Re: Hajduk-Dinamo stream

Kad su s kajkavkog govornog područja tongue ne možeš protiv majke prirode.
Ja sam uvijek imao jedinice i dvojke u školi zbog č i ć.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

mi smo takva nacija(barem većina) da je sve uvijek namješteno protiv nas, ovdje je sad riječ o Hajduku, ali ista situacija je kada austrijski zločinac dosudi penal protiv Dinama, kada izgubimo dobivenu košarkašku tekmu zbog sudca koji nije sudio faul u napadu itd...

za većinu naših poraza neko je drugi kriv, sada je realno da Hajduk godinama gubi od dinama i nravno da to nije zato jer je dinamo jednostavno bolji i konstantniji nego jer Dinamo ima pomoć sudaca, mafije i države, nikako nije Hajduk kriv koji u zadnjih 5 godina nije uložio u klub koliko Dinamo u jednoj sezoni uloži, koji  u zadnjih 5 godina nije zaradio od prodaje igrača koliko Dinamo u jednoj sezoni zaradi... na takav način nije ni čudo da nisu ni blizu Dinamu...

Zadnji popravljao Bora tajter (12-09-2011 01:09:09)

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

oko sokolovo napisao:

Boldaj robi kada fula č,ć kada si ćunka big_smile

Nema smisla, to se ne iskorjenjuje tako lako.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Svađate se zbog dva nogometna kluba koji bi da je ovo država, a ne cirkus, već odavno igrala u trećoj ligi, a ekipa koja ih vodi završila po buksama i ludarama.

Zadnji popravljao oko sokolovo (12-09-2011 01:12:46)

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Bora tajter napisao:

mi smo takva nacija(barem većina) da je sve uvijek namješteno protiv nas, ovdje je sad riječ o Hajduku, ali ista situacija je kada austrijski zločinac dosudi penal protiv Dinama, kada izgubimo dobivenu košarkašku tekmu zbog sudca koji nije sudio faul u napadu itd...

za većinu naših poraza neko je drugi kriv, sada je realno da Hajduk godinama gubi od dinama i nravno da to nije zato jer je dinamo jednostavno bolji i konstantniji nego jer Dinamo ima pomoć sudaca, mafije i države, nikako nije Hajduk kriv koji u zadnjih 5 godina nije uložio u klub koliko Dinamo u jednoj sezoni uloži, koji  u zadnjih 5 godina nije zaradio od prodaje igrača koliko Dinamo u jednoj sezoni zaradi... na takav način nije ni čudo da nisu ni blizu Dinamu...

Ma da. Nitko nije kriv što je Marković Mamićev čovjek i obratno, nitko nije kriv što je Tuđman za života "malo navijao" za Croatiu...
Dajmo ljudi malo objektivnosti. U državi u kojoj je korumpirano i pokvareno sve od žene koja naplaćuje pišanje na autobusnom kolodvoru do premijera, vi dajete ruku u vatru da je sve kristalno čisto u dinamovom uspjehu.

Zadnji popravljao oko sokolovo (12-09-2011 01:23:43)

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

kaj malo ste usporili sa temom od kad treba provjerit svako č i ć na googleu da ti ga neko ne metne

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

to im ti obicno kazes ili?

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

108

Re: Hajduk-Dinamo stream

oko sokolovo napisao:

Dinamo godinama ima bolju ekipu od hajduka, ali isto tako dok god su Markovići,Mamići i ekipa u hr nogometu nećete me uvijeriti da mangup i istomišljenici nemaju donekle pravo.

Šta se tiče pismenosti...ovi pro.hr imaju kroničnih probleme sa č,ć . Da li je to netko primjetio? big_smile


Pa kakve veze, ja sam po sebi apsolutno nigdje ne pišem slovo meko slovo č big_smile Jednostavno mi je ružno i smeta. Tak da se zna dogodit da pišem Kuča il Kuca al meko slovo č necu nikad napisat, osim ak se negdje ne zabunim slučajno smile big_smile

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Hajduk-Dinamo stream

Skrbo napisao:
oko sokolovo napisao:

Dinamo godinama ima bolju ekipu od hajduka, ali isto tako dok god su Markovići,Mamići i ekipa u hr nogometu nećete me uvijeriti da mangup i istomišljenici nemaju donekle pravo.

Šta se tiče pismenosti...ovi pro.hr imaju kroničnih probleme sa č,ć . Da li je to netko primjetio? big_smile


Pa kakve veze, ja sam po sebi apsolutno nigdje ne pišem slovo meko slovo č big_smile Jednostavno mi je ružno i smeta. Tak da se zna dogodit da pišem Kuča il Kuca al meko slovo č necu nikad napisat, osim ak se negdje ne zabunim slučajno smile big_smile

panta je bila da ako se ljudi prozivaju zbog pravopisnih grešaka, onda neka se prozivaju svi koji ih rade ili neka se toleriraju svi, jer obično ljudi po forumima neformalno pišu i komuniciraju.

Zadnji popravljao oko sokolovo (12-09-2011 01:37:25)

00

110

Re: Hajduk-Dinamo stream

nije to poanta. poanta je da mangup proba pisat tako da ljudi kuze sta oce rec, a ne da moram desifrirat text pola sata

31

Re: Hajduk-Dinamo stream

Brky napisao:

nije to poanta. poanta je da mangup proba pisat tako da ljudi kuze sta oce rec, a ne da moram desifrirat text pola sata

Ma ja kužim sasvim dobro. Hoće reći da je dinamo od osamostaljenja na ovaj ili onaj način,jače ili slabije,bio i ostao,privilegiran klub u hnl-u.
Istina je da on to radi na nespretan način i čim je krenuo sa prvim uvredama, potonuo je, naravno.

Po meni hnl i ta dva kluba nisu vrijedna nikakve svađe,ali smijati se argumentima hajdukovaca i u isto vrijeme imati one kriminalce, pri i u dinamu, u najmanju ruku je provokacija.

Zadnji popravljao oko sokolovo (12-09-2011 01:45:29)

00

Re: Hajduk-Dinamo stream

u sridu ce sudac sigurno sudit protiv dinama

Zadnji popravljao zamorano11 (12-09-2011 01:59:29)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

Neće biti ni važno.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

114

Re: Hajduk-Dinamo stream

ST_mangup je dobio upozorenje i obrisani su postovi gdje je otvoreno vrijeđao.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20

Re: Hajduk-Dinamo stream

oko sokolovo napisao:
Bora tajter napisao:

mi smo takva nacija(barem većina) da je sve uvijek namješteno protiv nas, ovdje je sad riječ o Hajduku, ali ista situacija je kada austrijski zločinac dosudi penal protiv Dinama, kada izgubimo dobivenu košarkašku tekmu zbog sudca koji nije sudio faul u napadu itd...

za većinu naših poraza neko je drugi kriv, sada je realno da Hajduk godinama gubi od dinama i nravno da to nije zato jer je dinamo jednostavno bolji i konstantniji nego jer Dinamo ima pomoć sudaca, mafije i države, nikako nije Hajduk kriv koji u zadnjih 5 godina nije uložio u klub koliko Dinamo u jednoj sezoni uloži, koji  u zadnjih 5 godina nije zaradio od prodaje igrača koliko Dinamo u jednoj sezoni zaradi... na takav način nije ni čudo da nisu ni blizu Dinamu...

Ma da. Nitko nije kriv što je Marković Mamićev čovjek i obratno, nitko nije kriv što je Tuđman za života "malo navijao" za Croatiu...
Dajmo ljudi malo objektivnosti. U državi u kojoj je korumpirano i pokvareno sve od žene koja naplaćuje pišanje na autobusnom kolodvoru do premijera, vi dajete ruku u vatru da je sve kristalno čisto u dinamovom uspjehu.

Isto tako je Hajduk u vremenima svoje najslavnije prošlosti (70te godine) bio Titov klub uz Partizan, a i Sanaderov kad su dignute dvije titule, isto tako se sudilo i za hajduk kao što se danas sudi i za dinamo. Kuzis sta ocu reci? Dinamo je u Jugi imao prebolesno puno drugih mjesta, i za dlaku su bli prvi dosta puta, a dosta im je bodova uzeto sudačkim pizdarijama, dogovorima među nižim klubovima koje su bile zvezdine filijale i sl. Naravno da nije sve kristalno čisto u dinamu ali kad bi se na papir stavila sva povijest krađa i sudačkih propusta oba kluba mislim da bi to bio čisti coin flip smile U svakom slučaju, zar je itko kriv što je nadan vidošević i ekipa mafijaša vadila godinama pare iz hajduka, a o doktoru ivi ne pričam... što smo dobili tada, da je hajduk postao iz najtrofejnijeg kluba neki nižerazredni klub kojeg napucavaju klubovi donjeg doma engleske lige koji igraju sa 11 mma boraca, ili amateri iz irske. Klub od kojeg bolji rang u europi ima varaždin koji se gasi, i od koje su nekadašnje veličine ostali samo navijači.
daleko od toga da je zdravko mamić, marković i slicna bagra korisna hr nogometu, oni su pretvorili dinamo u svoj nepotistički poligon za prodaju igrača, i doveli si babe i djedove, tete, ujne strine, u skupštine gdje trebaju sjedit predstavnici svih članova kluba, ali eto bar nešta ostavi klubu za razliku od ekipe što je vodila hajduk. iako propast hr nogometa je neizbježna, repka ce nam propast jer propada liga, svi klubovi su prezaduženi osim dinama, mladi uzrasti su zakurac, za 10 godina cemo bit 3 razredna repka kao mađarska sa 5 brazilaca i 2 portugalca... A sve zato su krivi likovi kao markovic, mamic, fiorentini, štimac, glavaš i sl koji trpaju sebi u dzep mjesto da se strateški ulagalo u klubove, i ne radilo brutalno retardirane ugovore sa igračima gdje su jedini dobitnici menađeri, a najveci gubitnik hr nogomet

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (12-09-2011 07:15:29)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
10

116

Re: Hajduk-Dinamo stream

hendrixjimmi napisao:

nesto si i naucio!
Kladim se da 60% ljudi na tom stadionu isto to ne zna!

Moram priznat da je ovo točno, na stadionu sam mora jedno 10 ljudi uvjerit da je dozvoljeno vratit natkoljenicom balun golmanu.

When you got nothing, you got nothing to lose
00