Tema: Šah

Bogdaj.

Zanima me ima li medju vama ljubitelja saha, ako da, koliko dugo igrate, igrate li online i sve te sitnice.

Ja sam relativno nedavno otkrio ovu fenomenalnu igru, pa ako je netko za partiju neka javi. Ako bude dovoljno interesa stavit cu ovaj topic kao sticky da mozemo kvalitetnu raspravu povest.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

2

Re: Šah

Ja obožavam šah, al sam jako loš  roll

Preporučam ti Chessmaster Grandmaster Edition, vrhunska igra, i definitivno možeš jako puno naučiti.

00

Re: Šah

Ima smile igram online od 2005.02.03 na flyordie.com regaj se pa mozemo odigrat koju...

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

4

Re: Šah

ja se aktivno bavim šahom još od '97., iako zadnjih 5 godina slabije zbog faksa. sad opet možda budem više igrao. online igram dosta slabo, no svakako sam za partiju.

valja spomenuti i da sam igrao sa escom/ladx-om 3 partije online prije jedno godinu dana, i zgazio me sve 3 partije big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

ako si poceo igrat iznad 12.godine u zaostatku si i to velikom tako da ti se uopce ne isplati ni pocimat...

00

Re: Šah

Bog i s tobom bobo. Obozavao sam ga igrat (cak sam ga i trenirao jedno vrijeme  tongue  ) Al odkad igram poker vjerojatno nisam odigrao nijednu postenu partiju saha. Tako da se uvijek moze nes organizirat i napravit neki HU  smile

00

7

Re: Šah

lolohebic123 napisao:

ako si poceo igrat iznad 12.godine u zaostatku si i to velikom tako da ti se uopce ne isplati ni pocimat...

totalno pogrešno. moj trener je npr počeo igrat kad je imao tek 18 godina, danas je fide majstor koji usput ima i redovan posao. da se mogao bavit samo šahom, vjerojatno bi bio inter ili velemajstor.

šahom se nikad nije kasno počet bavit.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

nemrete igrat sah online jer si neko ukljuci na mobitelu na najtezeg protivnika i on radi tvoje poteze na mobu a tebi kopira poteze najetezeg protivnika

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

9

Re: Šah

Horvat69 napisao:

Ima smile igram online od 2005.02.03 na flyordie.com regaj se pa mozemo odigrat koju...

evo meni je nick stu13 na ovoj stranici, sad sam se regao, tko je za partiju nek se javi

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

cek ja sad igram nisam igro godinu dana sad cu zavrsit pa ti se javim tu smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Šah

Mene to prije vise zanimalo i puno vise sam igrao, ali rado bi s nekim odigrao koju partiju da vidim koliko sam los. Kas smognem vremena podkraj mjeseca.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Šah

joj lega, sad imam net i ti bi igrao šah? eh, već vidim dugo skypovanje + http://www.chesscube.com/ wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Šah

boboman napisao:

Bogdaj.

Zanima me ima li medju vama ljubitelja saha, ako da, koliko dugo igrate, igrate li online i sve te sitnice.

Ja sam relativno nedavno otkrio ovu fenomenalnu igru, pa ako je netko za partiju neka javi. Ako bude dovoljno interesa stavit cu ovaj topic kao sticky da mozemo kvalitetnu raspravu povest.

Nije sad da ga ljubim al ga volim igrat tongue  Naucio sam ko limac igrat ali tek prije 3-4  godine sam "naucio" igrat sah i ta je faza intezivno trajala 2 godine i to je bila brutala igrat s fredovima svi smo bili otprilike isti a nitko nije volio gubit...ahh good times! Definitivno ti zavidim jer tek otkrivas sah, sjecam se kako sam se ja osjecao(MJ?) kad smo tek poceli harat (znam da ce nekome ovo bit tesko povjerovat)! Sto se tice online saha ja sam se prvo rego na www.letsplaychess.com gdje imas nekoliko dana da vratis potez, to je ocito sporija varijanta, a druga je www.chess.com gdje igras live- biras si vrijeme i rang protivnika itd.

P.s. Ako je netko na chees.com i mozda za partiju uvijek sam za odmjeravanje snaga!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Šah

Prijedlog ajmo turnir nabacit!!! Tko je za???

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
10

Re: Šah

Nikad nije kasno za poceti sa icime. Ja sam godinu dana odjebavao frenda koji se zaljubio u sah, rekao sam mu da mi je glupa igra i asocijalna te da se time bave dedeki i nerdovi. U biti me najvise kocio ego koji je vristio "ispast ces idiot" jer se radi o mentalnoj gimnastici.

Trebale su mi 4 partije  da potpuno odustanem od svojih predrasuda i pocnem prat svaki dan. Bilo bi vrhunski da imamo ICC accounte, to je daleko najbolji servis za sah na internetu. Postoji i mobilna verzija za Android/iOS.

Trial je tjedan dana, nakon toga je opcija kupovanja pretplate na 3 ili vise mjeseci, studenti dobivaju duplo za bilo sto da naruce.

http://www.chessclub.com/

Stavljam sticky.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

16

Re: Šah

Šah je super igra jer ne postoji ni malo srece, a zato je mnogi ni ne vole.
Mene je to bas i  najbolje jer ovisis o sebi i to je to.
I ako netko hoce igrati online ima stranica http://en.lichess.org/ i nema reganja.
Ako je netko za partiju uzivo nek se javi

00

17

Re: Šah

ja sam definitivno i za friendly match i za turnir, neka neko predlozi gdje se najlakse to moze organizirat i eto me wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

18

Re: Šah

ja sam proslu godinu igrao bas harcore. score mi preko 300 winsa, 70ak drawsa i 1 loss. taj 1 loss mi totalno ubio volju za igrom jer sam pokusao cijelu godinu bit neporazen. trenutno mi se sah gadi.

GmC napisao:

Šah je super igra jer ne postoji ni malo srece

igrao sam s jednim tipom u nekoj kafani lol, za 100kn po partiji. 3x ga dobio i ovaj mi stalno srao da je nemoguce koliko imam srece itd.  roll

00

Re: Šah

esco jesi za partiju?  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

20

Re: Šah

perozelina napisao:

esco jesi za partiju?  big_smile

4ladX napisao:

trenutno mi se sah gadi.

imao sam par duela sa stuom, zemom i jos nekim sa foruma, ne mogu se sad sjetit s kim, hmmm. bilo je ok. ako ce se neki turnir organizirat to bi i mogao bacit iako planiram cijelu ovu godinu ne zaigrat ni jednu partiju. neki dan se ulogiram na chess.com i pocnem tiltat bez da sam uopce poceo igrat. tesko mi pada poraz obv lol.

10

21

Re: Šah

Igram ga 3 godine i predobra igra. Kad sam ga otkrio to je bilo od cimera i onda smo jedno cijelo polugodište igrali svaki dan ga. Prije sam igrao samo uživo a sad igram uglavnom online na chess.com. Odlična stranica sa jako velikim brojem igrača,trenutno sudjelujem u 2 turnira i u oba za sad rasturam u skupini u kojoj sam  cool
Nisam neki ekspert niti sam ga ikada proučavao, igram ga čisto iz zabave.Vidim po priči da ima jakih igrača, tako da ne bih igrao u novce s vama  smile

13 godišnji Bobby Fischer protiv  velemajstora. 

00

Re: Šah

ja sam najjači!

00

23

Re: Šah

koste napisao:

chess.com. Odlična stranica sa jako velikim brojem igrača,trenutno sudjelujem u 2 turnira i u oba za sad rasturam u skupini u kojoj sam  cool

kakav je to turnir? jel moze netko sam organizirat turnir tamo? ja sam jednom trazio online chess turnire, ali bezuspjesno

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

24

Re: Šah

niveaformen napisao:

ja sam najjači!

pokazao si. valjda jedini covjek koji poker hyperlag nacin igre pokusava prebacit u sah.

Zadnji popravljao 4ladX (03-09-2011 21:09:40)

00

25

Re: Šah

Papakoder napisao:

Prijedlog ajmo turnir nabacit!!! Tko je za???

+1

igram od 5 godine kul igra iako zadnjih par godina slabo to jest veoma malo igram tako da ako ima ko zainteresiran nek posta tu pa možemo zaigrat koju smile

00