51

Re: Šah

ty. mislim da si izgubio match na 35. Kg7 umjesto da napravis Bg7. taj potez me prilicno iznenadio sto smatram da je bio previd s tvoje strane.
ti si jedan od rijetkih igraca protiv kojeg redovno igram preko 40 poteza, sick.

Zadnji popravljao 4ladX (04-09-2011 03:04:58)

00

52

Re: Šah

slazem se, imao sam ustvari drukcije planove kasnije, sa zrtvom Lh4: i nastavkom napada, nisam planirao bezveze dat pjesaka. buduci da je kasno bilo vec, nije cudno da sam krivo procjenio, usao sam u tu varijantu na osjecaj. ovako je ispalo da sam zapoceo nesto sto nisam dovrsio i onda sam se brzo nakon toga raspao.

ranije sam trebao igrati g5 umjesto h5, jer je ideja bila da potjeram skakaca i razvijem igru na toj strani. tvoj h4 je odlicna reakcija na moj h5, s tim potezom si mi zablokirao sve mogucnosti za kakav-takav napad.

gg. srest cemo se mi ponovo  wink

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

53

Re: Šah

Papakoder napisao:

@ koste mislim da kad igras poteze na 2-3 dana imas predugo vremena za razmisljanje(mislim i to je dalje sah) ali s druge strane kad igras partiju od 10 minuta i kad pocnes panicarit kad ti ostane minuta da te onda vidim! Uglavnom kad igras na vrijeme tu dolazi pravi sah do izrazaja. Doduse mislim da bi za nase potrebe 20 min bio minimum

A gle ja sam predložio igrat ćemo onako kako večina odluči. problem kod 10 min je što ti moraš hvatat suparnika kad obojici paše a ja trenutno nemam baš vremena jer moram učit za ispite.

00

Re: Šah

4ladX napisao:

ti si jedan od rijetkih igraca protiv kojeg redovno igram preko 40 poteza, sick.

inače zdonkaš u 15-20

00

Re: Šah

Koji opening vam je najdrazi? Kao bijeli? Kao crni?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Šah

boboman napisao:

Koji opening vam je najdrazi? Kao bijeli? Kao crni?

Pa bijeli ima prednost. Kakve ima veze koji nam je drazi?

00

Re: Šah

rounder1984 napisao:
boboman napisao:

Koji opening vam je najdrazi? Kao bijeli? Kao crni?

Pa bijeli ima prednost. Kakve ima veze koji nam je drazi?

ma bobo misli na otvaranje...  wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

58

Re: Šah

niveaformen napisao:
4ladX napisao:

ti si jedan od rijetkih igraca protiv kojeg redovno igram preko 40 poteza, sick.

inače zdonkaš u 15-20

http://cdn.plusev.keenspot.com/comics/plusev20080916.gif

50

59

Re: Šah

tko želi protiv mene odigrati nek se javi u PM,  ali igram samo za novac!!!!

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

60

Re: Šah

poslao ti pm

http://i.imgur.com/NRIGZ.jpg

20

Re: Šah

evo da se i ja javim
vec duze igram na chess.com pa ako netko ima volju nek me izazove
obično igram tempo 3days/move
nick isto cass1ni

00

62

Re: Šah

andro i 4ladx hoćemo link za stream uživo ako ste se dogovorili za partiju  big_smile

00

Re: Šah

perozelina napisao:

esco jesi za partiju?  big_smile

4ladX napisao:

trenutno mi se sah gadi.

4ladX napisao:

ajmo hu.  chess.com, I_am_bad

andro napisao:

tko želi protiv mene odigrati nek se javi u PM,  ali igram samo za novac!!!!

4ladX napisao:

poslao ti pm

4ladX napisao:

planiram cijelu ovu godinu ne zaigrat ni jednu partiju.

http://picture.funnycorner.net/funny-pictures/5157/Internet-wtf.jpg

lol

club  heart  diamond  spade
20

64

Re: Šah

lol, i dalje mi se gadi, stojim pri tom. nije da sam preodusevljen za igrat ali volja se izgleda vraca nakon godinu dana posta.

00

Re: Šah

Ako ce bit neki turnir uglavnom ja sam isto za. Nisam neki pro igram pomalo iz gusta ponekad smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Šah

andro napisao:

tko želi protiv mene odigrati nek se javi u PM,  ali igram samo za novac!!!!

Sah online u NOVAC? ROFL ne da se ne moze igrat za novac nego se nemoze cak igrat ni za prestiz smile

00

Re: Šah

Stavite svoje chess.com nickove u listu da se mozemo dodat kao friendove tamo.

1. bobomann

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Šah

Fefer

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

69

Re: Šah

boboman napisao:

Stavite svoje chess.com nickove u listu da se mozemo dodat kao friendove tamo.

1. bobomann
2. fefer
3. stu13
4. koste11
5. i_am_bad

evo dodao sam kostu i 4ladX-a na listu  smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Šah

stu, prihvatit cu ti kasnije challenge, busy sam sad.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

71

Re: Šah

i can wait  cool

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

72

Re: Šah

btw, trenutno igram 19 partija odjednom  big_smile  taj "dopisni" sah je zanimljiviji nego sto sam mislio. svako tolko se fino logiram, vidim jel ko sta povukao, povucem ja potez, i onda sam miran barem 24 sata. nisam ni isao za tim kolko je to ugodan koncept

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

73

Re: Šah

sad sam se rego na chess.com, isti nick ko tu

00

74

Re: Šah

Zanimljiv je da, i pojede vrijeme samo tako kad igram puno stolova jer uvijek još samo jedan potez da odigram pa idem i na kraju prođe vrijeme sam tak.
Gdje su ostali igrači ? Puno vas se javilo na početku teme da voli igrati a sad nas je  na listi petorica .
CW,Horvat69,Bebach,Rear_Admiral,GmC,perozelina,niveaformen,brt,... su samo ljudi s prve stranice koji su rekli da bi zaigrali a nisu se kasnije javili
Ako ste i dalje zainteresirani registrirajte se na http://www.chess.com i napišite svoje nickove ovdje pa da krenemo!

00

Re: Šah

i ja sam se regao, nick Posjetitelj

Bolje biti malo glup, nego malo pametan
00