoji sluzbeno pravilo, al boga mu kako ti to igras live kad ne znas ni s kim si u potu?


+1

Mislim da kao sto je pravilo da zetoni moraju biti jasno vidljivi tako i karte moraju biti na vidljivom mjestu/ne pokrivene.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
10

5

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Bile napisao:
rounder1984 napisao:

Ne znam ni ja jel postoji sluzbeno pravilo, al boga mu kako ti to igras live kad ne znas ni s kim si u potu?


+1

Mislim da kao sto je pravilo da zetoni moraju biti jasno vidljivi tako i karte moraju biti na vidljivom mjestu/ne pokrivene.

Večina igrača ne sakriva karte, a postoje igrači koji sakrivaju karte iako sam ih upozorio. Kad dobiju kaznu onda se opamete.

Nažalost velika većina igrača sakriva "velike" žetone ali to se lako riješi

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Karte moraju biti vidljive svim igracima isto kao i chipovi.
nit se nesmiju skrivati karte iza chipova da se ne vide.

al bude vam Roba bas tocno napisal jos

00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

rounder1984 napisao:

Ne znam ni ja jel postoji sluzbeno pravilo, al boga mu kako ti to igras live kad ne znas ni s kim si u potu?

mozda je momak isa zavezat patike pa kad se ustao i vidio da niko nema karte uzet pot ni kriv ni duzan...;)

00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

rounder1984 napisao:

Ne znam ni ja jel postoji sluzbeno pravilo, al boga mu kako ti to igras live kad ne znas ni s kim si u potu?

Ne kazem da nisi u pravu, pazim i uvijek znam sa kim sam u potu, ovo je bio jedini put da mi se to desilo, my bad...nece se vise ponoviti obecajem smile

00

9

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Pričekaj inače uvijek da ti dealer preda pot prije nego muckaš i ez game...

00

10

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Karte uvjek mraju biti na vidljivom mjestu i ne smiju se skrivati na bilo koji način pa niti rukama, a chipovi moraju biti tako složeni da su oni sa većom vrijednošću ispred onih sa manjom. Tu većina ljudi griješi, barem u Cezaru, jer tamo svi stavljaju manje vrijedne žetone ispred vrednijih, što je krivo. To je pravilo.

00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Ma, pitanje je, jeli bila zenska dealerica, onda nemozes mislit da te gleda zato jer je tebe red, nego te odmjerava....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

chillin napisao:

Ma, pitanje je, jeli bila zenska dealerica, onda nemozes mislit da te gleda zato jer je tebe red, nego te odmjerava....

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

13

Re: Pitanje u vezi pravile u live igri

Karte moraju biti vidljive. U tvome slucaju definitivno greska djelitelja.

00