Tema: Sit and Go (BI and tables)

kao sto naslov kaze zanima me  koje limite igrate i koliko stolova najcesce...
osobno sam sad na 15icama i igram 6stolova(palim novi cim s 1zavrsim) s opcijom tile...
ps. ako ima netko tko igra 15+stolova nek samo napise kako si je to poslozio na ekranu jer bi htjeo preci na veci broj stolova pa...

00

Re: Sit and Go (BI and tables)

trenutno najviše 7 i 15$ 9 man sng, rijetko 30$, zadnje vrijeme cak samo 7$-najlakse za igrat, nema vrijance, 1$ po sng ,odigraš ih 200 na dan i easy game
igram 20-26 stolova, znal sam igrat i 30 ali ovih par dana mi se par put dogodilo da mi time istekne ili da foldam AA  big_smile (jebote skype chat) pa sam popizdil i smanjil na 26, oduvijek igram stack stolove

Zadnji popravljao Rodman (15-09-2011 01:07:31)

00

3

Re: Sit and Go (BI and tables)

Rodman napisao:

trenutno najviše 7 i 15$ 9 man sng, rijetko 30$, zadnje vrijeme cak samo 7$-najlakse za igrat, nema vrijance, 1$ po sng ,odigraš ih 200 na dan i easy game
igram 20-26 stolova, znal sam igrat i 30 ali ovih par dana mi se par put dogodilo da mi time istekne ili da foldam AA  big_smile (jebote skype chat) pa sam popizdil i smanjil na 26, oduvijek igram stack stolove

Normal ili turbo?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Sit and Go (BI and tables)

Bile napisao:
Rodman napisao:

trenutno najviše 7 i 15$ 9 man sng, rijetko 30$, zadnje vrijeme cak samo 7$-najlakse za igrat, nema vrijance, 1$ po sng ,odigraš ih 200 na dan i easy game
igram 20-26 stolova, znal sam igrat i 30 ali ovih par dana mi se par put dogodilo da mi time istekne ili da foldam AA  big_smile (jebote skype chat) pa sam popizdil i smanjil na 26, oduvijek igram stack stolove

Normal ili turbo?

vecina je turbo a svi su knockout

00

Re: Sit and Go (BI and tables)

$3,5 9man ko, 6 stolova tile. 20tak komada dnevno. (dull)

00