26

Re: Hajduk-Dinamo stream

tek tolko da se zna hendikep na  real 1,8 koef.. poklon dana, da mi je vidit kako ce pohvatat ronalda i di mariu to ce bit smijurija..
samo se sjetim jedne  od utakmice od prije  nekoliko godina  kad je  ronaldo doslovce ismijavao raul brava, mislim da je  bilo portugal -spanjolska .. uglavnom ocekujem da ce se to ponovit  samo sa novim akterom ibanezom

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

27

Re: Hajduk-Dinamo stream

kako ste mi prejaki. da nije ga namjerno nagazio  lol

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Brky napisao:

kako ste mi prejaki. da nije ga namjerno nagazio  lol

na snimci se vidi da gleda put lopte dok ga gazi..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

29

Re: Hajduk-Dinamo stream

da jebiga, ukralo

obicno suci obracaju pozornost na to u kojem smjeru gleda igrac u trenutku kad kramponima gazi nogu drugog igraca bez lopte, ali u hajdukovom slucaju bas iznimno to ne gledaju

I na kraju bude " HARAŠO"
33

Re: Hajduk-Dinamo stream

joj. pa nemozes mene isprovocirat cinizmom.
Od svega sta san napisa, kazete da je cist drugi zuti,  to vam je stu sve dobro napisa u vezi toga, slobodne sudacke procjene uvjek zavrse na istoj strani klackalice.. Ajde dalje pobij sve drugo napisano... A ne se ko pijan plota jednoteistog uvatit i pravit se pametan cinicnim komentarima..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

uostalom, moze i lock ovog, hijackana je tema u kojoj se trazio stream za utakmicu..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

32

Re: Hajduk-Dinamo stream

chillin napisao:
Brky napisao:

kako ste mi prejaki. da nije ga namjerno nagazio  lol

na snimci se vidi da gleda put lopte dok ga gazi..

totalno je nevažno gdje je gledao i da li ga je namjerno nagazio... stvarno mi nisu jasni ljudi koji prate neki sport, a ne znaju ni osnovna pravila istog

20

33

Re: Hajduk-Dinamo stream

svasta, pa 2 minute prije tog crvenog je vec mogo ic van nakon onog starta. kava slobodna sudacka procjena kad je tipu bez lopte stao na nogu? jednostavno mi je nevjerojatno kako nakon svake jebene utakmice mozete srat da vas je pokralo. covjece, da vama sude fer i korektno, igrali bi finale lige prvaka

00

34

Re: Hajduk-Dinamo stream

chillin napisao:

moze i lock ovog

...

01

Re: Hajduk-Dinamo stream

Lekov faul nije bio za žuti karton i to se lijepo vidjelo na ponovljenoj snimci. Vec sam naveo da je brkljaca pokosio leka par minuta prije nego je dobio prvi zuti, sudac to nije vidio, a da je crveni karton kod drugog starta mu ne gine i nema vise diskusije da li je za crveni ili nije.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

chillin napisao:

joj. pa nemozes mene isprovocirat cinizmom.
Od svega sta san napisa, kazete da je cist drugi zuti,  to vam je stu sve dobro napisa u vezi toga, slobodne sudacke procjene uvjek zavrse na istoj strani klackalice.. Ajde dalje pobij sve drugo napisano... A ne se ko pijan plota jednoteistog uvatit i pravit se pametan cinicnim komentarima..

vi opet i istom serete....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Prvo napadate da ste opet pokradeni, iznesete svoje argumente i onda trazite lock teme. M' daj..

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: Hajduk-Dinamo stream

pa ocito nemoze niko pobit te argumente, nego svi pocmu ko ose srat oko drugog zutog kartona. Dobro eto neka ima svemira u kojen igrac moze zaradit onako brzo zuti onako rano u onako vaznoj utakmici, znamo svi da nije std ko iz pičke izvadit igracu 2. zuti u derbiu na domacen terenu. JUST SYN nije standard, sad jeli bija, pa vjerojatno je.

Nadalje nista osin toga mozete samo govorit da uvik seremo gg.

Lock je, jer ce bit bespotrebne rasprave di nece niko sa nijedne strane uspit nista, pa cak ni ego si nahranit, jer se moze srat do besvijesti, svako o svome. Pametnije je lock, nego da se sutra prica opet kako teme sa hajdukon i dinamon imaju po 20 starana, a kvalitetne rasprave o pokeru nema nigdi...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
01

39

Re: Hajduk-Dinamo stream

pa brkljaci je to bio treci prekrsaj za zuti karton nakon sto je vec dobio prvog, koliko ih je po tebi jos trebao napraviti da drugi zuti bude standard?

I na kraju bude " HARAŠO"
00

40

Re: Hajduk-Dinamo stream

to bi inace bila super taktika, dobij jedan zuti karton i onda nakon njega imas barem pet prekrsaja za dzabe jer je ukralo ak ti izvuce drugi zuti

jedino bi stvarno bilo super znati kod kojeg prekrsaja je granica po splitskim standardima

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

I sta sad, ocemo opet o drugon zutome big_smile , nema smisla ovo.  Last post u ovoj temi sa moje strane.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

http://chzgifs.files.wordpress.com/2010/07/youknow_sg.gif

10

43

Re: Hajduk-Dinamo stream

chillin napisao:

Dobro eto neka ima svemira u kojen igrac moze zaradit onako brzo zuti onako rano u onako vaznoj utakmici, znamo svi da nije std ko iz pičke izvadit igracu 2. zuti u derbiu na domacen terenu. JUST SYN nije standard, sad jeli bija, pa vjerojatno je.

kaj negdje  u pravilima sudenja pise da je  bitno koja  je  minuta , koja  je  tekma i ko je  domacin  ?

eto kad sudenje  bude korektno onda ni to nije  dovoljno dobro nego ste nezadovoljni sto je  bilo korektno sudenje nego se trebalo cekat da mesar brkljaca nekog ozljedi ..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

necu nista komentiar jer nema smisla... ako pocmem vodait cu cinjenice od 91' do dana danasnjeg (jucerasnjeg)...  malo dite sve zna al, ok, jasno mi je da radi nekog lokal patriotizma navijate ta dinamo i da ga branite, zalim vas , al ok...
al to vasa bahato ponasanje me nervira, glumljenje nekih zrtva, pa jebote odakle van morala doc srat, to je ko da se javi silovatelj i pocme nesto srat!!! vi ste silofvatelji hajduka, dalmacija hnl i svega notmalnog... stvarno imate obraza doc srat hahahaha....
vi ste purgeri najjaci ste najjaci...stvarno svaka cast kako ste uvik prvi a uvik se sudi kontra avs hahahah.. a gadljivosti...iako je sve ovo za kurac, bit cete prvaci dok je ammara u dinamu, narednih10 godina, al da van je samo osjetit jednu sekundu jucerasnjeg derbija sa sjevrre nebi vise pisali nista niakd o dinamo.. EOD i lock teme

luđa
52

45

Re: Hajduk-Dinamo stream

tolko ti je debilan post da sam ga lajko

32

46

Re: Hajduk-Dinamo stream

ST_Mangup napisao:

necu nista komentiar jer nema smisla... ako pocmem vodait cu cinjenice od 91' do dana danasnjeg (jucerasnjeg)...  malo dite sve zna al, ok, jasno mi je da radi nekog lokal patriotizma navijate ta dinamo i da ga branite, zalim vas , al ok...
al to vasa bahato ponasanje me nervira, glumljenje nekih zrtva, pa jebote odakle van morala doc srat, to je ko da se javi silovatelj i pocme nesto srat!!! vi ste silofvatelji hajduka, dalmacija hnl i svega notmalnog... stvarno imate obraza doc srat hahahaha....
vi ste purgeri najjaci ste najjaci...stvarno svaka cast kako ste uvik prvi a uvik se sudi kontra avs hahahah.. a gadljivosti...iako je sve ovo za kurac, bit cete prvaci dok je ammara u dinamu, narednih10 godina, al da van je samo osjetit jednu sekundu jucerasnjeg derbija sa sjevrre nebi vise pisali nista niakd o dinamo.. EOD i lock teme

http://2.bp.blogspot.com/_Q7rag1QhSpQ/TLnCeLkOwyI/AAAAAAAAAjo/qescACUvVaw/s1600/biggum.jpg

11

47

Re: Hajduk-Dinamo stream

lol mi glumimo zrtve pa vi stalno pricate kako vas kradu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
11

Re: Hajduk-Dinamo stream

ST_Mangup napisao:

necu nista komentiar jer nema smisla... ako pocmem vodait cu cinjenice od 91' do dana danasnjeg (jucerasnjeg)...  malo dite sve zna al, ok, jasno mi je da radi nekog lokal patriotizma navijate ta dinamo i da ga branite, zalim vas , al ok...
al to vasa bahato ponasanje me nervira, glumljenje nekih zrtva,

Nitko u ovom topicu ne glumi žrtvu osim nekih navijača hajduka.

ST_Mangup napisao:

vi ste purgeri najjaci ste najjaci...stvarno svaka cast kako ste uvik prvi a uvik se sudi kontra avs hahahah..

nitko u temi se nije žalio da se sudi kontra nas... Ali napominjemo da se jučer nije sudilo kontra vas.

ST_Mangup napisao:

al da van je samo osjetit jednu sekundu jucerasnjeg derbija sa sjevrre nebi vise pisali nista niakd o dinamo.. EOD i lock teme

Bog ne dao da postoji nešto iznad sjevera na poljudu. I najzagriženiji Dinamovac bi se preobratio da jednom ode na sjever Poljuda.

Daj čitaj i ispravi greške prije nego postaš. Stvarno ih je puno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
11

Re: Hajduk-Dinamo stream

Brky napisao:

tolko ti je debilan post da sam ga lajko

bolje imatdebilan post nego bit debil iskopleksirani.. zasto nisi na medvescaka isa ahhahahaahahahahahah

luđa
22

50

Re: Hajduk-Dinamo stream

opet lajkam, continue plz

41