Re: Šah

4ladX napisao:
niveaformen napisao:

ja sam najjači!

pokazao si. valjda jedini covjek koji poker hyperlag nacin igre pokusava prebacit u sah.

Nije jedini...  big_smile  lol  big_smile

00

27

Re: Šah

kod mene je obrnuto, ja sahovsko razmisljanje prebacim na poker, tako da su mi na live igri vec dva puta zvali time  lol

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

28

Re: Šah

stu napisao:
koste napisao:

chess.com. Odlična stranica sa jako velikim brojem igrača,trenutno sudjelujem u 2 turnira i u oba za sad rasturam u skupini u kojoj sam  cool

kakav je to turnir? jel moze netko sam organizirat turnir tamo? ja sam jednom trazio online chess turnire, ali bezuspjesno

Igram jedan običan turnir i jedan tematski sa već predodređenim semi slav otvaranjem. Registriraj se tamo pa pogledaj, ja nisam tražio. A i puno toga je samo za premium igrače koji plačaju tak da mi se ni neda klikat okolo stvarno pun kurac opcija ima. Ono što sigurno znam je da se mogu napraviti grupe  i onda izazivati druge grupe na meč ali da napraviš grupu moraš biti premium.

http://www.chess.com/

00

29

Re: Šah

aha, tako sam nes i mislio. da, sa ladx-om sam igrao na chess.com, tako da tamo vec imam account.

a mozemo se interno dogovorit za turnir, recimo na ovoj temi se izjasne oni koji bi htjeli igrat i onda rucno izvlacimo parove (ja imam program za to) i oni koji igraju medjusobno se pronadju na chess.com i igraju. svaku vecer po jednu-dvije partije, i to je to.

mislim da ne bi trebalo bit problema.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

30

Re: Šah

Ma odmah krenemo svatko sa svakime partiju na obije boje i  po potezu se daje 3-2 dana i kasnije se samo zbroje bodovi. Najjednostavnije je tako. jednako će ako ne i ranije završiti a i  ne moraš se ničime opterečivati. Kad možeš na komp spojiš se odigraš potez i nastaviš dalje svojim poslom a ovako se ljudi moraju dogovarati kad obojici paše pa neki na kraju neće ni odigrati sve partije i puno je komplikacija. A ovako svi sa svima odmah krećemo sa crnim i sa bijelim i tko ne povuče potez unutar zadanog vremena gubi partiju i protivniku ide bod.
Gle kak to kod mene izgleda:
http://img13.imageshack.us/img13/5619/unledgvx.png
Trenutno igram na  9 tabli i još čekam da  na drugom turniru sve skupine završe pa da se nastavi s turnirom  i  kad netko od protivnika odigra potez ja dobijem obavijest kad dođem na site.

Zadnji popravljao koste (03-09-2011 23:30:24)

00

31

Re: Šah

istina, evo ja sam se sad nakon dugo vremena tu logirao, i igram 7 partija odjednom. ajde me izazovi, meni je nick "stu13"

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

1. Mozemo igrat na chess.com (lagana rega i lagano nalazenje suparnika)
2. Tko hoce igrat neka se izjasni
3. Tu bi trebali napravit skupine ili KO i izabrat koju minutazu igrat
4. Igrat (najbolje na 3 dobivene)

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

33

Re: Šah

na gameknotu je najlakse napravit turnir IME.

Zadnji popravljao 4ladX (03-09-2011 23:49:52)

00

34

Re: Šah

evo ga, prvi pokerpro mec je zapoceo, koste11-stu13  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

35

Re: Šah

Neće mi biti lako vidim.  smile

00

Re: Šah

odlicna tema. nisam jako dugo igrao iako sam uvijek volio igrat kad sam igrao jako davno big_smile
za sam za neki turnir iako sam mega fish. vjerovatno cu bit nit i u sahu
koje su stranice dobre ovako za igrat protiv nekog a usput i naucit neke stvari? vidio sam na leggou da curtains ima dobre videe o sahu

Zadnji popravljao Andre_787 (04-09-2011 00:07:22)

00

37

Re: Šah

ajmo hu.  chess.com, I_am_bad

00

38

Re: Šah

4ladX napisao:

ajmo hu.  chess.com, I_am_bad

evo ga, ja te izazvao na nas cetvrti HU

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

4ladX napisao:

ajmo hu.  chess.com, I_am_bad

nemogu sad, umoran sam i nema smisla.
jel vas mogu kako gledat?

00

40

Re: Šah

Andre_787 napisao:
4ladX napisao:

ajmo hu.  chess.com, I_am_bad

nemogu sad, umoran sam i nema smisla.
jel vas mogu kako gledat?

andre, svaki igrac ima dan do 3 dana vremena da povuce potez, tako da uvijek mozes pocet partiju, pa otic spavat kad vise ne zelis ili si umoran ili nes smile

mozes gledat partije, udji u jedan od nasih profila (ako si registriran), i klikni na ono u stupcu "game". nasi nickovi su:

stu -> stu13
koste -> koste11
ladx -> i_am_bad

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

41

Re: Šah

vuci potez stu! gledaj chat za stolom. ne znam andre jel mozes gledat. evo link na match pa probaj http://www.chess.com/echess/game.html?id=47208241

00

42

Re: Šah

mene stu uništava, dominiram centrom ploće ali na klimavim nogama ostalo ne pitajte  big_smile

Edit: do utorka srijede bilo bi najbolje da se skupi ekipa napravi acc ako se odlučimo da ćemo igrati na chess.com  i da krenemo lagano.

Zadnji popravljao koste (04-09-2011 01:12:24)

00

Re: Šah

@ koste mislim da kad igras poteze na 2-3 dana imas predugo vremena za razmisljanje(mislim i to je dalje sah) ali s druge strane kad igras partiju od 10 minuta i kad pocnes panicarit kad ti ostane minuta da te onda vidim! Uglavnom kad igras na vrijeme tu dolazi pravi sah do izrazaja. Doduse mislim da bi za nase potrebe 20 min bio minimum

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

44

Re: Šah

kako sam los. ko pijani dabar  roll

00

45

Re: Šah

tvoj je problem sto cim ne steknes prednost, mislis da igras lose  smile  igras ti jako dobro  wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

46

Re: Šah

^^ jel to ona standard taktika: nikad nemoj bashat fisha nego ga hvali da se osjeca ugodno

big_smile

00

Re: Šah

inb4 esco vs stu hu4rollzchess

00

48

Re: Šah

vrati onaj prijasnji avatar Andre. prije ovog sad.

edit: e taj, taj. odlican.

osvrt na donji post: tad sam igrao bolje, ti losije. sad igras predobro, ja random klikam   roll

Zadnji popravljao 4ladX (04-09-2011 02:13:42)

00

49

Re: Šah

4ladX napisao:

^^ jel to ona standard taktika: nikad nemoj bashat fisha nego ga hvali da se osjeca ugodno

big_smile

trenutni skor je 3-0 za tebe, tako da ne znam tko je fish u ovoj prici  tongue

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

50

Re: Šah

4ladX - stu 1-0

čestitam smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00