Tema: to sam ja

Pozdravljam sve na forumu,nadam se da čemo surađivati.Ja sam jedna od pokerstarsovih igračica,obožavam igrati poker i skidati bonuse.Nadam se da ču vam biti od koristi,a također to očekujem od vas smile

00

Re: to sam ja

pozdrav liv b.

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

3

Re: to sam ja

pozdrav  wink

00

Re: to sam ja

ToldYtoFold napisao:

pozdrav liv b.

Evo iskreno se ne bih ni prijavila na PokerPro da mi ne terba mala usluga.Naime bonus od 32 dolara mi istječe sutra ujutro na poerstarsu.Moram još samo skupiti 2poker boda kako bi se oslobodio bonus od posljednjih 10 dolara.Imam508 bodova a treba mi 510 kako bi se bonus oslobodio.Zato molim nekog da mi hitno pošalje 2.5 do 3 dolara kako bih uspjela zaradit ta 2 boda i oslobodit bonus.Čim oslobodim bonus vračam 5 dolara.Molim vas hitno je,bonus če mi bezveze propasti.Hvala unaprijed smile

00

Re: to sam ja

sure kid.

00

Re: to sam ja

Nisam od onih koji varaju i nema razloga za takvim postovima.Nikoga ne prisiljavam ni na što.Ko ima povjerenja neka mi se javi.Hotno mi je stvarno

00

Re: to sam ja

Zicanja na ovom forumu nema. Zbogom "damo".

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
10