Tema: kupujem hem

uzimam laptop sutra pa bi htio i na njemu novi hem. hoće tko podijelit? je li prebacivao itko ruke u ovakvoj situaciji (sa desktopa na laptop)? pokušavao sam prije napraviti isto između dva piratska (ista verzija) i sjećam se da je bilo vrlo nepotrebno zajebano

00

Re: kupujem hem

krang , nemoras kupovat samo se prijavi i dobit ces besplatno jer si nedavno kupio stari

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: kupujem hem

već imam na kompu taj koji sam kupio. ako mislim uzet za drugi komp (laptop) zar ne trebam i drugi serial kupit?

00

4

Re: kupujem hem

pa s jednim kljucem mozes na 2 laptopa/kompa, samo na novom obiljezis comp2

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: kupujem hem

hmm, zbilja ne želim bit naporan, ali jesi sigurna? puki kad smo nas dvojica zajedno uzimali ja sam morao označiti comp0 sa svojim serialom, pretpostavka mi je bila da je tvoj serial=comp1 i to je to. sry još jednom ali zbilja bi htio bit siguran da ću stić nariktat sve sutra prije nego krenem za dublin

00

Re: kupujem hem

krang5 napisao:

je li prebacivao itko ruke u ovakvoj situaciji (sa desktopa na laptop)? pokušavao sam prije napraviti isto između dva piratska (ista verzija) i sjećam se da je bilo vrlo nepotrebno zajebano

trebalo bi funkcionirati sa backup-restore

00

Re: kupujem hem

hvala andre, počeo sam pravit backup. na prvi pogled ovo bi lako moglo potrajat danima yikes

00

Re: kupujem hem

hehe, bilo mi nešto blokalo na početku, završio je za cca pola sata sada. je li normalno da fajl ima samo 181mb? očekivao bi više s obzirom na broj ruku

00

9

Re: kupujem hem

sretno u dublinu wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

10

Re: kupujem hem

hvala ti

00