Tema: Lucky Ace Poker - Opis i promocije

http://www.pokerpro.si/uploads/Lucky%20Ace/luckyace_small_banner.png

Predstavljamo vam novu online poker kuću na Pacific networku (888.com). Lucky Ace Poker nudi najviše loose igre te $400 bonusa (100%). Od toga dobijete 25% odnosno $100 odmah, ako depozujete $400.

Više o Lucky Ace Pokeru...

00

2

Re: Lucky Ace Poker - Opis i promocije

Ja sam se regao na Lucky preko pokerpro-a prije cca 15 dana, i kako sam procitao da dobijem Pokerbility odlucio sam ga uzet i ako nije da mi treba ni da ga posebno želim...
upisao sam kako i piše da moram korisničko ime i e-mail i pisalo je da cu ga dobit u roku 72h ali nisam (prošlo je cca 10 dana), vjerojatno nije do vas ali mislim da bi trebali provjerit dali se i dalje dobiva taj program preko Lucky-a i ako ponuda više ne vrijedi da uklonite tu dezinformaciju kod opisa sobe... da ne bi u budućnosti dobivali pritužbe od nekoga tko je stvarno zelio dobit Pokerbility besplatno
p.s. ovo dobronamjerna kritika

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Lucky Ace Poker - Opis i promocije

Tonac napisao:

Ja sam se regao na Lucky preko pokerpro-a prije cca 15 dana, i kako sam procitao da dobijem Pokerbility odlucio sam ga uzet i ako nije da mi treba ni da ga posebno želim...
upisao sam kako i piše da moram korisničko ime i e-mail i pisalo je da cu ga dobit u roku 72h ali nisam (prošlo je cca 10 dana), vjerojatno nije do vas ali mislim da bi trebali provjerit dali se i dalje dobiva taj program preko Lucky-a i ako ponuda više ne vrijedi da uklonite tu dezinformaciju kod opisa sobe... da ne bi u budućnosti dobivali pritužbe od nekoga tko je stvarno zelio dobit Pokerbility besplatno
p.s. ovo dobronamjerna kritika

Provjerit ću šta je s tim programom...

00

Re: Lucky Ace Poker - Opis i promocije

Nema više te promocije. Tako da idem odmah obrišem svugdje gdje piše za to.

00