Tema: HUSNG hyper turbo

evo ovo mi je cilj...odigrao sam ih 10ak, onako samo da probam....i oni od $7 mi se cine laksi nego ovi od $1.5...iz razloga sto igraci na vecim levelu ne igraju na any 2 (  jeste da se ima samoo 500 chipova..), dok ovi na $1.5 callaja sa svi me i svacim..( ili to ja lose blefiram pa me onda callaju  tongue )

- potrebni su mi svi moguci videei koje mogu dobiti za te HUSNG hyper turbo..., pa ako netko ima pretplatu na deucescracked ili na HUSNG.com,( ili na nekom 3 coachig sajtu..) pa da mi uploada te videe ( za pocetak micro buyin..)..nadam se da ima dobrovoljaca..

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (27-08-2011 00:23:01)

00

2

Re: HUSNG hyper turbo

you're doing it wrong

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: HUSNG hyper turbo

jos jedan epic thread, nikako mi nije  jasno kako nekome moze bit lakse igrat s nekim ko igra bolje  nego neko drugi..
stvarno mi nije  jasno kak si to ljudi posloze u glavi  da im je  lakse

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

4

Re: HUSNG hyper turbo

puki86 napisao:

jos jedan epic thread, nikako mi nije  jasno kako nekome moze bit lakse igrat s nekim ko igra bolje  nego neko drugi..
stvarno mi nije  jasno kak si to ljudi posloze u glavi  da im je  lakse

Čekaj, ti si mislio da je "move up to where they respect your raises" zajebancija?

10

Re: HUSNG hyper turbo

puki86 napisao:

jos jedan epic thread, nikako mi nije  jasno kako nekome moze bit lakse igrat s nekim ko igra bolje  nego neko drugi..
stvarno mi nije  jasno kak si to ljudi posloze u glavi  da im je  lakse

smile

00