26

Re: flopani str8 u limpanom potu?

koji  faking tptk sta ti pricas?? meni uopce nije  jasno, pa obv da ima vise komboa koji te bitaju kad imas tptk nego kad imas skalu  isto ko sto ima vise komboa koji te bitaju kad imas Q high

ima  vise komboa koji te bitaju jer da je  rejzan pot ovaj nebi imao J7 nikad, da je  rejzan pot mozda nebi imao ni QJ kad bi ih limpo pa rounder rejzo 5-6bb ,tad bi foldo taj QJ vjerojatno al prvenstveno mislim na  J7 ovdje ili 67ss protiv kojih u najbolje  slucaju splitas

daj mi hand koji cemo mi shipat i koji ce callat 1xx bb da nebrojim sad a da smo ahead osim TJss di smo vjerojatno 60:40 neda mi se sad gledat u stove,protiv svih ostlih handova smo dead

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

nebi nikad ovo bacio...CO moze imat hand koji nas drzi drawing dead al ne vjerujem bas a sb ce tu jako rijetko imat str8 prije top 2...ja bi ovo zguro i nado se da me nece prodat turn i river...fold nije losh al ja sam prije za shove...bas me zanima ostatak handa  smile

00

28

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Zašto ne vjeruješ da CO može imati hand koji nas drži drawing dead?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

29

Re: flopani str8 u limpanom potu?

puki86 napisao:

ima  vise komboa koji te bitaju jer da je  rejzan pot ovaj nebi imao J7 nikad,

Ne bi ni T9, 98, T8

when you feel like quitting think about why you started..
00

30

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Neznam koji reg bi se ovako deep išao zastackati na flopu s 2 para. Mislim da možete 2 para izbaciti iz range-a.

00

31

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Koji bi right play bio na villanovom mjestu sa 2para? Pitam jer se meni 3bet cini najbolji  hmm mozda call pa bet/fold blank turn? ili?

when you feel like quitting think about why you started..
00

32

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Tonac napisao:
puki86 napisao:

ima  vise komboa koji te bitaju jer da je  rejzan pot ovaj nebi imao J7 nikad,

Ne bi ni T9, 98, T8

odustajem,ako mislis da se reg ide zastackat 180 bb deep  sa dvoparom ili par i OE....

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

33

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Tonac napisao:

Koji bi right play bio na villanovom mjestu sa 2para? Pitam jer se meni 3bet cini najbolji  hmm mozda call pa bet/fold blank turn? ili?

A što nakon 3beta? callaš? Ako da onda je ok onaj range. Ako foldaš onda se to ne računa na taj način.

00

34

Re: flopani str8 u limpanom potu?

puki86 napisao:

odustajem

tragedija..

Al ne ozbiljno u cemu je tvoj problem!? Jesam ja stavio villanov range u stove sa kojim sam mislio/mislim da ima taj line, iznio svoje misljenje o handu i TOCKA.
Mogao si stavit u stove svoj range, napisat da ne vjerujes da ima 2 para u rangeu i TOCKA. Ne kuzim cemu bahat pristup..

roba59 napisao:

A što nakon 3beta? callaš? Ako da onda je ok onaj range. Ako foldaš onda se to ne računa na taj način.

Callam naravno, mislio sam da se podrazumijeva.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Slazem se s pukiem da ce se reg tesko zastackat s 2 para ovako deep u limpanom potu, al me zanima da li smatrate da on ovdje 3beta samo za value?
NIsta bluff/semi bluff?
Mislite da limpa QJ?

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

mislim da čisti bluff ima gotovo nikad, ali combo draw često 3beta. Ako je pametan, limpa QJ. Ako je jako sposoban post flop, onda bi mogao i rejzat.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Rear_Admiral napisao:

mislim da čisti bluff ima gotovo nikad, ali combo draw često 3beta. Ako je pametan, limpa QJ. Ako je jako sposoban post flop, onda bi mogao i rejzat.

u biti posto mu range nije tolko uzak i moguce je da ovdje 3beta cak i top 2 ili set + svakako su moguci kombo drawovi ak je thinking player min 4bet do 32 i fold na shove ? jer ak showa prek 4beta onda mislim da nikako nemremo bit u dobrom shejpu!

Zadnji popravljao karabaja987 (13-09-2011 23:02:18)

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

bullshieeeet
ne možeš tolko uložit samo da saznaš gdje si. nakon toga ti se isplati callat jer ima i combo draw u rangeu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

dobro ja sam samo postavio pitanje...znam da je to vjerovatno losha opcija jer se manje vise komitamo al sta ja znam...da je vise deep def bi to napravio a ovak ni vam ni tam...duno ja bi se tu zasteko i stavio note i ajmo dalje...

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Koji note bi napisao? Jedino ako te calla s setovima i dva para u što sumnjam onda bi mogao nešto napisati. Ostalo sve se odigrava samo od sebe i standardno je.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Sta se tice rangea, ja sam ga stavio na 67, J7, QJ, JTs, T7s, QTs, A7s, T9, 98, T8s i mozda 88, al sam prilicno uvjeren da bi rejzao pfr sa 88, JTs+.

Jos mi nest palo napamet.
S obzirom da gotovo svi foldate 76, jel foldate i J7 u ovakvom slucaju il se s tim stackate?

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Btw, slazem se s Admiralom da je call flop nelos play i da je ubiti shove najlosiji.

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Nema sanse da bi tu ikad callao flop, toliko loših karata dolazi na turnu i ubija nas u pojam. Prije bi shovao nego callao, kad vec o tom pricamo. Naravno fold je najbolja opcija, i puki je tu 100% upravu sa svojom analizom

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

Ubiti, mislim da nisi u pravu. Dovoljno sam deep da mogu ovo callat. Trebam investat jos 9$ za pot od 34$.
Malo je handova koji nas odmah beataju, al ih je dosta koji su flip, pa cak i blagi favoriti.
Ako ti nije do flipanja 140bba, mozes callat. Ako padne cigla, na turnu mos uvjek otjerat svaki draw sa shovanjem, ako se spari board ili padne flush card, uvijek mos foldat i sacuvat vise od 80% stacka.
Iako je fold najbezbolniji play ovdje, mislim da je prepickasto odma foldat.

10

45

Re: flopani str8 u limpanom potu?

najgori play po meni ovdje je shove. Call je ok, jer callom ostavljaš ribu u potu.

00

Re: flopani str8 u limpanom potu?

više od pola decka su loše karte za nas, ovako generalno, i mogu nam donjeti samo problema. mislim da ih je preko >25...  Iako sam odma napisao da je fold imho najbolja opcija, mislim da je shove > call jer bar se comitamo na flopu gdje smo vecinom ahead vs njegovih setova, 2 para, i fdova, svaki J, Q, spade, ili spareni turn/river nam moze donjet probleme na turnu i riveru.

evo jedan primjer iz poker blueprinta koji govori o slicnoj situaciji, samo sto je flopa skalu sa T9 na 678tt, ali kuzite sta hocu reci

"Raise. While you have the best hand now, a flush card on the turn can make Villain the winner. A turn T, 8, or 5 will also kill the action if he has a set, two pair or a strong draw. He may put you on a ton of draws and shove with TT+ to maximize his fold equity. Avoid doing that in his spot. You’re either somewhat ahead against a pair + straight draw or way behind versus a straight, set or two pair. For example, AA has only 55-percent equity against 86 clubs, and is drawing nearly dead against T8."

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

47

Re: flopani str8 u limpanom potu?

BoyFromBalkans napisao:

"Raise. While you have the best hand now,

To sigurno vrijedi za 100bb efektivne stackove, ali ovdje nije ta situacija.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

48

Re: flopani str8 u limpanom potu?

dfable napisao:

To sigurno vrijedi za 100bb efektivne stackove, ali ovdje nije ta situacija.

+1
I još tu imaš nut skalu, dok u našem primjeru imamo 3rd nut skalu i protiv dvije skale smo drawing dead.

00